• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ani Lorak ir Jeronimo Miliaus susitikimas - lemtis  1 

Autorius: Eli.lt
2008-03-18 00:00:00

Ukrainos žvaigždė, fatališkoji Ani Lorak aplankiusi Lietuvą iš jos išvyksta su nostalgija. Dainą "Shady Lady" atlikėja pristatė Lietuvos publikai specialiuose koncertuose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Ani Lorak liko labai sužavėta šiltu priėmimu Lietuvoje. Ji neatmeta progos čia vėl sugrįžti, tačiau jau su nauja koncertine programa, galbūt dar šiemet. Pirmadienį dainininkė pirmą kartą susitiko su Lietuvos atstovu dainų konkurse - Jeronimu Miliumi.

Didžiuosiuose Baltijos šalių miestuose vykę koncertai buvo pilni žmonių, kurie liko tiesiog sužavėti Ani Lorak pasirodymo. Daugelis jų, pirmą kartą išvydo savomis akimis fatališkosios žvaigždės pasirodymą, prieš pastarąjį pristatant visai Europai.

"Lietuvos žmonės man pasirodė ypatingai šilti. Jie visi labai daug plojo kuomet išgirdo dainą, kuri atstovaus mano šaliai. Visuose koncertuose, vykusiuose Lietuvoje, teko prailginti savo programą. Aš labai bijojau lietuviškos publikos reakcijos dėl mano muzikos, tačiau kiekvieno koncerto metu sulaukiau be galo daug ovacijų. Manau, buvau įvertinta teigiamai", - Ani Lorak pasakojo Lietuvos žiniasklaidai.

Daina "Shady Lady" jau pristatyta Baltijos šalyse. Ani Lorak neturintiems galimybės pabūti Eurovizijoje patiems, dalelę šio konkurso atvežė Estijos, Latvijos ir Lietuvos žmonėms. Atlikėja svečio teisėmis dalyvavo Filipo Kirkorovo koncertiniame ture po šias šalis.

Pirmadienį, prieš koncertą Klaipėdoje, Ani Lorak pirmą kartą susitiko su Lietuvos atstovu Jeronimu Miliumi. Kelios minutės prieš pat susitikimą, Ukrainos žvaigždę pasiekė naujiena iš Serbijos. Pastarojoje šalyje įvykęs burtų traukimas nulėmė, kad Eurovizijos antrajame pusfinalyje, ukrainietė dainuos ketvirta, o Jeronimas penktas.

Ani Lorak per susitikimą su Lietuvos atstovu, stebėjosi tokiu sutapimu ir vadino visa tai, lemtimi. "Taip nebūna. Mes abu kaip tik turėjome susipažinti, o prieš akimirką abu sužinome kad dainuosime Eurovizijoje eilės tvarka. Čia tikrai yra lemtis ir nieko kito. Galbūt, ji kažką reiškia. Galbūt, mums abiem pasiseks", - teigė maloniai nustebusi Ani Lorak.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-07-17 21:19:25
Geras pasirodymas buvo ;]