• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apie Godos Sabutytės nuostabumą  22 

2008-11-19 00:00:00

Apie Godos Sabutytės nuostabumą
Pinkcity.lt, "Vakaro žinių" nuotr.
Meilė ir neapykanta garsiems, manęs nepažįstantiems žmonėms, logiškai pasvarsčius, toks absurdiškas dalykas. Iš esmės myliu tuos, kurie man daro gera, o nekenčiu tų, kurie daro bloga. Ir jei superinė daina priverčia krykštauti, myliu. Jei sapalioja nesąmones ir to nesuvokia, piktinuos. Pamažu savyje užsiauginu tokius sudėtingus jausmų raizgalynus, kad pamačius ekrane mylimą / nekenčiamą asmenį net širdis suspurda arba šiurpas nupurto.

Aga, šįkart apie neapykantą. Skaitantys UFB tinklaraštį galėjo užfiksuotą jos aistringus jausmus Pareigytei. Aš, pavyzdžiui, jau nuo senų senovės, kai dar Yvoj strapaliojo, nekenčiu kitos 69 narės - Godos. Vien jos vaizdas verčia mane norėt spardyti tą žiniasklaidos priemonę, kurios dėka gražuolę išvydau, o jau kai išgirstu interviu, arba paskaitau kur, iš viso negaliu atsitraukti.

Šiandien man laiminga diena - užtikau josios a la blogą. Norėjau pacituoti Tau keletą vietų, bet nesugebėjau išrinkti geriausių, nes absoliučiai viskas nuo pirmo iki paskutinio žodžio įstabiai nepakartojama! Atrodo, kad protiškai atsilikęs, šešerių metų vystymosi stadijoje užtrigęs žmogus rašo. Nenuostabu, kad, mielosios Godos žodžiais tariant, knygas ji skaito dar tik kelerius metus. Aš irgi ketverių - penkerių išmokau skaityti. Uf.


www.pinkcity.lt


P.S. Autorės nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos nuomone.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
cia dabar
2009-11-04 20:38:00
ir kur moderatoriu protas, det tokius straipsnius? ir isvis, kur autores protas, rasyt tokias nesamones. nepatinka - neziurek. o cia, kaip zodis, taip durnumas lenda lauk. nieko sau zurnaliuga.
gabriele
2009-07-25 23:14:10
beje,kaip eli.lt portalui toks straipsnis labai netinka,neteko dar cia tokio skaityt...wisad straipsniai buna ydomus, prasmingi,nu cia... kas?://
gabriele
2009-07-25 23:09:39
pawyduoles jus bl:D ka ji jum blogo padare,kad taip snekat?kuom jau ji tokia nusiwalkiojus?kad turejo wiena waikina o dabar jau kita?oo ar pacios taip nedarot:D normalu kad susiranda turtingesnius nei eilinius gatwes berniukas,nes ji yra grazi,na taip,gal dainuot nemoka,bet ar ji wiena ir pirmoji tokia?cia yra tiesiog didelis pawydas,nes jai sekasi!Yra laimga,grazi,wa db ir wyra nebloga gawo :) sekmes palinketumet,o nepeiktumet!wistos...