• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apkalbų objektas – Alos Pugačiovos svoris

Autorius: LNK, LNK nuotr.
2012-10-05 08:30:00

Apkalbų objektas – Alos Pugačiovos svoris
Penktadienį 19.19 val. LNK pradeda rodyti ką tik Jaltoje nuskambėjusį „Krymo muzikos festivalį“, kuriame triumfavo žinoma Lietuvos atlikėja Mia, ant vienos scenos uždainavusi drauge su Ala Pugačiova ir Sofija Rotaru.

Tris penktadienius iš eilės LNK televizija rodys koncertus iš Jaltos – iškilmingą atidarymo koncertą „Vasaros vakaras Jaltoje“, „Žvaigždės uždega“ ir gala šou „Iki pasimatymo“.

Į Krymo festivalį atvyko didžiausios estrados žvaigždės - Filipas Kirkorovas, Kristina Orbakaitė, Borisas Moisejevas, Valerijus Leontjevas, Maša Rasputina ir kiti atlikėjai.  

Milžiniška scena ant Juodosios jūros kranto, tūkstančiai ekranų, sukuriančių 3D vaizdą scenoje – LNK žiūrovų laukia įspūdingi koncertai iš Krymo.

Milžiniško Ukrainos spaudos dėmesio festivalio metu sulaukė Rusijos primadona Ala Pugačiova, tiksliau – itin pasikeitusi jos išvaizda.

„Ala – dešimt metų atjaunėjusi! Ala atrodo kaip paauglė!“, - skelbė antraštės ir televizijos reportažai. Visi pastebėjo gerokai lieknesnes primadonos kūno linijas. Festivalio atidarymo koncerte Pugačiova pasirodė trumpute suknele, atidengiančia dailias kojas.

Mamos figūros išvaizdos pokyčius pastebėjo ir dainininkės dukra Kristina Orbakaitė. „Ji nori būti patraukli, jaunatviška, graži, to nori kiekviena moteris, ne tik Pugačiova“, - komentavo Kristina Orbakaitė.

Pasak dainininkės dukters, jos mama nori jaustis ne tik dainininke, ne tik artiste, bet ir moterimi. „Mama save iš naujo pamilo“, - sakė K. Orbakaitė.

Visas tris dienas festivalio žurnalistai akylai stebėjo primadonos dietą.

Ryte Ala pusryčiaudavo su abejais vyrais – dabartiniu, Maksimu Galkinu, kuris vedė festivalį ir buvusiu, Filipu Kirkorovu, kuris dainavo visuose festivalio koncertuose.

Pusryčiams Ala gerdavo tik kavos su apelsinų sultimis, o vakarieniaudavo skanaudama šviežias jūrų gėrybes.

Ala Pugačiova ir Sofija Rotaru yra „Krymo muzikos festivalio“ iniciatorės ir globėjos.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Medikamentinio nestumo...
Eli.lt Testai
 
  Eli.lt forumas
 
  Medikamentinio nestumo nutraukimas  
 
 
  Švarūs namai  
 
 
  Žvynelinė  
 
 
  Greit baigiu  
 
 
  Darbų (ne)skirtymas