• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apsinuoginusi Goda užvaldė žiniasklaidą  42 

Autorius: Aušra Prasauskaitė
2008-09-26 00:00:00

Apsinuoginusi Goda užvaldė žiniasklaidą
V. Skaraičio nuotr.
Šiandienos spaudą parduoda dvi naujienos: Mios muštynės su Zvonke ir beveik nuoga Goda Sabutytė seksualaus kalendoriaus fotosesijoje.

Paslaptis, kokiam gi kalendoriui skirta buvo ši fotosesija, paaiškėjo užvakar LNK televizijos laidoje "Kakadu". Taip, Goda nuo šiol prie visų savo titulų galėsi prisidėti ir dar vieną - "Vakaro žinių" kalendoriaus mergina. Netrukus pasirodysiančiame 2009 metų kalendoriuje bus labai seksualių ir pikantiškų G. Sabutytės nuotraukų.

Saldžiai visuose žiniasklaidos kanaluose eskaluojama naujiena sulaukė neįtikėtino populiarumo tarp skaitytojų, žiūrovų ir komentatorių. "Trečiadienį parodyta laida, o ypač reportažas apie Godos Sabutytės apsinuoginimą, sutraukė beveik rekordinį skaičių žiūrovų per visą "Kakadu" laidos istoriją", -  pasakojo LNK atstovas spaudai Gediminas Malaškevičius. Faktai kalba patys: būtent šį "Kakadu" laidos epizodą prie televizijos ekranų stebėjo daugiau nei 600 tūkst. žiūrovų. "Į vidurį epizodo įterpėme reklamą, tačiau ji žiūrovų neišgąsdino, visi kantriai laukė reportažo pabaigos. Per kitą televiziją tuo pat metu rodytas serialas "Moterys meluoja geriau" taip pat nepersiviliojo Godos gerbėjų", - pridūrė G. Malaškevičius.  

Kad žavioji grupės "69 danguje" atlikėja turi galybes gerbėjų, byloja ir kiti faktai - tai ji nuolatos laimi visus balsavimus, kur tik reikia išrinkti seksualiausią, įdomiausią, talentingiausią ar kitą "-iausią" žvaigždę.

Dabar beveik visi laikraščiai ir interneto portalai mirguliuoja Godos nuotraukomis ir tokiu dideliu komentarų skaičiumi, koks būna tik po Lietuvos pasirodymo "Eurovizijoje". Įdomu tai, kad G. Sabutytės fotosesija "Vakaro žinių" kalendoriui privertė užsimiršti ir didžiausius konkurentus - kitus lietuviškos žiniasklaidos leidinius.

"Jau ne pirmus metus dirbame su "Vakaro žinių" kalendoriaus merginomis ir žinome, kad jos žiūrovams labai įdomios. Šios merginos turi ir ką parodyti, ir ką papasakoti, todėl reportažai iš kalendoriaus kūrimo užkulisių būna gražūs ir įdomūs.  Kalendoriaus merginų istorijos sukrečia ir stebina mus pačius, todėl žiūrovai gali tikėtis išvysti ir dar daugiau reportažų apie ateinančių metų "Vakaro žinių" kalendoriaus merginas", - pasakojo Mindaugas Sėjūnas, laidos "Kakadu" vykdantysis prodiuseris.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2008-10-21 19:11:12
VISAI CE NERA JOKIO PAVYDO TIESIOG KAI KURIEMS ZMONEMS ATSIBODO TAS ISAUKSTINAMAS TUSTYBIU PASAULIS, KURIAME GRAZU TAI KAS NUOGA
as
2008-09-27 21:33:44
MOTERIMS IR NE TIK...
GROZIS, SVEIKATA, PATARIMAI...
www,meetroom,lt(vietoj kableliu dekite taskus)
urodas
2008-09-27 20:53:16
pi...sama :)