• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Bombonešis": nuo išsiskyrimų iki autorinių teisių  1 

2008-04-09 00:00:00

Toxica merginos patyrė pirmąjį išsiskyrimą!

Nuodingųjų mergaičių duetui iš Vilniaus "Toxica", kurių daina "Mane tu..." sėkmingai kyla Lietuvos radijo stočių topuose, teko patirti pirmąjį išsiskyrimą. Viena iš grupės vokalisčių Margarita trumpam išvyko į Airiją aplankyti pusbrolio ir kitų ten emigravusių draugų. Pasak kitos grupės vokalistė Arūnės, merginos yra ne tik grupės narės, bet ir labai artimos draugės, todėl sunku tokį ilgą laiką vienai kitos nesimatyti.

"Aš labai pasiilgau Margaritos, be jos ne tik liūdna, bet ir sustojo visi mūsų debiutinio albumo įrašų darbai. Kitą vertus, ilgas išsiskyrimas padėjo pažinti ilgesį, tad galbūt kita daina bus visiškai nenuodinga ir nepikta, o labai net ilgesinga",- trumpalaikio išsiskyrimo pliusus ir minusus "Bombonešiui" vardijo juodaplaukė Arūnė.

Agnieszka išgyveno juodai baltą laimę

Atlikėja Agnieszka, išgarsėjusi realybės dokumentikoje "Baras", sako pagaliau baigusi savo muzikinius ieškojimus ir sukūrusi tobulą dainą, kuria yra visiškai patenkinta. Dainos "Juodai balta laimė" muzika sukurta jos bičiulio dar mokslų laikais Varšuvoje. Prieš penkerius metus gimusiai melodijai tekstą atlikėja parašė tik dabar, tad joje jaučiami šiandieniniai atlikėjos išgyvenimai.

"Laimę visi supranta labai individualiai. Juodai - balta laimė - tai laimė, kuri griauna visus rožinius ir saldžius standartus, tačiau vis tiek yra ryški, konkreti, didinga ir stipri. Juoda ir balta - tai klasika, tai konkretumas, čia gyvenimo pilkumui nėra vietos", – apie naujausią savo dainą "Bombonešiui" pasakojo Agnieszka.

Donata sako "Basta"

"Kelias į žvaigždes" dalyvė Donata jau paruošė savo debiutinį albumą, o pristatomasis radijo singlas "Basta"(Viskas), jau pasiekė visas Lietuvos radijo stotis. Optimizmu trykštanti raudonplaukė kuria tik linksmas ir energingas dainas - ne išimtis ir ši.

"Tai labai linksmas ir užvedantis kūrinys, kuriame išsakau savo visiškai nemergaitišką požiūrį apie meilę. Meilė yra kvaila ir trumpalaikė, aš dėl to visai nekvaršinu galvos. Vieno pabaiga visada yra kitko pradžia, tad, kai sakau - viskas, reiškia, tikiuosi, kad vėliau bus kas nors geriau", - painiai, bet ne naiviai dainos mintį komentuoja Donata.

"Filtered tools" išjudino akademinį jaunimą

Pastaruoju metu ypatingai daug dėmesio sulaukianti ir debiutinio albumo pristatymui besiruošianti DJ komanda "Filtered Tools" išjudino studentų bendruomenės vakarėlius. Komanda vieną po kito rengia įspūdingus šokių muzikos pasirodymus, skirtus išskirtinai akademiniam jaunimui.

"Mūsų kūrybos gerbėjai ir vakarėlių lankytojai yra studijuojantis jaunimas, kuris po sunkios mokslų savaitės mėgsta atsipalaiduoti klubuose",- "Filtered Tools" auditoriją apibūdino Dj Donato.

Komanda, kurią sudaro trys Dj (Donato, Weax, Evelyne), vokalistė Eglė, bei muzikos prodiuseris Digis, muziką kuria patys ir yra vieninteliai, kurie gali pasiūlyti tikrą Dj programą. "Radiocentro" muzikiniuose apdovanojimuose "Filtered Tools" pretendavo gauti apdovanojimą nominacijoje "Metų naujokai su ZIP FM", o "Zip FM" 2007 metų TOP – 50 pateko net du "Filtered Toolsā€¯ kūriniai.

"Per savo pasirodymus nenaudojame kitų autorių muzikos, viską atliekame gyvai. Sėkmė radijo stočių topuose paskatino įrašyti ir išleisti debiutinį mūsų komandos albumą. Šis albumas bus pirmas autorinis DJ komandos darbas Lietuvoje",- "Bombonešiui" pasakojo komandos nariai.

Andre Zappa dainos melodiją pasiskolino pasaulinio lygio žvaigždė?

Dar praeitą savaitę garsiausią Lietuvos italą Andre Zappa pasiekė žinia iš gimtinėje esančių gerbėjų, jog pasaulinio lygio žvaigždės Jenifer Lopez dainos "Hold It Don't Drop It" priedainis stebėtinai panašus į Andre dainos "Melody Maker" pagrindinį motyvą. Atlikėjas praėjusių metų vasarą vienoje iš Lietuvos įrašų studijų įrašinėjo minėtą dainą ir registravo ją Italijoje. Populiariame internetiniame portale "My Space" kūrinį buvo galima klausytis beveik pusę metų. Nežinia, ar "Melody maker" turėjo įtakos Jenifer Lopez dainos atsiradimui, tačiau faktas tas, kad ši daina muzikos pasaulį pasiekė kur kas vėliau, nei buvo sukurta Lietuvoje gyvenančio italo.

"Nemanau, kad Jenifer Lopez specialiai pasiskolino mano sukurtą melodiją, tačiau kaip autorius šį įvykį pavedžiau aiškintis savo advokatui, o man pačiam rūpi mano naujo albumo įrašinėjimo darbai",- "Bombonešiui" pasakojo Andre.
_________________________________________________________
Andre daina "Melody Maker": http://www.myspace.com/andrezappaclub

Bomba informacijaRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-07-17 21:22:43
Jeigu vis dauges tokiu " zvaigzduciu " tai nezinau kas bus Lietuvoje po kokiiu poros metu ...jau db nebera beveik normaliu dainininku