• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Džeksonas gyvas??? (apklausa)  39 

Autorius: Bazilė
2009-07-16 09:54:00

Vos po pasaulį pasklidus gandui, kad popkaralius Maiklas Džeksonas miręs, netruko pasklisti ir kita žinia –  kad jis iš tikrųjų... gyvas! Ironiška, bet ko tik nepasitaiko šou versle.

Psichologai teigia, jog pirmasis gedulo etapas yra paties mirties fakto neigimas. Galbūt ir tokias fantastiškas versijas apie mirties inscenizavimą skatina daugybės fanų negalėjimas susitaikyti su tuo, kad popkaralius iškeliavo Anapilin? Nors... garsiausiai apie tai kalba ne fanai, o žmonės, puikiai išmanantys šou pasaulio žaidimo taisykles – prodiuseriai, viešųjų ryšių atstovai. Taigi ar gali būti, kad popkaralius vis dėlto gyvas? Pasikapstykime pastarųjų savaičių ganduose...

Kodėl jo mirtis apgaubta paslapčių?

Akimirką pamėginkime įsivaizduoti, kad Maiklas Džeksonas – visai ne žvaigždė, o paprastas ligotas penkiasdešimtmetis vyras, patyręs daugybę operacijų, nė dienos negalintis ištverti be nuskausminamųjų, palaužtas streso ir dar patiriantis milžinišką fizinį krūvį. Ar jo mirtis būtų toks didžiulis netikėtumas? Ar nuo stiprių vaistų kokteilio sustojusi širdis – išimtis, o ne beveik taisyklė? Juk žmogus, kuris eina per lieptą, anksčiau ar vėliau vis tiek prieis liepto galą.

Ir vis dėlto Maiklo Džeksono mirtis laikoma netikėta, o prieš keletą dienų netgi viešai prabilta apie tai, jog jo mirtis iš tikrųjų buvo žmogžudystė. Kodėl? Ogi todėl, kad popkaraliaus mirtis atnešė pelną daugybei žmonių – per kelias dienas jo įrašų pardavimai pasiekė rekordinius skaičius, suvenyrai, plakatai su jo atvaizdu perkami kur kas geriau, nei šiandieniniuose topuose besipuikuojančių atlikėjų atributika. Manoma, kad fanai, pirkę bilietus į Maiklo Džeksono koncertus, turėjusius vykti liepą, netgi neskubės jų grąžinti, pasiliks kaip atminimą. Rengėjams tai reiškia milijoninį pelną už tai, kas neįvyks. Ir jokių nuostolių – juk koncertų turas buvo apdraustas! Taigi motyvą jau turime, beliktų ieškoti kaltininkų. Verta pakapstyti giliau, net jei mes – ir ne CSI kriminalistai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas
Kokiu scenarijumi labiausiai tikite jūs?
Popkaralius gyvas ir dar sugrįš į sceną
65 (6.95 %)
Maiklas Džeksonas pasitraukė iš šou pasaulio, bet ne iš šio pasaulio, ir dabar mėgaujasi ramybe
208 (22.25 %)
Maiklas Džeksonas tikrai mirė ir gyvas liks tik savo muzikoje bei gerbėjų širdyse
662 (70.8 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
meda
2015-01-11 11:31:21
Siaip gali but ir gyvas. Yra daug yrodymu jei jis gyvas tai grys o dabar palikim jy ramybej pazesim kaip bus
patricija
2012-03-16 15:13:24
uzdeks apie ta Dzeksona! ir taip jau susukot zmonem galvas dabar reikia galvot jis givas ar ne!
Ji
2010-10-06 20:36:31
Kas cia zino, visko buna, bet straipsnis ta tema geras :)