• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Džordana laukiasi?!  2 

Autorius: Lolita BUTKEVIČIENĖ, respublika.lt
2009-11-09 15:50:00

Džordana laukiasi?!
respublika.lt nuotr.
Kokia dar Lietuvos žvaigždė, jei ne Džordana Butkutė, vienu pirštų spragtelėjimu gali suburti aplink save šimtą žmonių? Šeštadienį Vilniaus klube “House of music” buvo neįtikėtina matyti, kaip minia akimoju pakyla nuo stalelių ir supuola priešais sceną, į kurią žengė ji - Džordža.
 
Vasarą toje pačioje vietoje įvykęs Dž.Butkutės koncertas tapo skandalingas. Iš lūpų į lūpas sklido istorijos, kaip dainininkė visu kūnu vartėsi ant scenos grindų, tąsė kilimą ir užuolaidas, vos spėjo paskui fonogramą, o apsunkusiu liežuviu bendraudama su publika žarstė “perliukus”.

Anie nuotykiai įkvėpė žiniasklaidą nebepraleisti Džordžos koncertų, juoba kad sostinėje jie - ypač reti. Šįsyk į klubą sugužėjo būrys fotografų, operatorių. Laukė. O Dž.Butkutė it tyčia šįkart buvo blaivi ir santūri, nenusiteikusi išsišokti. Užtat minia šoko it pamišusi, gerbėjai į sceną jai nešė rožes. Vienas vyrukas, dainininkei įteikęs gėlę trumpu koteliu, tarė: “Šiandien mano gimtadienis.” Džordana pažvelgė į jį su šypsena: “Tai gimtadienis - tavo, o gėles dovanoji man? Bet tiek laukei, kad kotas visai sutrumpėjo...”

Po vidurnakčio gimtadienį su Dž.Butkutės dainomis jau galėjo švęsti ir stilistė Eglė Mickevičienė, tą vakarą leidusi klube. Jai kompaniją palaikė Aras Vėberis.

Džordana publikai skyrė savo garsiuosius hitus, filosofavo apie meilę, šaipėsi iš šablonų “Kur jūsų rankos/kojos”. Ji atrodė visiškai kitaip nei tąkart, vasarą. Ir ne tik todėl, kad dabar jos galvą puošė 130 kasyčių. Ir ne todėl, kad buvo blaivi. Džordana atrodė visiškai atsipalaidavusi, rami ir laiminga. Tai sukėlė įvairiausių diskusijų: esą moteris pagaliau atsikratė praeities šmėklų, išsivadavo iš streso, tapo sužadėtine ir... ruošiasi šeimos pagausėjimui?
 


Vos popkaralienė žengė į sceną, gerbėjai iš vidurio salės šūktelėjo: “Ji laukiasi?!” Leopardinėmis tamprėmis ir juoda palaidine pasipuošusios dainininkės pilvukas tikrai krito į akis. Ar tai - tik sočiai praleistas savaitgalis, ar visų svajonių išsipildymas - ateitis parodys. Dž.Butkutė neseniai spaudoje kalbėjo tikinti, kad jos traukinys dar nenuvažiavo, o idant ji su Elegijumi susilauktų vaikelio, šis irgi turi būti darbštus.
 
Parengta pagal dienraštį "Vakaro žinios"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Liepa
2009-11-24 15:03:02
netikiu, neaisku,cia zurnalistu ar Dzordanos sapaliojima,O jeigu is tikruju laukiasi tai ,sveikinu ir tau Dzordza laimingai....ir sekmes!
jo
2009-11-11 13:29:23
laukiasi.. dar tik neseniai girta vartesi o jau dabar kaukiasi.