• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

G.Jaunius antrąkart atšventė jubiliejų  3 

2008-03-13 00:00:00

G.Jaunius antrąkart atšventė jubiliejų

Vasario 16-ąją gimęs TV3 "žiniukas" Gediminas Jaunius trispalvėmis papuoštą kovo 11-ąją gavo antrąsyk švęsti savo jubiliejų. Mat draugai, negalėję pasveikinti Gedimino tikrąją gimimo dieną, sugalvojo priminti apie save dabar. Priminė. Ranką spaudė, vokelius teikė... - praneša dienraštis "Vakaro žinios".

Šiemet Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - vasario 16-ąją TV3 Vakaro žinių vedėjas Gediminas Jaunius atšventė savo 30-ąjį gimtadienį. Apvalios datos išvakarėse Gediminas nusprendė pabėgti nuo sostinės šurmulio. Artimuosius jis sukvietė į pajūrį, ten ir įvyko jubiliejinis pokylis.

Stintos, džiazas ir šampanas ant Palangos tilto - toks buvo Gedimino gimtadienis prie šniokšiančios Baltijos. Žmonių tąsyk susirinko kelios dešimtys. Nemažai, bet vis tiek kai kurių "dūšelių", negalėjusių atvykti į Palangą, jubiliatui trūko. Tačiau draugai mainais žadėjo: "Nieko tokio, dar atšvęsime tavo gimtadienį Vilniuje!"

Neprabėgo nė mėnuo - ir pažadas buvo išpildytas. Linksmoji G.Jauniaus kompanija nutarė, kad gimusį vasario 16-ąją tinka sveikinti ir kovo 11-ąją. Todėl šios šventės pavakariui surezgė planą... "Viena draugų pora liepė sėdėti namie ir laukti. Sutartą valandą jie atvyko, pasiėmė mane ir nusivežė į Gedimino prospektą, tiksliau - į prekybos centrą "Gedimino 9", - pasakojo Gediminas. Matyti, kad lokacija pasirinkta neatsitiktinai, o pagal vardą. - Viduje manęs laukė būrys mielų veidų. Draugai rankose laikė vokelius. Paaiškino, esą jau sulaukiau tokio amžiaus, kad man galima dovanoti vokus su pinigais", - šypsojosi G.Jaunius.

Kiekviename voke buvo tiek pinigų, kiek Gediminui metų - trisdešimt litų. O juos išleisti sukaktuvininkas turėjo lygiai per 30 minučių. Be to - skirtingose parduotuvėse. Kitaip pinigai "sudegs". "Gavęs tokią užduotį kiek sutrikau, nes apsipirkinėti sekamam pulko žmonių ir dar žiūrint į laikrodį nėra lengva", - prisipažino G.Jaunius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jolita
2009-05-01 02:23:25
Manau kd laba sėkmingas žmogus esi...Padaryk laimę ir mano mamai...Tu tikkrai nesuklysi- tokių žmonių daugiau nėra kaip mano mama- viską atiduotų kažkodėl dėl svetimų žmonių..Kodėl???
xe xe
2009-01-22 22:06:35
myliu tawe
Julija
2008-07-17 21:07:33
Sauniai su tuo skaicium 30 sugalvota ;] man patiktu tokia dovana