• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gwyneth Paltrow sugrįžta kaukšėdama aukštakulniais  3 

Autorius: Parengė Laura Mureikaitė
2008-04-29 00:00:00

Gwyneth Paltrow ir vėl tampa žvaigžde. O jos aukštakulniai nuskamba garsiau, nei naujojo filmo reklama!


Tylos zona

35 metų aktorė kurį laiką buvo pasitraukusi iš rampų ir paparacių blyksčių šviesos. 2004 05 14 ji su savo vyru, roko dainininku Chrisu Martinu, susilaukė dukters Apple, o 2006 04 08 – sūnaus Moses. Nuo tada ji kur kas dažniau fotografuojama ne žengianti raudonuoju kilimu, o išėjusi pasivaikščioti su vaikais, vilkinti paprastus sportinius marškinėlius, dažnai be makiažo, įsispyrusi į sportinius batelius ar lygiapades šlepetes.

Aktorė neslėpė, kad rimtai svarsto klausimą, ar apskritai dar nori kada nors filmuotis. Holivudo aktorės Blythe Danner ir režisieriaus Bruce Paltrow šeimoje gimusi Gwyneth buvo apsupta svajonių fabriko žavesio nuo pat vaikystės. Net ir aktorės karjera jai buvo ne svaiginantis šuolis žvaigždžių link, o paprasčiausiai iš anksto suplanuota profesija. Kitokio gyvenimo ji nepažino. Tad pati tapusi mama ūmai susižavėjo galimybe nedirbti, nesifilmuoti, nesifotografuoti ir, svarbiausia, neatrodyti taip, kaip to nori fotografai.

Tokia oficiali "motinystės atostogų" versija atrodė tokia įtikinama, kad daugelis išties nustebo, kai prieš mėnesį aktorė žurnalui "Vogue" prisipažino, jog po antrojo gimdymo ji skendėjo pogimdyminėje depresijoje. Taigi visiškas atsiribojimas nuo šou pasaulio buvo ne tiek jos sąmoningas apsisprendimas, kiek desperatiškas nenoras ką nors daryti.


Kolegiška pagalbos ranka

"Geležinis žmogus", kurio premjera balandžio pabaigoje vyko didžiuosiuose Europos miestuose, - pirmasis Gwyneth Paltrow darbas po kelerių metų pertraukos. Aktorė atrodo stulbinamai, ji spinduliuoja ir švyti, kaip ir dera tikrai žvaigždei. O susigrąžinti savo įvaizdį jai padėjo draugiški kolegos.

Visų pirma – taip pat šiame filme vaidinęs aktorius Robertas Downey jaunesnysis. Tai jis paskambino Gwyneth ir pakvietė filmuotis naujame filme. Tai jo talentą ir žavesį gerbdama aktorė tiesiog negalėjo atsisakyti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lalaila
2009-01-21 08:42:39
Jo, su Red Bull toli nenuvaziuosi.
Julija
2008-07-17 21:44:33
Savotisko grozio aktore
vilma
2008-05-14 17:46:51
o kur kulniukai?