• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Į Lietuvą atkeliauja filmas "Klastingi namai", kurio užkulisiuose gimė D.Craigo ir R.Waisz meilė
Autorius: ACME Film
2011-09-30 15:55:00

ACME Film

Jau spalio 14 dieną Lietuvos kino teatruose įvyks dramos "Klastingi namai" premjera. Be intriguojančio scenarijaus bei garsių aktorių, filmas pagarsėjo dar ir tuo, jog jo filmavimo aikštelėje gimė Danielio Craigo ("Paguodos kvantas", "Kazino Royale", "Pasipriešinimas") ir Rachel Weisz ("Be abejo, turbūt", "Numylėtieji kaulai", "Mano vaivorų naktys") meilė. Baigus filmuoti juostą, birželio mėnesį pora susituokė intymioje vedybų ceremonijoje Niujorke.

 

"Atvirai sakau: nei aš, nei kiti kūrybinės komandos nariai ar aktoriai nepastebėjome, kad D. Craigą ir R. Weisz sieja kažkas daugiau nei draugystė. Juo labiau, nematėme jokių jų meilės ženklų, filmavimo aikštelėje jie elgėsi labai profesionaliai ir net nepagalvojome, kad jiedu įsimylėjo. Kai sužinojome, kad aktoriai susituokė, buvome labai nustebę ir net šokiruoti", - sakė filmo "Klastingi namai" prodiuseris Ehrenas Krugeris.

 

Vyras džiaugiasi, kad būtent filme "Klastingi namai" gimė poros jausmai, nes, kaip bebūtų paradoksalu, juostoje aktorių, vaidinančių vyrą ir žmoną, santykiai - toli gražu nėra idealūs.

 

Drama su trilerio elementais "Klastingi namai" pasakos istoriją apie Vilą Etentoną (akt. D.Craigas), daug pasiekusį leidėją iš Niujorko. Pavargęs nuo didmiesčio tempo, jis nusprendžia kartu su žmona Libe (akt. R. Weisz) ir dviem dukrelėm persikraustyti į žavų miestelį Naujojoje Anglijoje. Įsikūrusi naujame name, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo tobulas, šeima sužino, jog čia įvyko kelios žiaurios žmogžudystės.

 

Šiame name buvo nužudyta motina su vaikais. Visas miestelis yra įsitikinęs, jog tai padarė šios šeimos vyras, vienintelis likęs gyvas po kraupių įvykių. Vilas nusprendžia pats ištirti šiurpą keliančią istoriją, nes namo sienos, rodos, dar mena aukas.

 

Vilo tyrimas atveda pas Aną Paterson (akt. Naomi Watts) – žuvusios šeimos kaimynę. Jiedu bando sudėlioti žmogžudystės rekonstrukciją. Kuo giliau Vilas ir Ana kapsto, tuo kraupesnis vaizdas atsiveria ir paaiškėja, jog praeities įvykiai užmarštin nenugrimzdo. Priešingai: Vilas, rodos prikėlė praeities šešėlius, kurie dabar vėl graso sunaikinti visus, stojusius jų kelyje. Etentonų svajonių namas tampa tikru košmaru. Jei Vilas nieko nedarys, nežinia, kuo baigsis jo akistata su praeities šešėliais.

 

Filmas "Klastingi namai" į kino teatrus atkeliaus jau spalio 14 dieną. O kol kas siūlome pažiūrėti juostos anonsą:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nIeMYPfnST0


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus