• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pasikeitė buvusios "Junior" lyderės Rositos gyvenimas po nosies operacijos?

Autorius: Gala
2011-08-01 16:33:00

Kaip pasikeitė buvusios
Paskutiniaisiais praėjusio amžiaus metais (jaučiate istorijos dvelksmą?) Lietuvoje populiarumo spinduliuose maudėsi klaipėdiečių grupė „Junior“ su kontroversiška lydere Rosita Paulauskaite priešakyje. Neseniai grupė atgimė, o ryškioji 32-ejų Rosita vėl įsiveržė į viešą gyvenimą. Ne tik kaip populiariosios muzikos atlikėja, bet ir lengvojo kultūrizmo čempionė bei aktyvi pilietė.

Šie metai jūsų biografijoje bus kaip nosies, kurią tobulino ir garsino vienas televizijos projektas, metai. Ar nepabodo?
Na, tiesą sakant... Mano sprendimas buvo pradėtas vertinti dar iki nosies tobulinimo operacijos. Artimieji apsidžiaugė – nebezysi. Mama atsiduso, kad pagaliau laisvai fotografuosimės šeimos albumui – nereiks dėl mano nosies ieškoti specialaus rakurso. Kiti stebėjosi: „Kam tau to reikia?“ Pati niekada nebūčiau tam prisitaupiusi ir prisiruošusi.
Draugai sakė, kad aš su savo nosimi esu panaši į paukštį, todėl po operacijos neteks manęs tokios – tikros... O aš tarsi ištraukiau laimingą bilietą ir juo sėkmingai pasinaudojau.

Tačiau apie Rositos Paulauskaitės nosį dabar rašoma ir rodoma daugiau nei apie ją pačią auksiniais „Junior“ laikais prieš gerą dešimtmetį. Neapmaudu?
Taip yra visame pasaulyje. Apie muziką šneka tik elitas, o kitiems įdomiau, kas su kuo gyvena, skiriasi, miega, kiek turi vaikų, kaip eina į kairę... Tai – viešo žmogaus mokestis už populiarumą. Tai manęs beveik neskaudina. Po 12 metų grįžusi į sceną sulaukiu brandesnių vertinimų ir komplimentų. O internetiniai komentarai manęs neveikia – jų neskaitau.

Žmonės svaigsta nuo žvaigždžių, vietinių ar holivudinių, gyvenimo. O kaip pasijutote ir kaip jūsų gyvenimas pasikeitė tada, kai pasiekę „Junior“ populiarumo viršūnę, 2001-aisiais, išsiskirstė? Kaip pasikeitė jūsų santykiai su draugais, artimaisiais. Gerbėjais?
Iš pradžių galvojau, kad gyvensiu normaliai. Bet kai pirmą kartą po ilgos pertraukos įsėdau į viešąjį transportą – maniau, kad išprotėsiu. Mane varstė aštrūs žvilgsniai. Teko keistis, mokytis naujo gyvenimo būdo, tolerancijos, kantrybės. Buvo tokių, kurie tiesiai šviesiai į akis pasakė, kad buvau reikalinga tik tol, kol buvau populiari, kol stovėjau ant scenos. Turiu nuostabią savybę – moku nuryti nuoskaudas, įžeidimus, bet... sunkiai pasitikiu žmonėmis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus