• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kate Bosworth laimę atnešė žirgai  1 

Autorius: Parengė Laura Mureikaitė
2008-05-02 00:00:00

Kate Bosworth karjerai Holivude – dešimtmetis. Ši žavi mergina jau spėjo įsiminti publikai ne tik kaip puiki aktorė, bet ir kaip buvusi gražuoliuko Orlando Bloomo širdies draugė bei į patį diskusijų apie liekną kūną sūkurį patekusi nulinio dydžio atstovė.


Kate ir jos arkliukai

Catherine Ann Bosworth (toks tikrasis Kate vardas) gimė 1983 sausio 2 d. Los Andžele. Vėliau su šeima keliavo iš miesto į miestą, ten, kur darbo reikalais būdavo siunčiamas jos tėvas. Vaikystėje Kate nepuoselėjo vilčių kada nors tapti aktore – ji savo gyvenimą ketino susieti su jodinėjimu. Nuo mažens dievino žirgų sportą. Beje, kaip tik nuo žirgų viskas ir prasidėjo.

Kai filmo "Žirgų užkalbėtojas" prodiuseriai paskelbė iešką jaunų merginų, kurios gebėtų ne tik vaidinti, bet ir tobulai jodinėti, Kate iš kalėdinės šeimyninės fotografijos iškirpo savo veidą ir nusiuntė filmo kūrėjams, kartu su savo gyvenimo aprašymu. Ir ką gi, ją pakviečia į aktorių atranką bei skiria vaidmenį. Štai tada, 1998-aisiais, ir prasidėjo jos aktorinė karjera.

Iš pradžių įsimintinas charakteris "Žirgų užkalbėtojuje", vėliau vaidmuo "Prisiminkite Titanus", o po kelerių metų, 2002-aisiais – ir pagrindinis vaidmuo "Didžioji banga" ("Blue Crush"). Nuo tada ji puikuojasi tarp vadinamųjų "A klasės" Holivudo žvaigždžių.


Vargas dėl svorio

Nors pati Kate ne viename interviu yra sakiusi, jog nemėgsta idealių žmonių ir mano, kad būti idealia – nuobodu, vis dėlto ji pati nesuteikia daug peno apkalboms.

Bene didžiausia apkalbų banga nusirito tik 2006-aisiais, kai vakarėlių nuotraukose paparaciai užfiksavo Kate figūros pokyčius: mergina buvo tiesiog neįtikėtinai sulysusi. Anoreksija? Paslaptinga liga? Nelaiminga meilė (kaip tik tada Kate galutinai išsiskyrė su Orlando Bloomu, po 4 metus trukusios draugystės)?

Aktorė tuo metu pasiteisino, esą jos kūnas visada taip reaguoja į stresą, taigi tiek išsiskyrimas su mylimuoju, tiek kiti asmeninio gyvenimo nemalonumai paspartino svorio kritimą ir pavertė ją panašia į skeletą. Tuo metu vienintelė vieta, kur 165 cm ūgio Kate galėdavo rasti sau tinkamų drabužių, buvo... vaikiškų rūbų parduotuvės.

Ir vis dėlto sunku būtų paneigti, kad Kate nėra pamišusi dėl savo svorio. Kartą ji prisipažino, jog sąmoningai vengia šypsotis – mat ir taip nekenčia savo apvalaino veido, o šypsantis jos skruostai tampa dar putlesni.


Laiminga nepabaiga

Nuo 2006-ųjų Kate susitikinėja su modeliu ir muzikantu Jamesu Rousseau. Šis jai yra parašęs dainą "To Make You Mine". Kol kas pora dar nešneka apie bendrą ateitį ir oficialius įsipareigojimus vienas kitam, o namuose Kate kompaniją palaiko jos ištikimi augintiniai – kalytė Lila ir katės Louise bei Dusty.

Beje, jei ketinate apsilankyti šiuo metu Lietuvos kino teatruose rodomame filme "21", kuriame vaidina ir Kate Bosworth, nepamirškite žvilgtelėti aktorei į akis – tikriausiai pastebėsite, kad viena jos akis – mėlyna, o kita – rusva. Tai išskirtinis,įgimtas šios aktorės bruožas.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-07-17 21:48:34
Na man ji nelabai patinka