• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Kažkas atsitiko“: Erika Dženings ir Jurgis Didžiulis emigruoja į Kolumbiją
Autorius: LNK
2010-10-11 16:19:00

LNK nuotr.

„Kažkas atsitiko“ praneša - netrukus Lietuva pasaulyje bus garsi ne tik krepšinio pergalėmis arba cepelinais, bet ir įstabaus grožio blondinėmis. Mat lietuvaičių gražuolių korporacija „Olialia“ jau netrukus įkurs nuosavą salą. Prabangią. Su palmėmis, SPA centrais, viešbučiais, naktiniais klubais ir jachtomis.


Laidai „Kažkas atsitiko” pavyko išsiaiškinti, jog sala tikriausiai bus dirbtinė, naujai supilta kažkur Viduržemio jūroje prie Graikijos krantų arba Indijos vandenyne Maldyvų salyne. O iš paukščio skrydžio turistai pamatys salos kontūrus, kurie bus aukštakulnio batelio formos!


Tačiau vos tik pasklidus žiniai apie „Olialia“ blondinių salą, užsienio žiniasklaida ėmė atakuoti šias tris dailias lietuvaites. Kokios paslaugos saloje bus teikiamos? Kiek kainuos kambarys viešbutyje? Ar į salą galės patekti kitokios plaukų spalvos moterys? Pavyduoliai iškarto ėmė kritikuoti šių veiklių blondinių projektą. Esą blondinių salos idėja diskriminuoja tamsiaplaukes, raudonplaukes ir kitokiaplaukes moteris! „Olialia“ mergaitės atrėžia: „Kodėl brunetės negali sugalvoti panašaus projekto?!” 


LNK laida „Kažkas atsitiko” papasakos ir apie garsiausių Lietuvos žvaigždžių emigraciją. „Eurovizijoje“ blizgiomis trumpikėmis sužibėjęs „inCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis ir jo žmona, grupės „Skamp“ vokalistė Erika Dženings, jau netrukus iškeliaus į Kolumbiją.  Mat iš dainininko duonos šeimai pragyventi darosi vis sunkiau. Jurgis guodėsi, kad jį ir Eriką iš Lietuvos veja pilvotų valdininkų požiūris į muzikantus. Esą, suprasdami vis blogėjančią Lietuvos gyventojų padėtį, šie muzikantai savanoriškai atsisakė jiems priklausančių tėvystės išmokų, tačiau už pasiaukojimą gavo špygą! O štai Kolumbijoje Jurgis ir Erika ketina sužavėti garsiausius Kolumbijos muzikos prodiuserius. Juk Kolumbijoje yra net 44 milijonai gyventojų, o šalis garsėja savo pasaulinio garso dainininkais, tokiais kaip Šakira, ir muzikinė rinka ten gerokai didesnė.


Kažkas atsitiko” taip pat atskleis skandalingas Astos Valentaitės išvykos į Ispaniją aplinkybes, papasakos apie anekdotų karaliaus Raimondo Šilansko tėvystės planus bei tirs garsiausių Lietuvos krepšininkų konfliktą. Kvapą gniaužiančios naujienos - jau pirmadienį 20.30 val. laidoje „Kažkas atsitiko” su Oksana Pikul ir Karoliu Sakalausku per LNK.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus