• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl Jennifer Aniston vis dar ilgisi Brado?  3 

Autorius: Eli.lt
2008-03-12 00:00:00

Nuo to laiko, kai Jennifer Aniston išsiskyrė su Bradu Pittu, apie jos asmeninį gyvenimą žinoma gana mažai. Keletas nesėkmingai susiklosčiusių santykių (o gal niekada ir nebuvusių itin artimais?) bei nesibaigiančios skandalingos žinutės: ji vis dar ilgisi Brado Pitto, ji vis dar artimai bendrauja su savo buvusia anyta, ji vis dar kelia grėsmę dabartiniams Brado santykiams su Angelina Jolie...

Atrodo, kad Brado šešėlis persekioja Jennifer visur ir visada, visos jos naujos pažintys lyginamos su Bradu, dėl visų nevykusių jos romanų nebyliai kaltinamas Bradas, galiausiai viso pasaulio geltonoji spauda vis nepaliauja spėlioję: ar tik jie ir vėl netaps pora?

Net nespėjus pasigirsti tikslesniems gandams, kad Jennifer susitikinėja su filmavimo grupės darbuotoju Brianu Bouma, visai neseniai atskriejo žinia: su šiuo vyruku ji jau išsiskyrė. Prieš tai pora praleido keletą romantiškų savaitgalių drauge.

Dabar Jennifer filmuojasi juostoje "Marley ir aš" su Owenu Wilsonu, kalbama, kad tarp aktorių užsimezgė šilti jausmai. Tačiau žinant jos ankstesnius romanus kyla pagrįstų abejonių – ar ilgam? Juk palyginus neilgai truko ir jos romanai su Paulu Sculforu, Vince Vaughnu, Jasonu Lewisu.

Prabėgo jau treji metai nuo to, kai ji išsiskyrė su Bradu. Pora jie buvo septynerius metus. Nejau ji negali pamiršti šio ryšio. Ar Bradas iš tikrųjų buvo toks nuostabus, kad jam neprilygsta joks kitas vyriškos lyties atstovas?

Leidinys "The Sun" šiam klausimui nagrinėti į pagalbą pasitelkė žvaigždžių santykius analizuojančią psichologę Anjulą Mutandą, knygos "Celebrity Life Laundry" ("Žvaigždžių gyvenimo skalbykla") autorę.

"Jen ir Bradas buvo auksinė holivudo pora, - teigia Anjula. – Tačiau kai Bradas ėmė susitikinėti su Angelina – kita nuostabia, sėkminga aktore – Jennifer pasijuto pažeminta. Jis buvo jos gyvenimo meilė, todėl užtruks beprotiškai ilgai, kol ji pagaliau susitaikys su tuo, kas įvyko.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
...
2008-09-05 15:32:57
uz jenifer nera geresniu....todel jei linkiu viska ko GERIAUSIA!!!
Julija
2008-07-17 20:56:47
Kazkada maniau jog jie visam gyvenimui liks kartu bet vat atsitiko kitaip ...nors Angelina man labiau nei Jennifer patinka , bet kazkodel manau, kad Bradas su Angelina ilgai kartu nebus
inda
2008-06-12 12:12:39
Jennifer nereali moteris! o Bradas nebus laimingas gyvenime, nes ta Brangelina treksta,savam pasaulyje gyvenanti,del vaiku pamisusi moterele... O Jen susiras geresni uz ta skystala, kuris dabar net girtaut pradejo..