• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl Marijonas Mikutavičius nedalyvavo krepšininkų sutikime?  13 

Autorius: Eli.lt
2010-09-15 10:42:00

Kodėl Marijonas Mikutavičius nedalyvavo krepšininkų sutikime?
M. Ambrazo nuotr.
Jei stebėjote krepšininkų sutikimą Vilniuje, galbūt ir jums buvo iškilęs klausimas, kodėl gi "Trys milijonus" dainavo ne pats Marijonas Mikutavičius?

Cituojame atvirą Marijono Mikutavičiaus laišką:

Vargu ar tai reikšminga,  ką dabar darau ir nebūčiau tuo užsiėmęs, jei antradienį ryte nebūtų paskambinęs tėtis ir nepradėjęs susirūpinusiu balsu klausinėti, kokia velniava ten darosi. Tas pats tėtis, kuris dieną prieš tai kaip savaime suprantama  priėmė žinią, jog krepšinio rinktinės sutikime nedalyvausiu kaip atlikėjas.  Tai tik parodo, kokią sumaštį mūsų galvose kuria įvairiausios žiniasklaidos isterijos. Taigi kai ką paaiškinsiu.

Man skambino sutiktuvių rengėjai, o be to ir savivaldybės atstovai, kurie prašė, kad renginyje atlikčiau „Tris milijonus“.  Atsisakiau ir, jei kam rūpi, pabandysiu atsakyti į dėl to kylančius klausimus.

1.    Piniginis klausimas. Jo nebuvo, nes mes jo tiesiog nekėlėme.

2.    Patriotiškumo klausimas. Aš nesu didesnis patriotas nei kiekvienas iš mūsų. Ta daina sukurta prieš vienuolika metų ir nesuprantu, kodėl visą tą laiką turėčiau ją dainuoti tik todėl, kad per tiek laiko nesukurta arba nenorima girdėti nieko kito. 

3.    Principinis klausimas. Joks žmogus neturi būti savo darbo įkaitas. Juk mes nekviečiame kiekvienąkart Šarūno Jasikevičiaus, kad scenoje pakartotų tritaškį metimą amerikonams du tūkstantaisiais ketvirtaisiais.

4.    Kūrybinis klausimas. Kūrėjas paprastai nelabai suvokia, kokią įtaką jo darbas daro kitiems. Todėl kas kitam atrodo euforinis pakilimas, tau teatrodo nuvalkiotas ir ganėtinai įgrisęs dalykas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Ar pasigedote Marijono krepšininkų sutikime?
Taip, jis turėjo dalyvauti šiame renginyje.
121 (40.88 %)
Tai jo asmeninis reikalas, kur tuo metu būti.
145 (48.99 %)
Ne, net nepagalvojau apie tai.
25 (8.45 %)
O man daina nuskambėjo žymiai geriau.
5 (1.69 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Petras
2010-09-17 10:26:05
Marijonas suprantama, kad teisus. Ne kiekvieną dainą gali bet kas atlikti ir šią dainą, tapusia tikru krepšininkų himnu, tikrai geriau nieks neatliks nes tokią ją išgirdome pirmą kartą ir priėmėme visa širdimi. Na o Marijonui nėra ko pikti, kad visi vėl ir vėl norėtų jį matyti scenoje per tokias šventes. Kauniečiai šiuo atveju šaunuoliai. Daina kaip ir kudikis gimsta vieną kartą, kitas atlikėjas - žodžiai tie patys, bet daina jau kartais neatpažistama.
TODEL
2010-09-17 07:07:18
KAD PASIKELES KAIP GAIDYS
LIETUVA
2010-09-16 22:44:15
MIKUTAVICIAU ivertink kuo tapai LIETUVOJE.CIA NE EILINIS TU TUSAS -TAVO EILEJA TRYS MILIJONAI.KITI TEGUL NEDAINUOJA-TRAGEDIJA.SU PAGARBA LIETUVOS FANAI.