• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Leonardo DiCaprio subrendo
2008-10-03 00:00:00

"News Bridgepix" nuotr.

Leonardo DiCaprio (33) davė interviu žurnalui „Parade Magazine“. Sprendžiant iš to, ką kalbėjo aktorius, bėgant metams jis įgijo išminties ir tapo brandžiu vyriškiu.

Leo kine pradėjo filmuotis dar būdamas paauglys. Todėl pokalbio pradžioje jis pabrėžė, kad už savo sėkmę yra dėkingas tėvams ir šiltai atsiliepė apie juos: „Už viską, ką pasiekiau gyvenime, esu dėkingas savo tėvams. Net jei vienas iš jų būtų buvęs kitas žmogus, mano gyvenimas būtų klostęsis visiškai kitaip, aš būčiau suvokęs pasaulį kitaip, nei dabar suvokiu. 90 proc. žmonių, su kuriais man tenka bendrauti, gyvenime susiduria su problemomis, kurių priežastis - netinkamas auklėjimas“.

O štai ką Leo kalbėjo apie legendinio „Titaniko“ reikšmę jo aktorinėje karjeroje: „Didžiuojuosi tuo, kad vaidinau „Titanike“. Esu dėkingas šiam filmui už tas perspektyvas, kurios man vėliau atsivėrė. Jei ne šis filmas, kažin ar man būtų pavykę padaryti karjerą kino pasaulyje“.

Leonardo puikiai supranta, kad su didele šlove ateina ir didelė atsakomybė. Todėl jis visuomet itin atidžiai renkasi būsimus vaidmenis. Aktorius sako, kad niekuomet nesutiktų vaidinti filme, kuris jam nepatinka.

„Kai renkuosi filmą, kuriame man siūlo vaidinti, pirmiausia įvertinu jo prasmę ir meninę vertę. Man teikia malonumo mintis, kad rinkdamasis filmą aš pirmiausia atsižvelgiu ne į režisierių ar aktorius. Iš pradžių skaitau scenarijų ir bandau nustatyti kūrinio vertingumą, įvertinti, ar jis yra teisingas ir gyvenimiškas. Būtent šie dalykai mane labiausiai jaudina. Būtent todėl aš atmečiau daugybę pasiūlymų ir turėjau nedaug vaidmenų. Man patinka vaidinti žmones, kuriuos galima sutikti įprastame gyvenime, asmenybes, turinčias savų trūkumų ir privalumų. Mane labiausiai žavi filmai, kuriuose pasaulis vaizduojamas toks, koks yra“, - sako L. DiCaprio.

Interviu Leo taip pat pasakojo apie tai, ką išgyveno mirus jo senelei. Taip pat kalbėjo apie meilę ir santykius su moterimis.

L. DiCaprio tvirtina, kad baigėsi tas gyvenimo periodas, kai jis mielai lankydavosi vakarėliuose ir dažnai keisdavo drauges. Dabar aktorius trokšta pastovumo ir norėtų sukurti šeimą. Savo ankstesnius pareiškimus, kad niekuomet neves, aktorius pavadino „vaikiškais“ ir „nebrandžiais. Dabar Leonardo mano, kad meilė yra labai svarbi gyvenimo dalis.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus