• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Michaelo Jacksono gyvenimas iš arčiau (II dalis)  9 

Autorius: Dailymail
2009-07-08 10:41:00

Michaelo Jacksono bičiulis ir biografas J. Randy Taraborrelli žvaigždės gyvenimą pažino gerokai iš arčiau, nei dauguma garsenybių paslaptyse besikapsčiusių žurnalistų. Portalas „Dailymail“ spausdina jo prisiminimus apie legenda ir žmogumi-mitu tapusį popkaralių.

Pirmą kartą jie susitiko dar būdami vaikai. O vėliau, beveik 4 dešimtmečius, jis buvo Michaelo Jacksono bičiulis, draugas ir patikėtinis. J. Randy Taraborrelli atskleidžia tikrą popkaraliaus istoriją – tai, ką jis regėjo savo akimis.

Mitų spąstuose

Michaelas anksti suprato, kad jo įvaizdis padeda parduoti jo įrašus. Jis instinktyviai jausdavo, kas gali pasitarnauti savireklamai. Pavyzdžiui, kai filmuojant „Pepsi Cola“ reklaminį klipą nuo pirotechnikos užsidegė jo plaukai, jam buvo skubiai suteikta pagalba, darbuotojai norėjo jį išnešti iki greitosios pagalbos automobilio per galines duris. Tačiau pačiam popkaraliui pareikalavus, jis buvo išneštas pro pagrindines duris, tiesiai pro gerbėjų ir paparacų minią. Gulėdamas ant neštuvų jis netgi pamojavo jiems ranka. Tokia reklamos strategija suveikė stebuklingai, Jacksonas įsitikino, kad jis gali manipuliuoti savo įvaizdžiu. O beiskeičianti išvaizda tapo vienu iš būdų ilgiau išlaikyti publikos dėmesį. Taigi spaudoje netruko pasirodyti įdomių istorijų apie žvaigždės keistenybes.

Pavyzdžiui, kartą eidamas apsipirkti jis „pasislėpė“ po tankiai garbanotu afroamerikietišku peruku, tyčia užėjo į sekso reikmenų parduotuvę ir įsigijo keletą sekso žaisliukų. Tai, kad istorija pateko į laikraščius, jam nebuvo staigmena.

Jis taip pat flirtuodamas su žiniasklaida papasakojo, esą kasnakt miega deguonies kameroje ir tikisi, kad tai jam padės sulaukti 150 metų. Tai buvo visiškas prasimanymas, bet jis padėjo parduoti daugiau įrašų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
KKKKKK
2010-11-27 19:32:58
Aš gerbiu ir tikrai myliu MJ ,jo dainos puikios ,dainų žodžiai prasmingi ,jo nugyventas gyvenimas labai įdomus ,ne kiekvienas gyvenime tiek patiria kiek jis..Labai norėčiau tikėti ,kad jis gyvas,tačiau realybė yra kitokia - graudu .
ps:straipsnis labai patiko
sendi
2009-08-06 00:33:07
nuostabus straipsnis, matosi kad sis zmogus tikrai pazinojo pop karaliu. labai gaila kad jo jau nebera, visi gali sakyt ka nori, bet michael jackson buvo tikras pop karalius, ekscentriskas, taciau vienintelis padares perversma muzikos pasaulyje. Rest in peas Michael Jackson...
indrė
2009-07-20 11:59:36
nežinau, bet jis buvo tikrai nuostabus. vaikai tokie i jį panašūs. nesuprantu kdl būtent jam taip atsitiko, kad turėjo iškeliauti amžiams. :(