• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Monika : sulaukusi Mino grasinimų nusprendė nebetylėti
Autorius: Gyva muzika
2011-03-21 11:09:00

Asmeninė nuotr.
Į keistą situaciją pateko šių metų „Eurovizijos“ sensacija dainininkė Monika Linkytė. Viešai išsakiusi savo nuomonę apie galimai dainininko Mindaugo Mickevičiaus-Mino nuplagijuotą dainą, dvyliktokė buvo iškoneveikta. Monika sako, kad iš Mino sulaukė grasinimų.

Konfliktas įsiplieskė po to, kai M.Linkytė savo socialinio tinklalapio „Facebook“ paskyroje pasidalino vieno internetinio portalo nuoroda, kurioje buvo aprašoma galimai dainininko Mino nuplagijuota daina. Jaunoji atlikėja išreiškė kritišką savo vertinimą šiam kūriniui. Tai itin nepatiko atlikėjui M.Mickevičiui-Mino, kuris radęs pirmą progą nusprendė paskaityti Monikai pamokslą.
„Visada galvojau, kad Lietuva – laisva šalis, kurioje kiekvienas gali atvirai reikšti savo nuomonę. Pasirodo, taip nėra. Vėliau gali būti išbartas už tai, kad turi savo poziciją. Taip pat gali susilaukti ir grasinimų“, – susijaudinusi pasakoja Monika.

Mino dainininkę nusprendė iškoneveikti tuomet, kai ši mažiausiai to tikėjosi. „Su bičiule ėjau iš parduotuvės į Lietuvos televizijos patalpas. Staiga kažkas mane smarkiai iš už nugaros apkabino. Pamaniau, kad taip gali elgtis tik labai gerai mane pažįstantis žmogus. Tačiau mane stipriai suėmė Mino, kurio dorai net nepažįstu. Jis ėmė man pamokslauti, kad patalpinusi straipsnio, kuriame aprašoma jo neva nuplagijuotos dainos istorija, nuorodą pasielgiau labai negražiai. Taip esą šmeižiau jį. Tačiau tas žmogelis turbūt nesupranta, jog išsakyti savo nuomonę Lietuvoje niekam nėra draudžiama“, – sako M.Linkytė.

Tuo ši istorija nesibaigė. Baigęs skaityti moralą Monikai, Mino nusprendė aštuoniolikmetei pagrasinti. Dainininkas teigė, jog ketina viešoje erdvėje pavadinti Moniką „žiurkike“ ir taip esą atsilyginti už šios viešai ištartą nuomonę.
„Turbūt skaudi Mino gyvenimo patirtis, jei jis įsivaizduoja, jog visos moterys yra „žiurkikės“. Aš jam nuoširdžiai linkiu susirasti šaunią merginą ir užmegzti ilgalaikius santykius, kad paskui nereikėtų visų dailiosios lyties atstovių vadinti ilgauodegiais padarėliais“, – šypteli  Monika.Džiazo miniatiūros su Giedre Kilčiauskiene

Yra tokia muzika, kuri savo klausytoją atranda  visais laikais, ir kaskart pakeri naujais improvizacijos horizontais, muzikantų virtuoziškumu ir empatiškumu. Neabejotinai tai – džiazas,  per savo gyvavimo istoriją išauginęs ne vieną kartą, gyvenančią individualumo, kūrybiškumo ir laisvės idėjomis. Kovo 24 d. 19 val. šios idėjos vėl sklandys Kauno menininkų namuose, kur džiazo miniatiūras dovanos Giedrė Kilčiauskienė su grupe.

Giedrė Kilčiauskienė klausytojams pažįstama kaip ekstravagantiška novatoriškų grupių „Empti“ bei „Pieno lazeriai“ vokalistė, rudenį „Palėpės muziką“ aplankė su bossanovos kūrinių programa ir profesionaliausių Lietuvos instrumentalistų kompanija. Tąsyk pelniusi gausybę šiltų kauniečių įvertinimų šįsyk Giedrė grįžta su instrumentalistų kvartetu ir nauja programa, kurioje – moderniai aranžuoti džiazo standartai, autoriniai kūriniai bei keletas rock, pop kūrinių, atliekamų džiazo stiliumi.

Klausytojams gerai pažįstmas, savitas Giedrės balsas, ir populiariausios pasaulio džiazo kompozicijos, pritariant virtuoziškiems muzikantams – derinys, kuriam atsispirti vargu ar pavyks. Vis dėlto, džiazo esmė – improvizacija, todėl net jei vieną ar kitą kurinį esate girdėję jau daugybę kartų, niekada neatspėsite, kaip jis suskambės šį vakarą, juk „džiazas egzistuoja tik dabartyje“.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus