• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

O.Pikul tėtis atsirado po 20 metų  28 

Autorius: Gaudrius Dzikaras, "Vakaro žinios"
2008-08-08 00:00:00

O.Pikul tėtis atsirado po 20 metų
"Vakaro žinios"

Apie tai, kad duktė tapo Lietuvos pramogų pasaulio žvaigžde, Oksanos tėvas sužinojo atsitiktinai. Turkijoje su šeima atostogavusi Sergejaus sesuo išgirdo dvi merginas kalbant pažįstama kalba. Priėjusi ji sužinojo, kad šios atvykusios iš Lietuvos ir ėmė pasakoti, kad kažkur šioje šalyje turėtų gyventi jos dukterėčia O.Pikul, - skelbia "Vakaro žinios".

Išgirdusios Oksanos vardą lietuvaitės iš pradžių nenorėjo tuo patikėti, o vėliau pasiūlė įvesti jį į bet kurią interneto paieškos sistemą. Ukrainiečiai buvo nustebinti, pamatę, kad jų giminaitės nuotraukos puošia pirmuosius spaudos puslapius.

"Tėvas labai daug klausinėjo apie mane ir apie grupę, kaip man viskas sekasi. Tačiau nelabai daug jam pasakojau. Vis dėlto prabėgo išties daug metų ir jis man tapo svetimas, o svetimų žmonių lengvai neprisileidžiu, - prisipažino Oksana. - Visi jausmai, kuriuos vaikas skiria tėvams, atiteko mamai, ji mane užaugino. Buvau šokiruota šio netikėto atsiradimo. Jis labai stengiasi bendrauti, rašo daug laiškų, tačiau aš atsiriboju, bendrauju atsargiai", - kalbėjo "Olialia pupytė".

Dar viena netikėta žinia O.Pikul buvo ta, kad Ukrainoje ji turi brolį: "Tėvas papasakojo, kad turi penkiolikmetį sūnų. Atsakiau, kad turiu brolį ir Lietuvoje. Tiesa, buvo įdomu, kaip tėvas atrodo, paprašiau, kad atsiųstų nuotraukų. Įstrigo labai žydros tėvo akys, bet ypatingų panašumų į save neįžvelgiu, nors jis nuolat rašo, kad esu "visa į jį". Galbūt ne man tai spręsti."

"Tėvas labai giria, kokia aš graži, kokie gražūs mano plaukai. Jis kviečia apsilankyti Dnepropetrovske, kuriame dabar gyvena, bet atsakiau, kad gal kada nors. Tiek metų nebendravus yra likęs stiprus nusivylimas, gal net nuoskauda. Nors sakoma, kad vyresni žmonės susiprotėja ir užsinori bendrauti su paliktais vaikais, bet man visa tai nelabai gražu", - savo emocijas išdavė O.Pikul.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
S.Pikul
2008-09-25 14:57:22
Dnepropetrovske taip pat as turiu giminiu ten gyvena mano tecio brolis susidomejau siuo straipsniu kadangi galiu Oksanai buti ir gimine. O kad atsirado tevas is niekur tai cia manau kad kazkas pasidomejes bando surasti kokios nors naudos.
***
2008-08-10 23:59:55
kad grazi tai kekse? ne nu cia tai pilna kvailiu, neturit ka pasakyt neispruseliai tai ir tylekit savo kaimuose ir karves ganyit. nepykite kad kazka izeidziau taciau norint susidorot su kvailiu reikia nusileisti iki jo lygio ir tada samojingu protu viska pasieksi.
nieko tokio
2008-08-10 22:33:40
nereik reklamos darytis tokiu budu.tiesiog juokinga.ne musu reikalas koks jos gyvenimas o dar ji viesina visam pasauliui gal ji didziuojas taip