• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
O.Wilsonas: kūdikio verksmas man – gražiausia muzika
Autorius: Acme film
2011-02-21 12:59:00

Jau vasario 25-ąją kino teatruose pasirodys naujausias Oweno Wilsono filmas „Iš kur tu žinai?“. Tačiau keliauti po pasaulį ir pristatinėti komediją drauge su juostoje taip pat vaidinančiaiss Reese Witherspoon, Paulu Ruddu bei Jacku Nicholsonu šiuo metu – ne pats mėgstamiausias O. Wilsono užsiėmimas. Vyras, kuris praėjusį mėnesį tapo tėvu prisipažino, jog labiausiai norėtų laiką leisti namuose su vaiku.

Negana to, 42-jų aktorius pasakoja, jog sūnaus Roberto gimimas pakeitė jo požiūrį ne tik į vaikus, bet ir į patį gyvenimą: „Aš niekada nebuvau tas, kuris praskysta vos tik pamatęs vaiką, niekuomet neimdavau į rankas svetimų kūdikių, nes jie atrodo tokie „trapūs“.  Tačiau kai į pasaulį ateina tavo vaikas, imi pastebėti aplinkinius su vežimėliais ir supranti, kad net ir šioje srityje nesi beviltiškas, imi savimi pasitikėti.“

Labiausiai O.Wilsonas žavisi staiga su sūnumi užsimezgusiu ryšiu. „Dievinu būti tėvu. Net kūdikio verksmas man skamba kaip nuostabiausia muzika“, - sako laimingas tėvas.

Paklaustas, į ką panašus naujagimis, Holivudo žvaigždė nusijuokia – kol kas jis panašus į kitus vaikus, o kieno  - mamos ar tėčio – bruožų daugiau turės, siūlo palaukti vaiko paauglystės.    
 
Minėtasis netrukus kino teatruose pasirodysiantis filmas „Iš kur tu žinai?“, deja, visai nepanašus į dabartinę aktoriaus kasdienybę. „Tačiau įsijausti į vaidmenį nebuvo sudėtinga, nes panašių atvejų gyvenime turėjau ne vieną ir ne du“, - juokiasi O.Wilsonas.

27 metų atletė Liza (akt. R.Witherspoon) jaučia, jog geriausios dienos jau praeityje, tad nusprendžia užsiimti asmeninio gyvenimo reikalais. Ji užmezga romaną su savimyla beisbolininku Mečiu (akt. O.Wilsonas), tačiau netikėtai moters kelyje pasipainioja dar vienas vyras – verslininkas Džordžas Medisonas (akt. Paulas Ruddas). Džordžas - visiška Mečio priešingybė, tikriausiai tai ir sužavi Lizą. Ji sutinka nueiti į pasimatymą su Džordžu. Tiesa, tai tampa pačia blogiausia diena jų gyvenime.

O meilės aritmetika paprasta: meilė, kurioje dalyvauja trys asmenys yra lygi meilės trikampiui.

Romantinė komedija „Iš kur tu žinai?“, kurioje netikėtame amplua pasirodo ir Holivudo legenda Jackas Nicholsonas, kino teatruose – nuo vasario 25 dienos.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus