• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

R. Pattinson ir K.Stewart – nauja karšta Holivudo pora  20 

Autorius: L.Mureikaitė
2010-02-24 09:55:00

Dieviškai gražus vampyras ir paprasta miela mergaitė. Kultinė sagos „Saulėlydis“ („Twilight“) pora iš pradžių užkariavo viso pasaulio skaitytojų širdis, o vos kino teatruose pasirodžius pirmosios sagos dalies ekranizacijai fanai kaip pašėlę ėmė spėlioti: ar realybėje pagrindinius vaidmenis atlikę aktoriai Kristen Stewart ir Robert Pattinson – pora, ar ne? 23 metų Robertas Pattinsonas filmuose „Saulėlydis“, „Jaunatis“ ir vasarą kino ekranuose pasirodysiančiame sagos tęsinyje „Užtemimas“ vaidina nežemiško grožio septyniolikmetį vampyrą Edwardą Culleną, o devyniolikmetė Kristen Stewart – vietos miestelio poilcijos viršininko dukrą, Edwardo bendraklasę Belą.

Aktoriai, kaip dažniausiai nutinka, savo asmeninį gyvenimą paslėpė po devyniais užraktais, paparaciams pavykdavo užfiksuoti juos tik kolegiškai susikubusius rankomis ar apsikabinusius prieš kameros objektyvą. Visa kita – romantiškų, bet vis dėlto surežisuotų fotosesijų vaizdai. Ir nuolat į žiniasklaidą prasprūstantys gandai: tai kas nors iš filmavimo komandos prasitaria apie tarp pagrindinių aktorių liepsnojančius jausmus, tai sužinoma, kad jie dviese Naujuosius Metus sutiko romantiškoje kelionėje ar kartu ketina nusipirkti nekilnojamojo turto. Tačiau nei vienas, nei kitas šių gandų oficialiai nei patvirtindavo, nei paneigdavo.

Ir štai šį savaitgalį pagaliau ilgai spėliota versija pasitivirtino: Robertas Pattinsonas viešai prisipažino, jog jiedu su Kristen – pora.

Likimo ironija – tai, kad net pirmasis vakaras, BAFTA apdovanojimai, kai jie ketino pagaliau oficialiai pasirodyti kaip pora, virto nesusipratimu. Renginio metu Kristen įteiktas kylančios žvaigždės apdovanojimas, Robertas pats teikė apdovanojimą kitoje nominacijoje. Aktoriai į renginį atvyko atskirai, sėdėjo atskirai. Pašėlę fanai jų būtų tiesiog nepraleidę, taigi nuspręsta, kad pro minią aktoriams geriau pavyks prasibrauti po vieną.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jonuxx
2011-05-17 13:30:58
nuostabi pora del ju labai dziaugiuos nes jie mano mylimiausi akorei o dabar ir poritė
rasa
2011-05-07 21:05:31
man labai patiko visos to filmo dalis kur ziurejau iskart mates kad jie viens kitam patinka nezinau ar tai tiesa kad jie kartu bet jiems linkiu sekmes ir kad butu drauge visa laika
Vaida
2010-11-19 21:45:58
pritariu,bet kaip laukiu as breaking dawn dalies...:D