• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šalin rankas nuo mano vyro!!!  3 

Autorius: Parengta pagal užs. žiniasklaidą
2008-07-16 00:00:00

Šalin rankas nuo mano vyro!!!
"Gamma" nuotr.
Kuo garsesnis vyras – tuo daugiau dailių moterų apie jį sukiojasi. Štai kodėl kai kurios žvaigždės tiesiog paranojiškai stebi ir seka savo mylimuosius, o kartkartėmis netgi iškelia jiems audringas pavydo scenas, nusispjaudamos į visur lendančius ir viską matančius paparacus.

Jennifer Aniston prieš Kimberly Stewart

Po plačiai nuskambėjusios skyrybų dramos, kai Bradas Pittas paliko svo pirmąją žmoną Jennifer Aniston dėl savo kolegės, seksualiosios Angelinos Jolie, Jennifer meilės reikalai klostosi labai komplikuotai. Dabar, vos pasklidus žiniai, kad „Draugų“ žvaigždė susitikinėja su dainininku Johnu Mayeriu, bulvarinę spaudą netruko apskrieti ir gandai, jog aktorė ne juokais įsiuto sužinojusi, kad apie naująjį jos draugužį sparną rėžia jaunutė blondinė, rokerio Rodo Stewarto dukra Kimberly Stewart. Taigi kai pastaroji pamėgino įeiti į Johno Mayerio koncerto užkulisius, Jennifer ją iš ten išprašė net 2 kartus.

Jessica Simpson prieš Carrie Underwood

Nors aktorė Jessica Simpson ir yra pripažinta gražuolė, tai visai nereiškia, kad jai nebūtina saugoti savo mylimojo nuo kitų moterų. Dabartinis jos vaikinas Tony Romo vis dar palaiko santykius su savo buvusia mergina, dainininke Carrie Underwood. O pastaroji dabar kaip tik vieniša, mat neseniai išsiskyrė su savo nauja meile. Jessicai ir Tony artimas šaltinis prasitarė žiniasklaidai, jog aktorė paprašė savo mylimojo liautis bendravus su buvusia mergina.

Lindsay Lohan prieš Ashley Olsen

O štai skandalingoji Lindsay Lohan neseniai iškėlė tikrą lesbietiško pavydo sceną savo kolegei Ashley Olsen. Lindsay linksminosi viename naktinių klubų su savo naująja aistra, bičiule Sam Ronson, o Ashley tiesiog su pastarąja pasisveikino. „Nešk visą savo 15 metų „Pilną trobą“ šalin nuo mano merginos!“ – riktelėjo Lindsay taip, kad išgirdo net keleto laikraščių paskalų skyrelių redaktoriai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Di
2008-07-25 00:07:37
manasis tik palaikytu rysi su savo ex, butu ismaltu snukiu :D uzmusciau suzinojus :D
Julija
2008-07-17 22:37:16
Visos gi mes pavydzios
As irgi nenoreciau kad mano vyras palaikytu gerus santykius su savo ex
:)
2008-07-16 12:08:38
aniston saunuole !!!!