• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žvaigždžių miegamojo paslaptys  2 

2008-07-08 00:00:00

Žvaigždžių miegamojo paslaptys
"Gamma" nuotr.
Žvaigždės gundo ir vilioja ne tik ekranuose bei spalvotų žurnalų viršeliose, bet ir savo miegamuosiuose. Tiesa, tada jų seksualiausi triukai skirti ne plačiajai publikai, o tikriems mylimiesiems. Kaip gi savo meilės žaidimus paįvairina ekrano , scenos ir podiumo nulylėtiniai?

Aktorius Willas Smithas duodamas interiu paatviravo, jog lateksinis superherojaus kostiumas, kurį jis  parsinešė namo tiesiai iš „Hancock“ filmavimo aikštelės, itin jaudina jį ir jo žmoną Jada: „Aš parsinešiau kostiumą namo, ir mes su žmona juo kartais pasinaudojame. Tiesiog namuose. Tai nuostabu!“

Superherojiškas kostiumas miegamajame – ne tik šio komiko, bet ir gražuolės Halle Berry intymi paslaptis. Aktorės teigimu, toks kostiumas puikiai užveda seksui. Ji pati šį daikčiuką pasiliko atminimui nusifilmavusi juostoje „X-Men“ ir jis vis dar gundo jos gyvenimo draugą Gabrielį Aubry. „Taip, aš jį kartais dėviu. Juk kartkartėmis norisi pikantiškų prieskonių . Storm (Halle Berry suvaidinta herojė, - vert. past.) niekada neturėjo sekso filmuose, bet Storm turi daug sekso mano namuose“, - teigia seksualioji gražuolė.

Merginų grupės „Spice Girls“ narė Scary Spice (Scary – baisioji, vert. past.) savo vardą sėkmingai pateisina ne tik scenoje, kai pasirodo joje pliaukšėdama botagėliu, bet ir lovoje: „Man patinka seksas. Tai labai svarbu. Man nereikia neštis savo botagėlio namo. Aš ten jau vieną turiu“.

Erotinių nuotraukų modelis Jordan, ištekėjusi už dainininko Peterio Andre, taip pat neslepia, kad santuokinio gyvenimo rutiną kartkartėmis paįvairina šiuo bei tuo pikantiškesniu. „Mes turime kaukių. Visokių... Mūsų vaizduotė laki. Jei tektų tik sugulti ir atsikelti, būtų nuobodu“.

Supermodelis Heidi Klum ir neseniai Lietuvoje viešėjęs dainininkas Sealas – dar viena karšta porelė. O savo karštumą įrodo spontaniškai ir įvairiuose namų kampeliuose: „Mes tik susitariame: „Ei, mažuti, 2 val. mansardoje, 6 val. spintoje. Paskui drabužinėje“, - prasitaria „Victoria‘s Secret“ veidas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-07-17 22:32:00
Mes su vyru irgi esame isbande beveik visas namie imanomas vietas sexui ;] taip smagu...be to esu dar pora sexualiu kostiumeliu nusipirkusi ;] labiausiai vyrui patinka kai bunu apsirengusi mokinuke;D
assdd
2008-07-08 14:35:54
mes irgi praktikuojam kaip heidi skirtingas vieteles :)