• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

4 ryškiausios Holivudo šeimos  9 

Autorius: Lina Lelytė
2008-06-11 00:00:00

4 ryškiausios Holivudo šeimos
"Gamma" nuotr.

Apie juos sklando gandai, jų nuotraukos mirga įvairiausiuose pasaulio žurnaluose, atrodo, kiekvienas žingsnis yra sekamas žiniasklaidos: susižadėjo, susituokė, išsiskyrė… Tokia populiarumo kaina, tačiau, rodos, papracių blykstės netrukdo šioms įžymybėms džiaugtis vienas kitu ir rodyti pavyzdį daugeliui. 


Brad Pitt & Angelina Jolie            

Vadinama idealiausia Holivudo pora. "Neišskiriamuosius" žiniasklaida, sujungusi abiejų įžymybių vardus, pavadino Brangelina. Brad'as Pitt'as ir Angelina Jolie - vieninteliai iš čia minimų porų nėra patvirtinę civilinės santuokos, tačiau jiems tai, rodos, tik formalumas ir elgiasi taip, tarsi būtų jau ne vienerius metus būtų susituokę. Angelina patikina, jog svarbiausia yra vaikai ir darnus gyvenimas, o santuoka nieko nepakeistų. Galbūt tai atsargumas? Aktorei tai būtų trečioji (1996-1999 ji buvo susituokusi su britų aktoriumi Jonny Lee Miller; 2000-2003 santuoka su aktoriumi Billy Bob Thornton), o Brad’ui Pitt’ui - antroji (anksčiau buvo vedęs Jennifer Aniston (2000-2005)). Tiesa, kovą pasklido gandai, jog pora visgi ketina šią vasarą Bahamuose įteisinti savo santykius.

Saldžioji porelė susipažino 2005m. besifilmuodami filme „Ponia ir Ponas Smitai“ („Mr.&Mrs. Smith“, tačiau tuo metu Brad'as su Angelina savo santykius dar slėpė, nes aktorius nebuvo išsiskyręs su Jennifer Aniston.

Šiuo metu pora jau augina 4 vaikus: 3 įvaikius (Maddox Chivan Thornton Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt, Pax Thien Jolie-Pitt) ir biologinę dukrelę (Shiloh Nouvel Jolie-Pitt) bei šiuo metu laukia šeimos pagausėjimo - greit gimsiančių dvynukų.

Štai ką Angelina sako apie savo gyvenimą su Brad’u: „Mes su Brad’u kuriame šeimą: auginame vaikus ir planuojame kartu sulaukti žilos senatvės… Aš stengiuosi daryti viską, kad santykiai su vyru būtų tvirti ir ilgalaikiai. Mes labai artimi ir mėgaujamės gyvenimu kartu, džiaugiamės vaikais ir esame laimingi galėdami būti šio nuostabaus pasaulio dalimi”. 


  Tom Cruise & Katie Holmes

Ne paslaptis – ši pora mėgsta pasirodyti. Tom Cruise ir Katie Holmes susituokė vos po dviejų mėnesių draugystės. Tiesa, pirmasis jų pasimatymas įvyko lėktuve, bevalganti sušį, o sužadėtuvės įvyko ant Paryžiaus Eifelio viršūnėje, kur Tom'as įteikė Katie žiedą su įspūdingo dydžio deimantu. Dėl šių vedybų Katie Holmes teko išsižadėti savo religijos (ji priklausė katalikų tikėjimui) ir priimti scentologų dogmas. Per vestuves scientologų bažnyčios tikėjimu sekančios poros pasižada atleisti vienas kitam dienos nuoskaudas ir pykčius. Tiesa, yra ir ganėtinai keistų dogmų: pavyzdžiui, vyrai yra laisvi ir gali užmiršti kai kuriuos savo pažadus... Nors dėl scentologijos „taisyklių“ tarp Tom‘o ir Katie jau yra kilę šiokių tokių nesutarimų, jie džiaugiasi būdami kartu ir augindami neseniai dviejų metukų sulaukusią dukrelę Suri.

Katie apie Tom‘ą: „Tom’as leidžia man jaustis gražiausia pasaulio moterimi nuo pat tos dienos, kai susitikome. Man be galo gera būti kartu su juo. Džiaugiuosi, galėdama vadinti jį savo vyru.”  

 

Cash Warren & Jessica Alba

Dar šį savaitgalį susilaukę dukrelės Honor Marie šiuo metu, ko gero, yra laimingiausia Holivudo pora. Jaunieji tėveliai susipažino 2005m. filmuojant juostą „Fantastiškasis ketvertas“ („Fantastic Four“), kuriame Jessica Alba atliko pagrindinį vaidmenį, o Cash‘as dirbo režisieriaus padėjėju. Nors po dviejų su puse metų jie buvo trumpam išsiskyrę, netrukus susitaikė, tikėkimės, visiems laikams.

Cash‘ą su Jessica galima būtų pavadinti netradicine Holivudo pora, kuri nesiekia pompastikos. Jie netgi neturi savo poros puslapio, kas dabar tapo itin madinga. Gruodį paskelbę apie būsimą vaikelį ir savo sužadėtuves, susituokė tyliai ir slaptai, o jų vestuvėse nedalyvavo netgi patys artimiausi porai žmonės.

 
 
 
 
 
 

Jennifer Lopez & Marc Anthony

Jennifer Lopez, pagarsėjusi skubotomis vedybomis, paskubėjo dar kartą, tik šį kartą, regis, labai sėkmingai.

Jennifer ir Marc 2004m. slaptai susituokė savo namuose, Beverly Hills’e. Jų vestuvės įvyko praėjus vos keturioms dienoms po Marc‘o skyrybų. Tiesa, svečiai, dalyvavę poros jungtuvėse netgi nežinojo, jog pateko tiesiai į vestuvių pokylį.

Seksualiausio užpakaliuko savininkė iki vedybų su Marc‘u buvo tikra širdžių daužytoja. Nuo 16m. netgi 9 metus draugavo su aktoriumi David’u Cruz’u, vėliau porą kartų buvo gan nesėkmingai ištekėjusi (santuoka su Kubos aktoriumi Ojani Noa (1997-1998); vedybos su aktoriumi, šokėju Cristan Lee Judd (2001-2003)), draugavo su reperiu “Puff Daddy”, buvo susižadėjusi su Ben’u Affleck’u, kol galiausiai atrodo surado savo gyvenimo vyrą su kuriuo yra laiminga jau ketverius metus.

Jennifer sako: "Esu iš prigimties romaniška, meilė ir santuoka man labai svarbu. Vienintelė klaida, kurią esu padariusi, yra tai, jog per greit susižaviu ir sutinku tekėti už vyro, kurį esu įsimylėjusi. Turiu dėkoti likimui, jog dabar esu Marc‘o žmona ir galiu toliau mėgautis ramiu ir laimingu gyvenimu.“Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Paula
2008-09-17 14:42:07
J.Lo ir marco.. man jie patinka.. nors seip man nei viena pora nerigdo..
Julija
2008-07-22 09:26:07
Brangelina man labiausiai patinka;]
to asss
2008-06-25 21:37:06
Tipo nebepatinka tau ji ,nes pamatej kazkokioj nuotraukoj ranka nelabai grazia jos ?:D