• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 įdomybės apie Kate Middleton

Autorius: Eli.lt
2015-02-07 10:00:00

7 įdomybės apie Kate Middleton
Kate Middleton, kuri jau tapo Kembridžo kunigaikštiene Catherine, puikiai žinoma visam pasauliui - nekilminga mergina išpildė daugelio vaikystės svajonę ir ištekėjo už princobei pavergė žmones savo nuoširdumu, paprastumu ir draugiškumu.

Kate Middleton gimė nekilmingoje, bet turtingoje šeimoje - jos tėvai anksti įkūrė dovanų maišeliais bei vakarėlių puošmenomis prekiaujančią įmonę, kuri sėkmingai vystėsi ir užtikrino puikias pajamas. Kate tėvas kilęs iš advokatų ir dvarininkų giminės, o jos mamos protėviai buvo gerokai paprastesni žmonės - dauguma jų dirbo mėsininkais, statybininkais, namų tvarkytojais ir pan.

Kate su princu Williamu susipažino Šv. Andriaus universitete, kur ji studijavo dailės istoriją. Teigiama, kad būsimasis vyras ją pastebėjo 2002-aisiais per studentų surengtą labdaringą madų šou, kuriame mergina vilkėjo permatomą suknelę. Garsioji suknelė 2011-aisiais aukcione buvo parduota už 120 JAV dolerių.Kate Middleton buvo vyriausia karališkoji nuotaka - einant link altoriaus jai buvo 29-eri. Prieš kelis šimtmečius princesės tekėjo paauglystėje, Kate vyro, princo Williamo mama Diana taip pat ištekėjo anksti, vos 20-ies, o jo močiutė, Karalienė Elžbieta II - 21-erių. Beje, Kate yra pusmečiu vyresnė už savo vyrą.

Kunigaikštienės vestuvinę suknelę kūrė „Alexander McQueen“ mados namų dizainerė Sarah Burton. Teigiama, kad rankų darbo nėriniais išpuoštos suknelės su bei beveik 3 metrų ilgio šleifu gamyba atsiėjo apie 40 000 JAV dolerių, o iškart po vestuvių apdaro vertė pakilo iki 160 000 JAV dolerių.Kunigaikštienė visą gyvenimą sportuoja - universitete ji žaidė žolės riedulį, irklavo, buvo lengvaatletė, o dabar ypač vertina aktyvius pasivaikščiojimus, tenisą, plaukimą, buriavimą. Ji yra išreiškusi apmaudą dėl to, kad negali išbandyti jojimo, nes yra alergiška arkliams ir žirgams.

Britus ypač žavi Kate paprastumas - kunigaikštienė pati šukuojasi ir darosi makiažą, nevengia rengtis pigesniais drabužiais ir nesibodi viešumoje pasirodyti su jau matytais apdarais. Ji taip pat atsisakė asmeninio virėjo paslaugų ir maistą sau bei savo vyrui ruošia pati.

Kunigaikštienė Catherine daug dėmesio skiria labdarai - ji nuolat aukoja įvairius daiktus, kurie vėliau parduodami aukcionuose, lankosi ne pelno siekiančių organizacijų renginiuose, bendrauja su ligoniais. Besituokdama karališkoji pora svečių prašė nieko nedovanoti, o visus pinigus skirti pasirinktai labdaros organizacijai.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus