• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 įdomybės apie Marilyn Monroe

Autorius: Eli.lt
2015-03-20 10:00:00

7 įdomybės apie Marilyn Monroe
Žavi blondinė, moteriškumo įsikūnijimas, geidžiama viliokė Marilyn Monroe visuomenę domina iki pat šių dienų. Galima žavėtis jos gudrumu ir seksualumu, ypač sėkminga karjera, sugebėjimu nesunkiai pavergti kiekvieną vyrą, tačiau asmeninis aktorės gyvenimas buvo kupimas suklupimų ir ašarų.Marilyn Monroe tikrasis vardas yra Norma Jeane Baker. Gyvenimas, kuomet aplinkiniai ją tebešaukė šiuo vardu, buvo tikrai sunkus - mergaitės mama turėjo psichikos sutrikimų ir didžiąją gyvenimo dalį praleido ligoninėse, tad mažoji Norma augo globėjų šeimose, kurios keitėsi net 11 kartų. Mamos ligos šešėlis kamavo net ir suaugusią, sėkmingą aktorę - Marilyn Monroe kentėjo nuo depresijos, nuolat juto baimę, kad jos būklė gali dar labiau pablogėti, kad jai, kaip ir motinai, gali prasidėti šizofrenija.

Teigiama, kad jos agentas Johnny Hyde įtikino jauną merginą pasidaryti dvi operacijas - jai buvo įdėtas smakro implantas bei iš naujo suformuotas nosies galiukas.

Marilyn Monroe ne kartą teko vaidinti žavią, naivią ir kiek kvailoką blondinę, tad šis stereotipas prilipo prie jos pačios. Ji ne kartą teigė nekenčianti tokių moterų, stengėsi gauti geresnius, sudėtingesnius vaidmenis, ypač stipriai išgyveno jų negavusi. Realiame gyvenime moters tikrai nebuvo galima pavadinti kvaila, anaiptol, jos IQ buvo net 168.Visi puikiai prisimena Marilyn Monroe dainuojančią „Deimantai - geriausi merginų draugai“, tačiau prabangių papuošalų moteris nemėgo ir beveik neturėjo. Ji puošėsi pigia bižuterija, išskyrus žiedą su deimantu ir perlų vėrinį, kuriuos gavo dovanų nuo savo antrojo vyro Joe DiMaggio.  

Marilyn Monroe turėjo tris vyrus - darbininką James Dougherty su kuriuo išsiskyrė norėdama siekti karjeros, beisbolo žaidėją Joe DiMaggio nuo kurio, anot moters, ji kentė moralinį smurtą ir dramaturgą Arthur Miller su kuriuo taip pat išsiskyrė dėl dažnų ginčų bei tarpusavio nesutarimų. Sklinda gandai, kad moteris susitikinėjo su prezidentu John F. Kennedy, jo broliu Robert arba abiem vyrais. Moteris šokiravo visuomenę pasirodžiusi John F. Kennedy tiesiogiai transliuojamoje gimtadienio šventėje, kurioje sudainavo legenda tapusį sveikinimą „Su gimimo diena, pone prezidente“. Beje, tąkart aktorė buvo pasipuošusi 2,500 žvilgančių akmenukų nusagstyta suknele, kuri buvo tokia siaura, kad ją teko susiūti jau apsivilkus.Marilyn Monroe, pati neturėjusi tikros ir stabilios šeimos, niekada nemačiusi savo tėvo, kuris paliko jos besilaukiančią motiną, desperatiškai norėjo sukurti tvirtus ir darnius santykius bei susilaukti vaikų. Ištekėjusi trečiąjį kartą ji pasikeitė tikėjimą, perėjo į judaizmą, norėdama turėti daugiau bendro su vyru Arthur Miller bei jo gimine. Trečiosios santuokos metu ji siekė tapti motina, tačiau patyrė persileidimą ir negimdinį nėštumą.

Marilyn Monroe mirė būdama vos 36-erių. Oficiali jos mirties priežastis - migdomųjų vaistų predozavimas, tačiau tebėra svarstoma ar moteris jų perdozavo netyčia, ar sąmoningai, siekdama nusižudyti. Sąmokslo teorijų šalininkai tvirtina, kad aktorė galėjo būti nužudyta. Dar būdama gyva ji paprašė savo antrojo vyro Joa DiMaggio prisiekti, kad jis, jeigu gyvens ilgiau, ant jos kapo kiekvieną savaitę paliks gėlių. Vyras laikėsi pažado ir pasirūpino, kad tris kartus per savaitę ant Marilyn kapo būtų padėtos 6 raudonos rožės, savo priesaikos vyras laikėsi 20 metų, iki pat mirties.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus