• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

A. Pilvelytei mylimasis nieko nedraudžia

Autorius: Respublika.lt
2010-11-30 15:00:00

A. Pilvelytei mylimasis nieko nedraudžia
TV3 nuotr.

Grįžusi į namus dainininkė Aistė PILVELYTĖ pirmiausia apsikabina pribėgusią vienų metų ir trijų mėnesių dukrytę Ugnę. “Tarp mūsų labai glaudus ryšys ir besąlygiška meilė! Anksčiau visai kitaip mąstydavau ir galvodavau, bet dabar suprantu, kad absoliučiai niekas negali prilygti vaiko atsiradimui", - atvirai apie motinystę kalba dainininkė, užsimenanti apie svajonę turėti gausesnę šeimą.

Šį dainininkės gyvenimo laikotarpį juokais būtų galima vadinti tyla prieš audrą - koncertų ir filmavimų nestokojanti Aistė šiuo metu derasi dėl tolesnių muzikos projektų ir užtikrina kol kas neplanuojanti dalyvauti nacionalinėje “Eurovizijos" atrankoje. O savo darbinę veiklą puikiai derina su motinystės džiaugsmais ir rūpesčiais - yra įsitikinusi, kad paaugusiai dukrelei būtų smagiau turėti mamą, nemažai nuveikusią profesinėje srityje, o ne ištisai sėdinčią namuose. Taigi turi viską labai gerai apgalvoti, susidėlioti, kad nė viena jos gyvenimo sritis nenukentėtų. Tai sunku padaryti, bet reikia stengtis, - įsitikinusi atlikėja, - nors ir ne visada pavyksta.

“Laiko dukrai skiriu pakankamai, - sako dainininkė. - Pastebėjau, kad ji apdovanota labai skardžiu balseliu, dėl to kartais susimąstau, kokie vargšai yra mano kaimynai... (Juokiasi.) Muzikos požiūriu tai gali ir nieko nereikšti, čia tik ateitis parodys. Tačiau jinai jau žino, kas yra pianinas, ateina, atsidaro, pagroja. Labai imli mergaitė - neturiu kuo skųstis".

Indų plauti nemėgsta

Dainininkė įsitikinusi, kad žmogus turi mokėti viską labai gražiai suderinti - tiek su vaikais pasibūti, tiek savo darbus nuveikti ar kambarius susitvarkyti.

Nors dažnai scenoje matomo žmogaus negalime įsivaizduoti virtuvėje prie puodų beruošiant vyrui vakarienę ar verdant mišinukus mažyliui. Aistė patikina, kad dainininkės niekuo nesiskiria nuo kitų moterų: “Valgyti darausi, mišinukų - ne. Net nemokėčiau jų paruošti, nes vaikutį dar maitinu krūtimi. Noriu pabrėžti, kad labai džiaugiuosi, jog dar nereikia mišinukų kūdikiams, nes mamos pienelis, mano galva, yra vaiko ateities pagrindas. Kaip vienas mano pažįstamas sakė: “Mano žmona vaiko krūtimi nemaitino, nes vis tiek tam reikia pasiaukoti, labai atidžiai sekti savo maistą. O kam? Juk yra mišinukų". Tuo tarpu aš pasisakau už natūralumą". Aistė žino ne vieną mūsų šalies žvaigždę, kuri savo vaiką krūtimi maitino labai ilgai, netgi iki aštuonerių metų. “Bet tai jau tikriausiai nėra labai normalus dalykas, nors ne mums smerkti - tai kiekvienos mamos reikalas", - sako dainininkė.

Aistė išsiduoda, kad indų plovimas yra nemėgstamiausias jos darbas, nors namuose ir turi indaplovę. Dar Aistei nepatinka grindų plovimas ir lyginimas. “Rankšluosčius lyginti - tai dar nieko, bet nėra nieko baisesnio, kaip lyginti marškinius. Gerai, kad mano vyro darbas neįpareigoja nešioti marškinių", - juokiasi moteris. Aistė netgi įsigudrino nelyginti tam tikrų skalbinių, o ateityje žada įsigyti daugiafunkcę skalbiamąją mašiną, kuri nešvarius rūbus išplauna, išdžiovina ir išlygina.

Susitarimas su vyru

O paklausta, ar šeimoje jaučiasi laiminga, Aistė susimąsto... Ji atkreipė dėmesį, kad daugelis žmonių tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse jaučiasi nelaimingi. Aistė svarsto, kad taip tikriausiai yra todėl, jog daugelis dirba nemėgstamus darbus, taip pat nesijaučia mylimi šeimose. “Kai tu jauti, kad tave labai myli ir tu myli, tada ir jautiesi laimingas", - svarsto Aistė. O ar ji pati jaučiasi mylima savo vyro Vlado? “Ačiū Dievui, kol kas jaučiuosi. Vyras, manau, myli, nors jis uždaresnis, todėl dažnai “myliu, myliu" ir nesako. Bet svarbiausia - jausti. Aš moterims visada sakau, kad reikia turėti savo gyvenimą ir nepriklausyti nuo vyro. Kartais moterys galvoja, kad jas tik vyrai gali padaryti laimingas. Manau, kad tai yra labai didelė klaida. Tik nuo tavęs pačios priklauso laimė", - įsitikinusi ji.

Kadangi Aistė kruopščiai slepia asmeninį gyvenimą, neretai kyla nereikalingų kalbų apie dainininkės santuoką. “Tai gerai, žmonės, žiūrėk, turės ką veikti - pagalvoti, pamąstyti, šiek tiek palavinti fantaziją, - juokiasi atlikėja. - Tikrai neįsivaizduoju, kas turėtų atsitikti, kad pradėčiau kalbėti atvirai apie savo santykius su vyru. Mes esame susitarę, kad ir kas beatsitiktų, viešai apie tai nekalbėsime. Vyras man nieko nedraudžia ir aš jam nieko nedraudžiu. Ne mano vyras tada būtų, jeigu kažką draustų. Tiesiog tokia yra mano nuostata, kad skalbinių neskalbsiu viešai ir iš namų šiukšlių nenešiu, tegul viskas lieka už tų keturių sienų. Tai yra tokia maža mūsų erdvė, kuri yra tiktai mūsų".

Dainininkė pastebėjo, kad popscenoje daugelis naudoja kitokią taktiką: kai trūksta talento ar patrauklios išvaizdos, mėgstama į save atkreipti dėmesį viešinant asmeninio gyvenimo faktus. Tik toks populiarėjimo būdas Aistei nėra priimtinas. Ji nesmerkia taip besielgiančių žmonių, tačiau prisipažįsta jų nesuprantanti.

Didelės šeimos vizija

Motinystė iš tikrųjų daug duoda Aistei - ji pasidarė labai ištverminga, pakanti, supratinga, atsirado daugiau kalbos su kitomis mamomis. Pradėjo kalbinti visus vaikus iš eilės, nors anksčiau to nedarė.

Dainininkė prisipažįsta jau svajojanti apie gausesnę šeimą, bet dar neskuba pradėti antrojo vaikelio, nes reikia gerus metus pailsėti ir galutinai atsigauti. “O jeigu turi galimybę samdyti padėjėjus, tai išvis gali gimdyti ir gimdyti. (Juokiasi). Kadangi mūsų Lietuva yra labai mažytė, valdžia pirmiausia turėtų svarstyti, kokiomis priemonėmis skatinti šalyje gimstamumą, - sako ji. - Didžiausias turtas vis tiek yra vaikai. Tik visada sakau, kad vaikas nelygus vaikui: vieni, žiūrėk, būna labai ramūs, auga sveiki, kiti - nuolat serga, nemiega naktimis. Susilaukusi mano sesers mama kategoriškai pasakė, kad daugiau nebus jokių vaikų, nes mano sesuo labai sirguliuodavo. O aš buvau visiška priešingybė - labai gera ir rami, nesirgau, viskas su manimi buvo gerai". Aistė pastebėjo, kad atsiradus vaikeliui pradėjo jausti dar didesnę meilę savo mamai, išauginusiai dvi dukteris.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus