• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
A. Valentaitė pirmadienį atvers savo naujų namų duris
Autorius: TV3
2012-03-30 17:09:00


„Nė vieno savo gyvenimo etapo neišbraukčiau, nenorėčiau užmiršti ir nė vienos nuotraukos , neišmesčiau iš asmeninio albumo, bet dabar jaučiuosi laimingiausia ir labiausiai subrendusi kaip moteris“, – jau šį pirmadienį, balandžio 2-ąją, 20.30 val. TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“ atvirai prisipažins Asta Valentaitė.


Ilgai žurnalistų medžiota gražuolė TV3 gyvenimo būdo laidos kūrėjams atvers ne tik savo asmeninio gyvenimo, bet ir naujo prabangaus bei itin aptarinėjamo būsto duris.


Daugiau nei dviejų šimtų kvadratinių metrų ploto gražuolės namai jau kurį laiką yra žiniasklaidos dėmesio centre. Neseniai buvo skelbta, kad šio buto Vilniuje pačioje Gedimino prospekto širdyje nuoma kas mėnesį atsieina dvylika tūkstančių litų ir kad tai yra brangiausiai mūsų šalyje nuomojamas butas! Tuo tarpu spaudoje mirgėjo ir pranešimai, kad A. Valentaitei jis kainuoja perpus pigiau – vos šešis tūkstančius litų per mėnesį.


Deja, į prabangius apartamentus žurnalistams įkelti kojos nepavyko iki šiol. Laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjai buvo pirmieji: jau šį pirmadienį 20.30 val. TV3 žiūrovus A. Valentaitė pakvies pasižvalgyti po naujuosius savo namus.


„Vėl kils skandalas“, – netikėtai pakreips atvirą pokalbį, stebint filmavimo kameroms, žurnalistas Edvardas Žičkus. Kaip tik jam Asta sutiko duoti išskirtinį interviu.


„Tai bus ne pirmas ir ne paskutinis skandalas mano istorijoje“, – ironiškai mėgins juokauti buvusi manekenė ir buvusi vieno turtingiausių Lietuvos žmonių – Laimučio Pinkevičiaus žmona.


Laidoje išaiškės ir pikantiška detalė: prieš kurį laiką viena gražiausių šalies moterų pozavo visiškai nuoga, o jau visai netrukus garsaus fotografo Gedimino Žilinsko daryti kadrai išvys dienos šviesą. „Prieš nieką dabar neturiu atsiskaityti, atsiklausti leidimo ar prieš ką nors jaustis nepatogiai“, – tvirtins A. Valentaitė, davusi interviu ypatingą dieną – per savo trisdešimt pirmąjį gimtadienį .


Šiuo metu Majamio saule besimėgaujanti gražuolė jau kurį laiką neatsigina artimų bičiulių klausimų dėl gerokai sulieknėjusios figūros, nuo veido nedingstančios šypsenos ir spinduliuojamos energijos. Žiniasklaidai šaltiniai tvirtina, kad visa tai – naujai užgimusių jausmų dėka.


Ar meniškiems žvaigždžių fotografo G. Žilin sko aktams pozavusi ji, Lietuvos stiliaus idealas, tai darė norėdama įteikti dovaną naujam mylim ajam?


„Duodu šį interviu per savo gimtadienį ir galiu išduoti, kad šiemet palinkėjau sau vienintelio dalyko – būti laimingai. Tai, manau, ir yra svarbiausia“, – jau šį pirmadienį, balandžio 2-ąją , 20.30 val. TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“ prisipažins ilgai atvirumo vengusi Asta.


Visus praėjusių „Gyvenimas yra gražus“ laidų įrašus galima peržiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/gyvenimasyragrazus.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus