• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

A. Winehouse prarasta visiems laikams?  18 

2008-07-31 00:00:00

A. Winehouse prarasta visiems laikams?
"Gamma" nuotr.
Tai turėjo būti didelių permainų dainininkės gyvenime savaitgalis. Gydytojai ją išleido iš ligoninės tik dviems koncertams - skirtam Nelsono Mandelos gimtadieniui ir Glastonberio festivalyje. Ir nors visų akys buvo nukreiptos į ją, Amy Winehouse vis tiek sugebėjo prisidirbti. Smogė gerbėjui, kuris truktelėjo ją už plaukų.

Amy koncertas Glastonberio festivalyje jau iš anksto kėlė daug emocijų. Žvaigždė atskrido į miestelį organizatorių specialiai išnuomotu sraigtasparniu. Tokią sąlygą iškėlė gydytojai, kurie iki pat galo priešinosi narkotikų baisiai išsekintos dainininkės koncertams. Juolab kad tai buvo jos pirmas koncertas praėjus septynių mėnesių pertraukai. Spauda pateikė juodžiausius scenarijus. "The Sun" rašė, kad Amy scenoje gali nualpti. "Daily Mail", remdamasis konsultacija su anoniminiu gydytoju, nuėjo dar toliau. "Širdies aritmija ir kvėpavimo problemos kartu su stresu per koncertą gali net baigtis mirtimi", - rašė laikraštis.

Ant ribos

Kelios dienos prieš festivalį Amy nualpo savo namuose Londone. Ji leidosi laiptais, kai jai aptemo akyse. "Nežinau, kiek laiko buvau be sąmonės, bet kai atsipeikėjau ir atsimerkiau, prie manęs stovėjo apie dešimt žmonių", - pasakojo ji vėliau.

Laimė, pas ją netikėtai užsuko jos vadybininko asistentas, kuris iškvietė greitąją pagalbą ir paskambino Amy tėvui. Mitchas Winehouse'as atvyko po keleto minučių. Kai dukrai prasidėjo sveikatos problemos, taksistu dirbantis Mitchas praktiškai neišvažiuodavo iš Kemdeno rajono. Tėvas pasirūpino, kad Amy būtų paguldyta į ligoninę.

Pirmieji tyrimai nedavė vienareikšmiškų atsakymų. Tačiau gydytojai teigė: "Panelės Winehouse būklė labai bloga. Jos organizmas toks išsekęs, kad bet kokia rimtesnė priežastis gali lemti tragediją. Net mirtį".

Po keleto dienų buvo paskelbta pirmoji diagnozė - Amy serga tuberkulioze. Tačiau greitai ji buvo paneigta. Naujoji skambėjo daug grėsmingiau - dainininkė kenčia dėl aritmijos ir pažengusios plaučių emfizemos. Vėliau buvo patikslinta, kad tai tik pradinė ligos stadija.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
to ''r''
2008-08-01 09:57:49
iš kur jau tu,tokia ar toks žinovė(as)? mm?
net juokinga darosi nuo tavo komentaro. toks(ia) protinga(s) o rašo,cituoju ''galvą išsitrink''.
bloga nuo tokių komentatorių.
V
2008-08-01 09:30:06
o gal ji nebutu niekam idomi, jei neturetu tu problemu, butu paprasta kabako soul atlikeja.
mane uzkabino jos balsas, toliau jos shudinas gyvenimas, tada ir dainu zodziai. Vienu zodziu ji tikrai yra labai labai labai isskirtine su dideliom problemom
grazuole vasara
2008-08-01 08:34:44
sunkiausiai issilaikyti scenoje - uzlipti visi gali: ir fainos ir nefainos. o isgarsejus atsiranda visokiu pagundu - ne visi gali atsilaikyti. jau geriau tyliai sedeti ir savo darba dirbti tokiu atveju :/