• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

A.Hathaway laimė subyrėjo į šipulius  9 

2008-08-07 00:00:00

A.Hathaway laimė subyrėjo į šipulius
"Gamma" nuotr.
Jis turėjo tapti tuo vieninteliu. Turintis atsakomybės jausmą ir dar milijonierius. O dabar prabangius apartamentus Raffaellis Follieri iškeitė į kalėjimo kamerą. Jis kaltinamas sukčiavimu, pinigų plovimu ir kitomis finansinėmis machinacijomis. Jo mylimoji aktorė Anne Hathaway bando darbu nuslopinti išsiskyrimo skausmą.

Beprotiška meilė

Ji, aišku, šypsosi. O ką jai daryti? Verkti, užsidaryti namuose, prisiryti tablečių, kad nusiramintų? Paprasčiausia būtų skausmą išgyventi vienatvėje. Tačiau sutartį, pagal kurią privalo dalyvauti filmo "Ieškokit gudručio!" reklamoje, pasirašė dar tada, kai viskas buvo gerai ir ji nė nenujautė artėjančios katastrofos.

"Aš tiesiog jį beprotiškai myliu ir man visai nerūpi, ką apie tai mano kiti. Mums kartu gera, ieškome buto, kur galėtume gyventi kartu", - dar neseniai buvo galima perskaityti britų spaudoje. Tuomet Anne mielai kalbėjo apie savo laimę su italų nekilnojamojo turto magnatu R.Follieri. Birželio pradžioje idilė sprogo kaip muilo burbulas.

R.Follieri buvo suimtas ir išvestas iš savo vėžiu sergančios motinos buto. Prokurorai jį apkaltino įvairiausiomis finansinėmis machinacijomis. R.Follieri buvo nuvežtas į pataisos centrą. Tuo metu Anne už vandenyno pradėjo komedijos apie superagentus "Ieškokit gudručio!" reklamos kampaniją. Jos nebuvo Niujorke.

Jokių asmeninių klausimų

Šitaip pareiškė aktorės atstovė spaudai Londone. Anne net pakeitė interviu stilių. Pasikalbėjimai su žurnalistais virto bespalve mini spaudos konferencija. Be to, ji pareiškė, kad viena nekalbės. Ji buvo "suporuota" su aktoriumi Steve'u Carrellu, šis kartais atsakinėjo net ir už Anne. Todėl nieko neįmanoma buvo išsiaiškinti. Nepavyko sužinoti, ar tai buvo tik atsitiktinumas, kad R.Follieri buvo buvo suimtas, kai Anne nebuvo mieste. Spaudoje greitai pasirodė žinia, kad būtent jos dėka ši operacija buvo įvykdyta. Kad ji apie savo vaikiną kalbėjosi su Federalinio tyrimų biuro (FTB) atstovais prieš keletą dienų. Tai daug ką paaiškintų. Pavyzdžiui, tai, kad Anne nuo pat pradžių buvo laikoma nekalta ir dokumentuose ji minima kaip "buvusi mergina", nors anksčiau tos informacijos jos atstovai nepatvirtino. Anne ir Raffaellis išsiskyrė birželio pradžioje. Tačiau niekas apie tai nežinojo.

2 psl.
Puslapis 1 iš 7Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ondre
2008-08-07 23:15:56
ooooooooo kiek parasyta lb tingiu skaytyt............cia zd romanas........visas parasytas:DDDDDDD
panelyke;D
2008-08-07 19:02:06
Neaptingau ir perskajciau wiska..Lb stiprus jausmaj mejleje..skaudu kaj 2 milincius zmones skyre kazkas.. lb palajkau aktore kad ji toliau ant koju stojasi..tikraj ,kad neuzsidaro sawyje..
Bumbum
2008-08-07 16:17:54
Lopai jus, nei grozi jus suprantat, nei zmogiski but nesugebat... ka patys tokioj situacijoj darytumet? pasikartumet? ai nea, jums per gerai cia dar butu... speju mergos iskart ant kokios kito magnato kaklo uzsikabintu...
ziaurus jus zmones.