• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

A.Hathaway laimė subyrėjo į šipulius  9 

2008-08-07 00:00:00

Neįmanoma buvo sužinoti, ar Anne nieko anksčiau neįtarė ir buvo tik naivi apgaulės auka, ar sąmoningai mėgavosi prabanga. Jos draugai teigia, kad Anne tėvai, ypač tėvas, kuris yra teisininkas, jau seniai ją įspėjo, kad nutrauktų ryšius su žmogumi, kuris atsirado iš niekur ir virto pasakų princu, milijonieriumi, galinčiu išpildyti bet kokią užgaidą.

Mano bičiulis popiežius

Pora susipažino prieš ketverius metus pas vieną pažįstamą. Iš pradžių jis visai nekrito jai į akį, tačiau Raffaellis taip stengėsi užkariauti Anne dėmesį, kad galiausiai ji pasidavė. Jis jai pasisakė užsiimąs investicijomis ir atvykęs į Niujorką ieškoti milijonierių, kurie norėtų investuoti į žemes, priklausančias Katalikų bažnyčiai. Jis dėjosi Vatikano finansų direktoriumi, nors tokios pareigybės apskritai nėra.

Teigė artimai bendraująs su kardinolu Angelu Sodanu ir net gerai pažįstamas su pačiu popiežiumi Benediktu XVI. Niekam niekada neatėjo į galvą patikrinti, ar jis nemeluoja, nes niekas neįtarė, kad galima prisigalvoti tokių dalykų. Savo elegantiškame biure Niujorke jis net turėjo keletą sutanų, kurias liepdavo apsivilkti savo darbuotojams, kad atrodytų įtikinamiau, kai dalyvaudavo verslo susitikimuose. Jis net organizuodavo vizitus į Vatikano sodus - tai galutinai įtikindavo investuotojus, kad R.Follieri yra popiežiaus patikėtinis.

"Mylimoji, dėl nieko nesijaudink"

Anne visai nerūpėjo, kuo užsiima jos mylimasis. Jis jai imponavo prabangiu gyvenimo būdu, apartamentais su vaizdu į Centrinį parką, kuriuos nuomojosi už daugiau nei 37 tūkst. JAV dolerių per mėnesį. Ji buvo sužavėta, kai privačiu sraigtasparniu jie skrido į Dominikos Respubliką, kur dizainerio Oscaro de la Rentos viloje buvo sutartas susitikimas su Clintonais.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 7Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ondre
2008-08-07 23:15:56
ooooooooo kiek parasyta lb tingiu skaytyt............cia zd romanas........visas parasytas:DDDDDDD
panelyke;D
2008-08-07 19:02:06
Neaptingau ir perskajciau wiska..Lb stiprus jausmaj mejleje..skaudu kaj 2 milincius zmones skyre kazkas.. lb palajkau aktore kad ji toliau ant koju stojasi..tikraj ,kad neuzsidaro sawyje..
Bumbum
2008-08-07 16:17:54
Lopai jus, nei grozi jus suprantat, nei zmogiski but nesugebat... ka patys tokioj situacijoj darytumet? pasikartumet? ai nea, jums per gerai cia dar butu... speju mergos iskart ant kokios kito magnato kaklo uzsikabintu...
ziaurus jus zmones.