• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Aktorės mamos: „Progų pasijusti moterimi ieškoti nereikia - jų ir taip yra“

Autorius: Akvilė Verbliugevičiūtė
2011-03-09 17:00:00

Aktorės mamos: „Progų pasijusti moterimi ieškoti nereikia - jų ir taip yra“

Aktorę Reditą Dominaitytę užklumpu vos kelios minutės iki radijo eterio pradžios, jos kolegę Gabiją Jaraminaitę - Ryškuvienę - besisvečiuojančią pas draugę. Lina Budzeikaitė tuo metu tvarko reikalus ir bendrauja su sūnumi. Aldoną Vilutytę pavyksta pagauti jau visai vakarėjant - ką tik baigėsi spektaklis. Trūksta dar dviejų mamų ir spektaklio „Ša, kalba mamos!” veiksmą būtų galima perkelti į realybę. Bet Tarptautinę Moters dieną norisi kalbėti ne apie darbus. Ar veiklioms, žavioms mamoms lieka laiko pasijusti moterimis ir pasilepinti vyrų dėmesiu?

Ar keičiasi vyro požiūris į moterį, kai ji tampa mama? - klausiu žinomų Lietuvos mamų, moterų ir aktorių. „Žinoma, kad keičiasi, nes gimus vaikui keičiasi ir šeimos statusas“, - sako Redita Dominaitytė. - „Čia kaip Šventa Trejybė: moteris, vyras ir kūdikis. Tačiau kaip pasikeis vyro požiūris į moterį, priklauso nuo jo paties. Vieni vyrai savo moteris pamato visai kitomis akimis, nes moteris tampa giminės tęsėja, gija, atsiranda daugiau pagarbos. Iš kitos pusės, santykiai sudėtingėja ir per vaiką matyti dar ir savo moterį, ne visada lengva“. Vis dėl to Redita nemano, kad vyro dėmesį moteriai veikia vaiko buvimas ar nebuvimas. „Kokiu dėmesiu vienas kitą apdovanoji, priklauso tik nuo moters ir vyro susitarimo. Nebūtina kasdien nešti gėles, kad parodytum dėmesį - yra tarpusavio ženklų, kurie tą puikiai įrodo“, - įsitikinusi aktorė. 

Jos kolegė Gabija Jaraminaitė - Ryškuvienė tik patvirtina nuomonę: „Jei iš tikrųjų myli žmogų, koks skirtumas, yra tie aštuoni vaikai, ar nėra. Kad ir su snargliu panosėje mylėsi“, - tvirtina Gabija ir čia pat pasipiktina, - „Negaliu atsakinėti už vyrus, tegul kalba jie!”

Lina Budzeikaitė, sukūrusi daugybę skirtingų moterų vaidmenų mano, kad pasikeitus šeimos statusui ne tik vyrui reikia pastangų parodyti tinkamą dėmesį moteriai, bet ir pačiai moteriai reikia dirbti su savimi. „Mus, moteris, gimus vaikui, apima euforija, kai viskas, išskyrus kūdikį, kuriam laikui aplink išnyksta. Kai pažiūri iš šono, pamatai, kad kartais virsti višta perekšle, ypač pirmaisiais vaiko metais. Vyrai tą pastebi“, - patirtimi dalijasi Lina.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus