• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Aktorės šaldytuvas lūžta nuo valgių

2008-08-18 00:00:00

Aktorės šaldytuvas lūžta nuo valgių
"Vakaro žinių" nuotr.

Maisto ruošimas aktorei Larisai Kalpokaitei - ne pareiga, o malonus laisvalaikio užsiėmimas, tada ji iš virtuvės išvaro namiškius ir viena sukasi prie puodų ruošdama skaniausius patiekalus. "Nedidelėje virtuvėje besisukiojantys namiškiai labai trukdytų. Pagalbos prireikia tik tuomet, kai namuose organizuojame kokią šventę, tačiau ir tuomet prašau atlikti tik tvarkymosi darbus", - sako ji. Įvairių virtuvių patiekalus mėgstanti aktorė per keliones neatsisako paragauti ir egzotiškų valgių.


Neatsisakytų paragauti vabzdžių

Jūros gėrybes mėgstanti aktorė restoranuose mielai skanauja egzotiškų produktų, ypač ji mėgsta krevetes ir vėžius. Šiemet lankydamasi Kanuose aktorė pirmąkart ragavo austrių ir varlių, ir šių skonis jai labai patiko. Varlės priminė minkštos vištienos skonį, todėl aktorė nemato tikslo dar kartą jų ragauti. "Korėjoje esu valgiusi pjaustytą žalią žuvį su neaiškiomis jūrų gėrybėmis. Būtų visai įdomu paragauti ir vabzdžių", - sako aktorė. Ji nevengia pasimėgauti kitų kultūrų patiekalais. Dar sovietmečiu po spektaklio kolūkio valgykloje ragavusi ir nutrijų: "Kolegei pagyrus, kad labai skaniai paruošta vištiena, atkreipiau dėmesį į labai keistą atšaką primenantį kaulą. Sakau: "Žinai, brangioji, man atrodo, kad čia bus nutrija, o ne vištiena. Ir iš tiesų buvome vaišinami nutrijomis, tačiau jų mėsa tikrai labai skani". Lankantis Prancūzijoje aktorei įspūdį paliko ragautos sraigės ir pats jų valgymo procesas, kai jas šakute reikia iškrapštyti iš kiauto: "Sraiges valgėme su majonezu, buvo labai skanu. Nesuprasi - nei grybai, nei mėsa". Larisai patinka ir tailandietiški patiekalai, ji mėgsta ruošti marinuotus vištų sparnelius su saldžiarūgščiu padažu.


Maisto ruoša - kaip pomėgis

Netikėtai užbėgus svečiams Larisai nekiltų jokių nepatogumų, nes, kaip pati prisipažino, namų šaldytuvas visada prigrūstas jau paruoštų valgių, nors ne visada atsiranda kas tai suvalgo. Aktorė juokiasi, kad patiekalams dekoruoti laiko nelieka, nes laukdama svečių jis vos spėja laiku paruošti vaišes: "Man įdomu paeksperimentuoti ar paruošti ką nors naujo, tačiau tam reikia ilgiau pastovėti prie puodų". Namuose Larisos šeima švenčia gimtadienius, metų šventes ir vyro Jono vardadienį, tačiau vis dažniau su draugais stengiasi patraukti į gamtą ar pirtelę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus