• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Antsvorio atsikračiusi Raimonda Masiulytė atsikleidė savo dietos paslaptį  6 

Autorius: Eli.lt
2016-02-10 11:00:00

Antsvorio atsikračiusi Raimonda Masiulytė atsikleidė savo dietos paslaptį
Žinoma Lietuvos atlikėja Raimonda Masiulytė grįžo į Lietuvą, tačiau čia jos niekas nepažino. Mergina stipriai pasikeitė – atsikratė net 45 kilogramų svorio.

Raimonda sulieknėjo iš meilės, nes įsimylėjo užsienietį Vimalį Ramchurną - nuostabų virėją iš Airijos. Nors Raimonda dabar laiminga, ji su nuoskauda prisimena, kaip prieš keletą metų Lietuvoje ją persekiojo dėl svorio, o prodiuseriai ją pravardžiavo, vadino „storule“, kadangi tuo metu mergina svėrė 106 kilogramus.

Atlikėja dėl apkalbų labai išgyveno, todėl toliau valgė. Tuo metu buvo „pupyčių“ mados pradžia ir į sceną eidavo nebūtinai mokančios dainuoti merginos, svarbu liesos ir su didelėmis krūtimis.

Tuo metu dainininkei nesisekė ir meilės fronte. Antanas, buvęs draugas, dainininkas, poetas, su kuriuo Raimonda palaikė gerus santykius, išrinktas į Lietuvos Seimą, savo draugę pamiršo.Nusivylusi meile Raimonda nutarė iškeliauti svetur ir išskrido į Airiją. Ten studijavo muzikos pedagogiką ir mokė airių vaikus dainuoti. Dubline susipažino su bendramoksliu Vimaliu  Ramchurnu –  vaikinu  iš Mauricijaus. Tai valstybė - sala Indijos vandenyne, joje gyvena kiek daugiau kaip milijonas gyventojų.

„Viskas buvo labai greitai, viskas kaip ir paprastuose santykiuose, jeigu patinki vienas kitam, tai viskas vyksta natūraliai. Tai mums irgi buvo natūraliai, ir tiesiog viskas taip įvyko“, - apie santykius su užsieniečiu LNK laidoje KK2 pasakojo Raimonda.

Prieš du metus Raimonda ir Vimalis sumainė žiedus. Raimonda Masiulytė tapo Masiulyte - Ramchurn. Raimonda ištekėjo vis dar sverdama 106  kilogramus. Vyrui neturėjo priekaištų savo žmonos išvaizdai, tačiau po vestuvių lietuvaitė nutarė svorį mesti, ją palaikė ir Vimalis.

„Aš nebūčiau su vyru, jeigu jis su tavimi yra tik dėl fizinių duomenų. Bet aš sakydavau, kad norėčiau numesti šiek tiek svorio, bet man sudėtinga. Ir jis man sakydavo – mes galim sportuoti“, - prisiminė dainininkė.Laikydamasi veganiškos dietos, nevalgydama mėsos ir kitų gyvulinės kilmės produktų, nevalgydama kiaušinių ir pieno produktų, per du metus Raimonda numetė beveik pusę savo svorio.

Moteris maitinosi daržovėmis, vaisiais, grūdais ir vartojo daug skysčių.

„Aš valgau labai daug ankštinių visokių produktų, aš valgau labai daug daržovių, nevalgau daug vaisių. Žinoma, geriu labai daug skysčių, vanduo tai yra viskas, tai aš stengiuosi labai daug gerti vandens“, - apie sulieknėti padėjusią dietą kalbėjo Raimonda.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
2016-02-16 01:04:59
jeigu laikėsi dietos, tai plant based (augalinės dietos). veganizmas ne dieta, tai pasaulėžiūra, kuri apima ne vien skrandžio reikalus. nereikėtų manyti, jog veganizmas siejasi su svorio metimu, nes nevalgant gyvulinės kilmės produktų vis tiek galima maitintis nesveikai, priaugti svorio ir t.t.. tai nėra nei badavimas, nei maisto stygius, nei vien žolių graužimas..
Laima
2016-02-15 20:38:20
zivile
2016-02-15 19:23:05
Saunuolyte! :-) labai labai grazi :-)