• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apsukrusis romantikas Mino

Autorius: Laima Karaliūtė
2009-02-18 00:00:00

Apsukrusis romantikas Mino
Laisvalaikis info.

Prieš ketverius metus pasibaigusio "Kelio į žvaigždes" dalyvis Mindaugas Mickevičius- Mino (32) sako, kad jam sekasi net geriau, nei jis tikėjosi. Mino neslepia: "Daug ir atkakliai dirbau, kad įsitvirtinčiau pramogų versle". Jis pats kuria dainas, derasi dėl koncertų ir savo įvaizdžiu pasirūpina. Diplomuotam žurnalistui nieko nereiškia net reklaminį straipsnį apie save parašyti. Romantiko, itališkomis melodijomis moteris užburiančio atlikėjo įvaizdį jis parduoda už nemažus honorarus. Ir pats neslepia, kad muziką laiko komercija, kuri prasideda sukūrus dainą.

Ką šiuo metu veiki?

- Daug koncertuoju.

- Ar daugiausia gerbėjų turi provincijoje?
- Tikrai neaplenkiu vadinamųjų kultūrnamių. Tokia mūsų rinka ir aš į ją nespjaunu, o noriu užsidirbti kuo daugiau pinigų. Vilniuje turbūt mažiausiai turiu gerbėjų. Vilniečiams sunkiau įtikti. Gal todėl, kad jie išlepinti pasaulinio garso žvaigždžių koncertų. Labai daug koncertuoju Kaune ir Klaipėdoje. Taigi publikos dėmesio sulaukiu ne tik mažuose miesteliuose. Tai man ir padeda išlikti pramogų versle.

- Nuo realybės šou praėjo ketveri metai. Ar gali pasakyti, kad tavo karjera klostosi taip, kaip ir norėjai?
- Netgi geriau. Esu iš tų atlikėjų, kurie gauna didžiausius honorarus.

- Tokius pačius, kaip, pavyzdžiui, Andrius Mamontovas?
- Taip.

 - Kokia tai suma?
- Paslaptis. Be to, kaina būna sutartinė. Viskas priklauso nuo to, kur koncertuoji, kiek dainų ir t.t.

- Ar krizė neapkarpė honorarų?
- Skirtingai nei daugumai atlikėjų, man sausio mėnuo buvo pelningesnis nei praėjusiais metais.

- Kaip manai, kodėl?
- Todėl, kad vos pasibaigus "Keliui į žvaigždes" labai daug dirbau. Subūriau savo šokių kolektyvą, su kuriuo nuolatos koncertuoju. Turiu galvoje "Tina Dance". Galiu ne tik dainuoti, bet ir renginius vesti. Be to, esu pats sau vadybininkas ir įvaizdžio kūrėjas.

- Žodžiu, esi apsukrus?
- Taip. Niekada nenorėjau būti vien popžvaigžde. Norėjau iš muzikos uždirbti pinigų sau ir šeimai. Menas baigiasi tą pačią minutę, kai sukuri dainą, paskui prasideda komercija. Visi taip daro, tik ne visi pripažįsta, nes vadintis menininku, o ne komersantu patraukliau.

- Ar jautiesi viską pasiekęs pramogų versle?
- Honorarų prasme - taip. Žinau, kad niekada negausiu už koncertą tiek, kad galėčiau nusipirkti namą.

- O ar yra Lietuvoje tokių atlikėjų?
- Nemanau. Tikiu, kad galbūt yra tokių merginų, kurios pasibaigus koncertui dar suteikia papildomų paslaugų. Bet čia jau nebe muzika.

- Pažįsti tokių atlikėjų?
- Galbūt...

- Kauno medicinos universitete dėstai italų kalbą, bet esi baigęs žurnalistikos studijas. Kur mokeisi italų?
- Šiek tiek universitete Lietuvoje ir Italijoje. Gera praktika buvo ir vasaromis, kai dirbau Italijos viešbučiuose virėjo padėjėju. Pirmam kalbos mokymosi lygiui, kurį aš dėstau, žinių pakanka. Be to, mano tėvai pedagogai, gal iš jų paveldėjau norą mokyti. Svarbu ir tai, kad dirbdamas dėstytoju gaunu socialines garantijas.

- Koks esi dėstytojas?
- Gana liberalus, tačiau supykstu, kai studentas, per egzaminą paklaustas, kas yra Italijos sostinė, atsako: "Barselona".

- Ar neapmaudu, kad tavo atliekami žinomų dainų perdirbiniai sulaukia didesnio populiarumo nei autorinės dainos?

- Šiek tiek. Bet į tai žiūriu ramiai, nes perdirbiniai mane ir išgarsino. Juose nematau nieko blogo. Be to, savo kūrinį žymiai sunkiau išpopuliarinti.

- Su Kristina Navickaite-Tina esate pora?
- Kad ir pats nebesuprantu. (Juokiasi.) Apie tai daug nekalbu. Man nereikia, kad antraštės rėktų: "Mino susidėjo su viena gražiausių Lietuvos merginų!" Nenoriu spekuliuoti šia tema ir naudotis artimais žmonėmis reklamuojantis.

- Kuo ji tave sužavėjo?
- Ji labai gera, pasiaukojanti, sąžininga. Mane žavi ir ta jos savybė, kad iš savo gyvenimo ji nedaro komercijos.

- O kuo tu ją galėjai sužavėti?
- Jau tikrai ne aukštu ūgiu. (Juokiasi.) Esu gana isteriškas. Taip kad nežinau, kuo sužavėjau. Gal tuo, kad esu scenos žmogus, o tokie Tiną visada žavėjo ir žavi (Tina draugavo su dainininku Rolandu Janavičiumi - aut. past.). Ji ir pati gyvena scena.

- Ar įsivaizduoji šalia savęs moterį, kuri neturėtų nieko bendra su pramogų pasauliu?
- Į žmonas rinkčiausi gana buitišką moterį.

- Kiek dėmesio skiri savo išvaizdai?
- Scenoje labai daug, o gyvenime labai mažai. Neslėpsiu, dažau plaukus, nes toks sau labiau patinku. Scenai siūdinuosi kostiumus, o gyvenime mane galite sutikti su nutampytu megztiniu. Kai gyvenau Užupyje, į parduotuvę ryte eidavau su chalatu ir šlepetėmis.

- Ar nuo populiarumo tau buvo kada nors susikusi galvelė?
- Manau, kad ne. Bent jau aš nepastebėjau. Žinoma, pirmas "Kelias į žvaigždes" sulaukė stulbinančio populiarumo ir aš galėjau tuo pasinaudoti. Galėjau turėti daug merginų, mylėtis su gerbėjomis, taškytis pinigais, kurie tuo metu iš dangaus byrėjo. Aš tuo nepasinaudojau, gal todėl, kad jau buvau gana suaugęs. Visada taupiau pinigus, nepirkau prabangių drabužių, važinėjau paprastu automobiliu. Dabar šiek tiek gailiuosi, kad nepasinaudojau galimybe pajusti žvaigždės gyvenimą, koks buvo vos pasibaigus realybės šou. Ką padarysi, visada buvau labai racionalus. Tai kartais užknisa.

- Pernai per Šv.Valentino dieną Tinai padovanojai lovą. O ką šiemet?
- Čiužinį. (Juokiasi.)

- Kokia mylimosios dovana tave išverstų iš kojų?
- Vaikas.

- Ar jau norėtum tapti tėvu?
- Aš, kaip ir italai, apie šeimą pradėsiu galvoti sulaukęs keturiasdešimties. (Šypsosi.)

- Ar esi šeimyniškas?
- Pakankamai. Nemėgstu trankytis po vakarėlius. Man patinka užsidaryti namuose, gaminti maistą, išgerti alaus, pažiūrėti televiziją ar pažaisti su katinais.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus