• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar siuvasi Karina vestuvinę suknelę? (foto)

2008-11-24 00:00:00

Ar siuvasi Karina vestuvinę suknelę? (foto)
"Vakaro žinių" nuotr.

Simpatiškąją šokėjų porą Kariną Krysko ir Saulių Skambiną, vos per plauką netapusią šokių "Eurovizijos" nugalėtoja, pastaruoju metu vis užklumpa klausimas: "Kada gi pagaliau vestuvės?" Taip, jie ne tik šokėjų pora, bet ir įsimylėję vienas kitą, ir to neslepia. Tik štai apie tai, ar Saulius jau dovanojo sužadėtuvių žiedą, ar Karina jau siuvasi vestuvinę suknelę, abu kaip susitarę nekalba. Atrodytų, ko čia slėpti šiais visuotinio atvirumo laikais, nes paparacai nesnaudžia. Vilnietė grupės "69 danguje" narė ir profesionalus šokėjas tikina, kad šiemet vestuvių nebus.

Rengiasi Kalėdų maratonui

Truputį daugiau kaip metus draugaujanti jaunuolių pora, kurią pernai vasarą suvedė LNK televizijos laida "Šok su žvaigžde!", dėkoja likimui, kad taip atsitiko. Beje, labiau dainininkei negu šokėjai Karinai iš pradžių buvo numatytas kitas partneris. Bet atsitiko taip, kad šis atsisakė. Tas atsitiktinumas buvo lemtingas. Ir šou rengėjai, ir dalyviai nustebo, kad jie abu panašūs lyg brolis ir sesuo.

"Dabar jau taip susišokome, kad mus visi skuba supiršti ir vis ragina: "Kada pakviesite į vestuves?" Dievaži, įkyrėjo šis klausimas. Kada norėsim, tada ir susituoksim. Šiemet tikrai to nebus", - tikino Karina ir pridūrė, kad jos ir Sauliaus laukia daug darbų. Prieš akis Kalėdų renginių maratonas, visokie televizijos šou, į kuriuos kviečiami abu. O juk K.Krysko dar aktyviai koncertuoja kartu su merginomis iš "69 danguje".

Mergina apgailestauja, kad per visokius darbus sužlugo jų su Sauliumi anksčiau planuota rudens kelionė į kurį nors egzotišką kraštą, kuriame jų niekas nepažįsta ir neerzina klausinėjimu, kada gi vestuvės.

Namas jau pastatytas

Karina kalbėdama apie renginių maratoną priminė, kad čia pat jau Kalėdos, o netrukus ir Naujieji metai. Todėl atlikėjos paklausėme, o ko gi ji paprašytų iš Kalėdų Senelio, jeigu rašytų jam laišką. "Ramybės, sveikatos sau bei artimiems žmonėms ir namų jaukumo".

Tad apie jaukius namus. K.Krysko Vilniuje gyvena mamos namuose ir, kaip pati sako, jai ten gera. Bet labai gera ir Sauliaus namuose, netoli Kauno esančiame Palemono miestelyje. S.Skambinas ten yra pasistatęs namą, užveisęs nedidelį sodą ir iki pažinties su Karina gyveno ten su šarpėjų veislės šuneliu Kingu. Tiesa, namo vidus dar neįrengtas. "Vyksta darbas, klojamos plytelės, dulkės rūksta, net virtuvė žmoniškai neįrengta. Kai susitvarkysime, tikrai pakviesiu į svečius", - pažada pašnekovas ir vėl aiškina, kad apie vestuves kalbėti tikrai anksti. Kad namie reikia moteriškos rankos, sportinių šokių asas ir mokytojas neneigia.

Panašūs charakteriai

Pagal fizikos dėsnius, vienas kitą traukia skirtingi poliai. Taip neretai būna ir gyvenime. Tačiau vienas kitą suradusių per šokio ir kūno kalbą Karinos ir Sauliaus atvejis skiriasi. "Mes abu esame panašūs ne tik išvaizda, bet ir charakteriu. Nors ir esame gimę skirtingais metų laikais, abu mėgstame gamtą, abu mokame skaniai gaminti valgyti. Tik aš labiau mėgstu sveiką maistą, daržoves, o jam reikia daugiau mėsos".

Saulius pasistatė namą visai netoli Kauno marių. Tad vasarą ir šiltomis rudens dienomis pora leido laiką gamtoje. Neretai būdavo, kad Karina važiuodavo mylimojo dovanotu dviračiu, o jis su šuneliu bėgdavo iš paskos. Ar bereikia geresnio sporto!

"Karina ne tik graži, grakšti ir talentinga, bet ir tikra darbštuolė, padeda man augalus prižiūrėti, pataria kuriant namų interjerą, moka skaniai gaminti. Visas gyvenimo problemas, taip pat susijusias su šokiais išsprendžiame taikiai, abipusiu sutarimu", - giria savo išrinktąją S.Skambinas.

"Saulius - labai doras, geras, jautrus, bet kartu ir labai reiklus žmogus. Turi žemaitiško užsispyrimo. Man patinka tai, kad jis nėra konfliktiškas. Jeigu dėl ko nors nuomonės išsiskiria, mes sugebame ramiai išsiaiškinti. Sauliumi absoliučiai pasitikiu. Kaip ir jis manimi... Mūsų abiejų profesijose pasitikėjimas būtinas", - antrina K.Krysko.

Keli klausimai jai

- O jeigu vestuvės, tai tuoktumėtės Vilniuje ar Kaune?

- Net nežinau. Neklausinėkite...

- O nuotakos suknelę kokios spalvos rinktumeisi?

- Negalvojau apie tai. Galiu pasakyti, kad tikrai ne juodą. (Kvatoja.)

- Esi užsiminusi, kad iki 30 metų norėtum susilaukti vaikelio. Ar nepasikeitė noras?

- Ne. Nenorėčiau apie tai kalbėti, nes tokių dalykų negali griežtai suplanuoti. Viskas Dievo valioje. O jeigu planuosi, Dievą prajuokinsi.

- Todėl ir apie vestuves abu susitarėte nekalbėti?

- Tikrai mes nieko nežinome, kas ir kaip bus. Gal mes apsiskelbsime, kad tuokiamės, o rytoj išsiskirsime? Tuomet vėl visi puls ir klausinės, o kodėl gi taip įvyko.

- Ar seniai būreisi taro kortomis pas savo seserį Evą. Ką ji išpranašavo?

- Paskutinį sykį būriausi prieš išvykdama į "Eurovizijos" konkursą. Ji tuomet išbūrė, kad viskas bus gerai.

Keli klausimai jam

- Kaip su tomis piršlybomis? Kalbama, kad jau pasipiršai Karinai ir dovanojai sužadėtuvių žiedą.

- Žiedą tikrai dovanojau. O ką, ar bloga dovana? O apie piršlybas neklauskite. Mes draugaujam šiek tiek daugiau kaip metus. Tai visai neilgas laikas. Mums nepatinka, kai kone prievarta perša.

- Tai tuoksitės netikėtai, kai žurnalistai paliks ramybėje?

- Kada norėsime, tada ir tuoksimės. Juk mums gera ir taip. Ir visai nesvarbu, ką pasakys žmonės.

- Ar susipažinote su Karinos giminėmis?

- Seniai. Jos šeima labai puiki. Karina labai patinka mano mamai.

- Esi kaunietis. Ar galėtum dėl Karinos išsikelti į Vilnių?

- Nežinau, jeigu labai reikėtų... Bet juk ir Palemonas nuo Vilniaus visai netoli. Sėdi į automobilį, valandžiukė, ir jau ten ar čia.

- Ar važiuotum su Karina į pasaulio kraštą?

- Atostogauti tikrai važiuočiau net ir į negyvenamą salą. O šiaip mums gerai ir Lietuvoje.
 
 
 
 
 
Parengta pagal "Respublikos" priedą "Brigita".

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus