• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Atvira narkotikus vartojusio ir jų platinimu apkaltinto Dovydo Šamrajaus išpažintis: „Supratau, kad aš esu priklausomas“

Autorius: Eli.lt
2017-05-14 11:00:00

Atvira narkotikus vartojusio ir jų platinimu apkaltinto Dovydo Šamrajaus išpažintis: „Supratau, kad aš esu priklausomas“
Kadaise populiarios grupės „Pikaso“ atlikėjo Dovydo Šamrajaus pavardė pastaruoju metu viešumoje minima neigiamame kontekste. Buvęs dainininkas buvo apkaltintas narkotikų laikymu ir platinimu. Dėl skandalingų istorijų nuolat žiniasklaidos dėmesio centre atsiduriantis Dovydas nepabijojo atlikti viešą išpažintį prieš visą Lietuvą.

„Man prireikė sintetinių tonizatorių, kurių aš ilgai ieškojau. Ir tiesiog aš įsisupau į tokį žmonių ratą, kurie tuo metu tuo piktnaudžiavo. Ir kai man buvo pasiūlyta, aš neatsisakiau“, - atvirai TV3 laidoje „Raudonas kilimas“ prakalbo D. Šamrajus.

2012 metais teisiamųjų suole dėl kvaišalų atsidūręs D. Šamrajus buvo apkaltintas narkotinių medžiagų platinimu. Atvirame interviu gyvenimo būdo laidai jis neigė tuo užsiėmęs, tačiau buvęs dainininkas prisipažino, kad kvaišalai buvo tapę jo kasdienybe.

„Atėjo diena X, kai aš supratau, kad aš jau esu priklausomas. Tuomet užsisakinėdavau didelius kiekius kvaišalų. Man reikėjo, kad jų užtektų ilgesniam laikui“, - pasakojo buvęs dainininkas.

D. Šamrajus interviu metu prakalbo apie savo priklausomybę narkotikams ir receptiniams vaistams, anuomet vykusius nesibaigiančius teismus ir apie jį kamuojančius panikos priepuolius. Dovydas teigė, kad teismas, kuriame jis turėjo aiškintis dėl narkotinių medžiagų, atvėrė akis ir pakeitė jo gyvenimą.

„Ne visą laiką norisi sugrįžti į tą istoriją. Tiesiog tokia gyvenimo patirtis. Po šito įvykio susirūpinau savo sveikata. Lankiausi pas psichoterapeutus, kurie man padėjo išsikapstyti iš to liūno. Kai nustojau vartoti narkotikus, tada buvo tikrai sudėtinga. Tos vadinamosios lomkės... Tik man jos buvo ne fizinės – kūno laužymai, o moralinės. Aš jaučiau gėdą prieš savo tėvus“, - nieko neslėpdamas pasakojo žinomas vyras.

Šiandien buvęs dainininkas tikina, kad apie skaudžią savo patirtį kalba tik kodėl, kad įkvėptų ir padrąsintų kitus ieškoti pagalbos. Pasak jo į narkotikų liūną įkritusių žmonių yra itin daug, tačiau ne visi jie drįsta ieškoti pagalbos. Atviro interviu metu Dovydas teigė, kad išeitis yra visuomet.

Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus