• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Barmeno darbą išbandęs reperis Ironvytas demonstravo įspūdingus raumenis

Autorius: Eli.lt
2016-01-20 11:00:00

Barmeno darbą išbandęs reperis Ironvytas demonstravo įspūdingus raumenis
Pramogų pasaulio garsenybių pasirodymai projekte „Žvaigždė už baro“ įgauna naujų spalvų. Įžymybės griebiasi vis originalesnių būdų publikos simpatijoms pelnyti. Šių metų sezoną atidaręs reperis Ironvytas savo debiutui pasitelkė daug geros nuotaikos ir, žinoma, įspūdingus raumenis.

„Kokteilių baruose ar naktiniuose klubuose paprastai lankausi tik tuomet, kai pats ten koncertuoju. Dauguma ateina pasilinksminti ir pasikrauti gerų emocijų, o man norisi tą energiją skleisti kitiems, kurti vakarėlio atmosferą, dovanoti žmonėms nuotaiką, kad jie ilgai viso to nepamirštų, – sako Vytautas Medineckas.Vakarais Kauno kokteilių bare „Basement by BarBar’a“ susirenkanti publika jau matė visą paletę siautulingų pasirodymų. Bermeno amplua debiutavę aktoriai demonstravo savo artistinius sugebėjimus, šokėjai ir dainininkai – sukosi pagal muzikos ritmus, o keletas drąsiausiųjų savo šou praturtino netgi audringais šėlsmais ant baro.

Tuo metu dėl atletiško sudėjimo raumenų kalnu neretai vadinamas Ironvytas ėmėsi savų kozirių ir nesikuklino pademonstruoti kūno privalumų. Galingu stotu išsiskyręs vakaro šeimininkas į savo pasirodymą pritraukė nemažai bendraminčių. Raumeningi vyrukai traukė merginų dėmesį, o šios neatsispyrė pagundai varstyti juos žvilgsniais.

Ironvytą į savo kolektyvą svetingai priėmę profesionalūs barmenai irgi netruko sugalvoti atrakcijų publikai pralinksminti. Žinomi baro virtuozai Mantas Zujis ir Dainius Surgela su kolegomis stojo greta naujoko ir surengė improvizuotas kultūrizmo varžybas. Laimėjo draugystė ir vakaro svečiai, spėję šią komišką sceną nufotografuoti.„Barmenai – tai užstalės menininkai, darantys kaskart vis naujus šou ir kuriantys aplink save renginio nuotaiką. Turėjau puikią progą dar kartą įsitikinti, kad be tikrų baro meistrų vakarėlis labai daug prarastų. Esu dėkingas jiems, kad per mano koncertus sumaišo tuos unikalius kokteilius, priverčiančius žmones kelti rankas į viršų. Šįkart ir pats išmokau keleto paslapčių, kaip reikia tai daryti, nes pats dažniausiai sau plaku tik baltyminius kokteilius“, – po savojo pasirodymo šypsojosi ir kolegoms profesionalams dėkojo raumeningasis repo atlikėjas.

Tiesa, jam nepavyko priartėti prie ligšiolinio 113 kokteilių rekordo, kuris jau kelis mėnesius nepajudinamas priklauso Natalijai Bunkei. V. Medineckas per vakarą pagamino tik perpus tiek. Nepaisant to, reperis liko patenkintas savo pasirodymu ir linkėjo sėkmės kitiems šiame neoficialiame garsenybių turnyre dalyvausiantiems kolegoms. Organizatoriai planuoja renginių ciklą su įžymybėmis tęsti iki vasaros, kuomet pagaliau išaiškės nugalėtojas, per vakarą pagaminęs daugiausia firminių kokteilių.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus