• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Bjork - ekscentriška Islandijos lakštingala  6 

Autorius: Lina Lelytė
2008-07-12 00:00:00

Bjork - ekscentriška Islandijos lakštingala
"Gamma" nuotr.
Po beveik 3 metus trukusių intensyvių derybų „islandiškuoju fenomenu“ vadinama Björk sutiko atvykti į Lietuvą. Dainininkės pasirodymas bus vienas brangiausių visų laikų koncertų, surengtų mūsų šalyje (projekto sąmata gerokai viršija 2 mln. litų). Kaip susirinkusius savo gerbėjus stebins Björk, laikoma paslaptyje, tačiau aišku viena – ekstravagantiški kostiumai, unikalus balsas ir kažkur netoliese aidintis fiordų vėjas – neleis abejoti islandų žvaigždės talentu.

Mergaitė-beržas

Björk Gu?mundsdóttir – toks yra tikrasis dainininkės vardas ir pavardė. Išvertus iš islandų kalbos „björk“ reiškia beržą. Tiesa, tariamas jis paprastai netaisyklingai: reiktų tarti ne „Björk“, bet „bjerk“.

Nuo mažų dienų dainininkė bijojo būti panaši į kitus. Ji dažydavosi plaukus oranžine spalva, pati „siuvosi“ popierines rausvas sukneles. „Tai buvo pati šauniausia vaikystė, kokią tik galiu įsivaizduoti“, - sako Björk, pripažindama, jog jos stilius nuo vaikystės mažai pasikeitė.

„Aš visada buvau laiminga, kvaila, nuobodi, pašėlusi, pagauta ekstazės, įsimylėjusi ir visokia tuo pačiu metu. Dėl to aš visai nesijaučiu prastai, jeigu suprantate, ką noriu pasakyti“, - apie save kalba Björk.

Šiuo metu ekscentriškoji dainininkė ne tik šokiruoja savo poelgiais ir pasirodymais gerbėjus, bet puikiai susitvarko ir su šeimyniniu gyvenimu. Björk augina 2 vaikus: 22-ejų sūnų Sindrį ir penkiametę Isadorą, kurios susilaukė su dabartiniu savo vyru Matthew Barney.

Islandijos lakštingala

Muzikinę karjerą Björk pradėjo vos sulaukusi 11-kos metų. Už tai ji turėtų padėkoti savo pianino mokytojui, kuris nusiuntė mergaitės perdainuotą Tina Charles dainą „I Love to Love“ į Islandijos radijo stotį. Netrukus su mažąja dainininke buvo susisiekta, greitai (1977m.) išleistas ir pirmasis albumas, pavadintas tiesiog „Björk“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Erika
2009-01-16 00:41:47
JI nuostabi , charizmatiška asmenybė , o ne kokia saldi popsinė mergiūkštė, jos dainos nobulos norint persikelti į kitą tikrovę , ji viskuom kitokia , išvaizda, charakteriu ir dainomis , unikali karšto kraujo asmenybė . Aš visom keturiom už ją.
Julija
2008-07-22 10:18:16
Skonio reikalas, bet man ji irgi nepatinka
gintare
2008-07-14 22:14:19
ka jus pezat, beskoniai... eikit i savo kirkorovus ir kaifuokit, blemba, net susibesinau, peza cia vejus, grazuoliai ir saldziabalsiai.. bl