• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Bloga mergaitė“ – gera mama

Autorius: Jurga KLIMAITĖ-RIEBLING
2008-10-08 00:00:00

„Bloga mergaitė“ – gera mama
"Vakaro žinių" nuotr.

Buvusi grupės „Blogos mergaitės“ narė Milisandra Radzevičienė, ištekėjusi už „Patrulių“ vokalisto Algirdo ir pagimdžiusi sūnelį Roką, turėjo priprasti prie kitokio gyvenimo. Iš šou verslo šurmulio - į namų šeimininkių gretas! Pokyčiai gana ekstremalūs.

„Mano gyvenime viskas pasikeitė“, - prisipažįsta jaunoji mama Milisandra. Anksčiau ji lėkė per Lietuvą, iš koncertų į koncertus. Pramogos, vakarėliai, šokiai, estrada ir staiga - stop. Namai, sauskelnės, arbatėlės, pienas, vaikiškas vežimėlis... Ar dainininkės nepasičiupo depresija?

„Aš labai gerai suprantu moteris, išgyvenančias depresiją po gimdymo. Noriu palaikyti jas moraliai. Anksčiau galvojau: taigi įvyksta stebuklas, tu pagimdai kūdikį, gali mėgautis motinyste, kodėl turėtum patirti depresiją? Bet pirmas tris savaites po gimdymo pati tai patyriau, - sako M.Radzevičienė. - Labiausiai mane vargino nemiga. 3-4 kartus per naktį keldavausi maitinti kūdikio. Pusę valandos jis valgo, paskui turi vaiką panešioti, kol atsirūgs. Tada sūpuoji, kad užmigtų. Ir vėl viskas iš pradžių... Man siaubingai trūko miego. Buvau irzli, nervinga. Laimei, turėjau gerą palaikymo komandą. Šeima neleido man pernelyg „susidraugauti“ su depresija.“

Milisandra mano, kad moterys turėtų pačios kaip nors susiimti ir neleisti blogai nuotaikai nugalėti. „Pasiimi vaikutį, išvažiuoji į mišką ir galvoji: saulė šviečia - gera, gražu, kokia puiki diena! Reikia pačiai pozityviai nusiteikti, tada kitaip viskas atrodys, - samprotauja M.Radzevičienė. - Kartais mamas girdžiu kalbant: „Man taip atsibodo sauskelnių keitimas, ta kasdienė rutina...“ O man atvirkščiai - malonios visos šios procedūros. Ir kūdikio nosytės valymas, ir masažiukai, tepimas kremuku, sauskelnių keitimas. Tai darydama žiūriu sūneliui į akis, jis šypsosi, gūguoja. Vaikučiui malonios mamos rankos.“

Radzevičių sūnui Rokui dar nėra nė trijų mėnesių, bet jis jau rengiamas dvigubai vyresnių kūdikių drabužiais, mat gimė didelis ir toliau džiugiai augina žandus. „Rokas dabar sveria beveik 8 kilogramus, jo ūgis - 72 cm. Didelis berniukas. Labai nori keltis, eiti. Juokiuosi - na, ir kurgi tu eisi?“ - šypsosi mama.

Prižiūrėti vaiką jai labai padeda vyras Algirdas. „Drąsiai galiu mažylį palikti su tėčiu. Algelis puikiai tvarkosi. Gal kiek ilgiau užtrunka, bet noriai viskuo užsiima. Ir į mišką su vaiko vežimėliu išvažiuoja, pasiima mamos žurnalus - paskaito“, - su meile kalba Milisandra.

Radzevičių vaikelis - linksmas ir ramus. Verkia, kaip patys juokiasi, prancūziškai: tyliai pakniaukia, per daug nekeldamas bangų. „O svarbiausia, kad Rokas nepainioja paros laiko - leidžia tėveliams nakties miegu pasidžiaugti“, - sako M.Radzevičienė.

Gal ji jau pamąsto apie grįžimą į sceną? Prieš atsakydama Milisandra valiūkiškai nusišypso ir žvilgteli į vyrą. „Kai pagimdys penkioliktą vaiką - galės grįžti į grupę ir dainuoti, dainuoti“, - nusijuokia A.Radzevičius.
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus