• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Britnės Spears svajonės apie trečią santuoką ir trečią vaiką

Autorius: Lietuvos Sveikata
2011-07-13 18:16:00

Britnės Spears svajonės apie trečią santuoką ir trečią vaiką
123rf.com

Skandalingoji pop scenos deivė Britnė Spears (Britney Spears) (29) išteka trečią kartą, mirga užsienio spaudos antraštės. Šaltinių teigimu, atlikėja slapta susižadėjo su savo vaikinu Jasonu Trawicku (39), kuris dar gegužės mėnesi buvo tik jos vadybininkas. Tačiau jos akibrokštams ribų nėra. Vos prieš savaitę ji visam pasauliui paskelbė, kad laukiasi vaiko nuo Brado Pito ir net ne vieno, o visų penkių!

Konservatyvių pažiūrų?

Pranešama, kad dešimčia metų vyresnis mylimasis atlikėjai pasipiršo parašęs romantišką eilėraštį ir pirmojo jų bendrų namų Los Andžele aukšto grindis nuklojęs rožėmis ir žvakėmis. „Brit labai nori šeimos ir daugiau vaikų. Tačiau ji labai konservatyvių pažiūrų ir be santuokos šeimos neįsivaizduoja“, - teigia B. Spears artimas šaltinis. Ir iš kurgi čia tas konservatoriškumas “pramušė”? Juk prieš kelis metus iš jos buvo atimtos motinystės teisės, viešose renginiuose ji bėgiojo girta ir be kelnaičių, po to dar ir galvą nusiskuto.

Buvo laikas, kai žmonės gailėjo atlikėjos. Beveik kasdien žurnalų, laikraščių ir interneto tinklalapių puslapiai mirgėdavo skandalingomis žinutėmis apie popmuzikos princesę. Nekartą patekusi į ligoninę, vienų šaltinių teigimu, dėl ištikusio isterijos priepuolio, kitų - dėl psichotropinių medžiagų perdozavimo. Pati Britnė apie praeitį nelinkusi kalbėti, tačiau neneigia sirgusi pogimdymine depresija.
 
Įvairiaspalvis mamytės amplua

Per trumpą laiką Britnės motinos amplua sužibėjo įvairiausiomis spalvomis. Tiesa, dažnai ne iš pačios gražiausios pusės. Aplink visi tik ir linksniavo, kad ji nesusitvarko su savo pareigomis. O daugiausiai pylos gavo, kuomet jos ir buvusio vyro Kevino Federlino sūnus Šonas iškrito iš aukštos vaikiškos kėdutės, skilo mažylio kaukolė. Nelaimės metu berniuką prižiūrėjo auklė. Dainininkė apie incidentą neva nežinojusi, tačiau pastebėjusi, kad sūnus tapo mieguistas, atrodė sergantis. Medikai galvoje pastebėjo susiformavusį kraujo krešulį. Netrukus po to Britnė apie viską turėjo papasakoti policijai, ją apklausė Vaikų ir šeimos tarnyba. Tačiau pradėtas tyrimas buvo nutrauktas. Gimus antram sūnui, atlikėjos nervai visiškai pakriko. Karjera milžinišku tempu ritosi žemyn. Tačiau dabar, Britnė planuoja savo svajonių vestuves  Havajų paplūdimyje artimų draugų ir šeimos rate.
 

Ir to dar maža: B. Spears nori sūnums Seanui (5) ir Jaydenui (4) „padovanoti“ sesę.
 
Protestas prieš sukurtą įvaizdį

Atlikėją gydęs psichiatras teigia, kad visi Britnės protestai buvo prieš sukurtą jos įvaizdį. Nekalta, tobula mergina, kurios pavyzdžiu norėjo sekti pusė pasaulio. Gydytojo teigimu, ji tiesiog pervargo ir nebeatlaikė. Tačiau jis pabrėžė, kad taip stipriai norėdama atsikratyti tobulos merginos įvaizdžio britnė net ir ateityje nevengs pačių keisčiausių situacijų.
 
Meilė prieš žalingus įpročius

Pasitaisiusios žvaigždės įvaizdį šiek tiek pagadino jos mama, išleisdama memuarų knygą „Through The Storm“, kurioje Lynn Spears rašo apie tai, kaip Britnė pirmą kartą prisigėrė ir užsirūkė būdama 13 metų, išbandė narkotikus būdama 15 metų ir prarado nekaltybę būdama 14  - likos. Nors visiems garsiai pasakojo, kad nekaltybę saugos vedybinei nakčiai, o prieš aštuonis metus, vienos bažnyčios buvo išrinkta “Mis nekaltybe”.

Dabar daininkė intensyviai kovoja su savo įpročiu rūkti. Nors atlikėja nesurūko pakelio cigarečių per dieną kaip jos tėtis, vis dėlto skandalingoji žvaigždė nusprendė, kad be šio žalingo įpročio jai būtų daug geriau gyventi.

B.Spears pasitelkė hipnoterapija atsikratyti rūkymo po to, kai susilaukė priekaištų iš savo sūnų ir sužadėtinio Jasono Trawicko. Sklinda kalbos, kad atlikėjai jau pavyko sumažinti cigarečių skaičių iki vienos per dieną.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus