• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

D. Anužytė: "Daryti tai, ko iš tavęs tikisi - nuobodu"

Autorius: "Laisvalaikis"
2009-10-28 12:10:00

D. Anužytė:
Daiva Anužytė
Prieš trylika metų Daiva Anužytė-Kasiulaitienė (31) pelnė "Mis Lietuva" titulą ir dingo iš grožio pasaulio, o ir prodiuserių, galinčių pasiūlyti vaidmenį seriale ar TV vedėjos poziciją, nebuvo. Daugelio taip siekiamas pramogų pasaulis 1996-aisiais buvo embriono stadijoje.

Penkerius metus dukrytėms Rugilei (5) ir Eglei (3) auginti paaukojusi moteris suprato, kad būti tik namų šeimininke ne jai. Todėl Daiva mielai sutiko papuošti naujo, aštuntojo, "Vakaro žinių" kalendoriaus puslapį.

- Kodėl sutikai fotografuotis kalendoriui?

- Todėl, kad tai nauda abiem pusėms. Kokia nauda man? Noriu pasižiūrėti į žmonių reakciją. Daryti tai, ko iš tavęs tikisi, - neįdomu. Smagiau sujaukti nusistovėjusį vandenį. (Šypsosi.) O pagrindinę priežastį atskleisiu vėliau. Tegul lieka intriga. (Šypsosi.)

- Kokia buvo vyro, draugų reakcija?

- Kaip atrodysiu nuotraukose, kiek atidengsiu kūno, sprendžiau pati. Šeima iš anksto buvo supažindinta su visomis detalėmis, todėl audrų nekilo.

- Sutik, nebūtina visiškai apsinuoginti, kad nuotraukos turėtų erotinę potekstę?

- Kalendoriaus nuotraukoje erotikos tikrai ne daugiau, nei galima leisti Marijos žemėje. (Šypsosi.) Mūsų gyvenime jos daugiau, tad tokiomis nuotraukomis nieko nešokiruosi.

- Ar tai atviriausia fotosesija tavo gyvenime?

- Visai neseniai dirbau reklamoje, kurioje buvau su maudymosi kostiumėliu. Manau, kad ne apsinuoginimas, o nuotaika, poza nulemia fotografijos erotiškumą.

- Ar sutiktum visiškai apsinuoginti prieš fotoobjektyvą?

- Ne. Aš net savo asmeniniame albume neturiu tokių nuotraukų. Nesu iš tų moterų, kurioms to reikia. Gal todėl, kad erotika man nesiasocijuoja su nuogu kūnu.

- Pasišviesinai plaukus, pasididinai krūtinę, sulieknėjai, tave galima išvysti viešuose renginiuose. Kas nulėmė tiek pokyčių?

- Net nežinau, nuo ko pradėti vardinti. Galbūt per ilgai užsisėdėjau namuose...O į renginius einu, nes noriu atnaujinti ryšį su senais pažįstamais. Kai auginau vaikus, vaikščiojau po parką, o jie ten neužsuka. Todėl mūsų keliai nesusikirsdavo. Galų gale aš labai mėgstu bendrauti, esu smalsi. Viso to buvau išsiilgusi.

- Kodėl sutikai viešai kabėti apie plastinę krūtų didinimo operaciją?

- Daugelio leidinių archyvuose yra krūva mano nuotraukų iš senesnių laikų. Jas lyginant su naujomis - pasikeitimas akivaizdus. Būtų kvaila neigti akivaizdžius dalykus. Žinojau, kad anksčiau ar vėliau išgirsiu klausimų apie operaciją. Buvau tam pasiruošusi.

- Ar ryžtumeisi dar kurią nors kūno dalį pakoreguoti skalpeliu?

- Labai tikiuosi, kad to neprireiks. Yra daugybė kitų priemonių, kurias pasitelkus galima sulėtinti senėjimo požymius. Turiu omenyje sportą, mitybą.

- Sportuoji, renkiesi, ką valgyti?

- Maždaug metus sportavau su treneriu, jis išmokė pakeisti gyvenimo įpročius. Pavyzdžiui, derinti maisto produktus, nepersivalgyti, laikytis režimo. Patikėkite, organizmas labai greitai pajuto komfortą.

- Ar vartoji alkoholį?

- Kartais vieną taurę per vakarą. Man labai patinka pačiai parvairuoti namo. Ir taip buvo visada, tad keisti įpročių nereikėjo.

- Ar gražiausios lietuvaitės karūna davė apčiuopiamos naudos?

- Niekada savo kelio su ja nesiejau. Karūna tik simbolis.

- Ar šiandien dalyvautum mis konkurse?

- Labai rimtai atsižvelgčiau, kas jo organizatoriai ir kiek rimtai jie žiūri į šį įvykį.

- Fotosesija kalendoriui vyko tarp triušių. Ar myli gyvūnus?

- Namuose laikome šuniuką. Be to, vaikystės vasaros prabėgo pas močiutę kaime. Buvau arti kaimo aplinkos. Sakyčiau, net nebuvo visada lengva, nes turėjau atlikti kai kuriuos ūkio darbus.

- Ar įsivaizduoji save ūkininko žmonos kailyje?

- Nenorėčiau. Žinau, kad tai labai sunkus darbas, be poilsio dienų.

- Kas svarbiau moteriai - grožis ar išmintis?

- Visada svarbiau tai, kas ilgiau išlieka. Gyvenime renkuosi laiko patikrintus, o ne trumpalaikius dalykus. Niekada nesivadovauju mada. Pavyzdžiui, lankyti jogą, eiti į spektaklius, mokytis valdyti jėgos aitvarus, rinktis tai, kas ekologiška ir t.t.

- Ar gyvenime teko pasinaudoti savo grožiu?

- Jei matau, kad konkrečioje situacijoje žmogui svarbu, kaip aš atrodau, - pasinaudoju. O šiaip niekada tikėdamasi padaryti įspūdį, išpešti naudos nesakysiu, kad kadaise buvau išrinkta "Mis Lietuva". Nespekuliuoju titulais.

- Ar pasitaiko dienų, kai, pažiūrėjusi į save veidrodyje, pamanai: "Kokia aš negraži"?

- Žinoma. Visada būna momentų, kai nesijauti gražus. Kai auginau vaikus, buvau labai nepatenkinta savo išvaizda. Gyvenau tik dėl vaikų, save buvau visiškai pamiršusi. Net to laikotarpio mano nuotraukų nerasite fotoalbume. Ar verta taip pamiršti save? Tada nelabai įsivaizdavau, kad vaikus gali auginti svetimas žmogus - auklė.

- Dainininkė Jurga Šeduikytė "Laisvalaikiui" prisipažino: "Kai sūnui suėjo aštuoni mėnesiai, supratau, kad turiu laiko skirti savo ego, nes kitaip išprotėsiu ir vaikui nieko gero neduosiu". Ar sutinki su ja?

- Visiškai. Tik kiekviena moteris tai, kad ji nebegali gyventi tik dėl kitų, supranta skirtingu laiku.

- Kokia moterimi nenorėtum tapti?

- Feministe.

- Kodėl? Nepritari moterų emancipacijai?

- Mane šiek tiek erzina patriarchalinis moters vertinimas. Maždaug ji turi būti ir seksuali, ir labai motiniška... Tada moterys metasi į kurią nors pusę, nes suderinti neįmanoma. Pastebiu, kad daug vyrų reguliuoja savo moterims, kaip elgtis, atrodyti ir net apie ką svajoti. Kita vertus, nelabai suprantu merginų, kurios gali prieiti prie vaikino, jį užkalbinti. Aš už aukso vidurį.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus