• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dėl kokios moters išdrįstų keistis R.Kuzmenka  2 

Autorius: Laima Karaliūtė "Laisvalaikis"
2009-12-18 12:21:00

Dėl kokios moters išdrįstų keistis R.Kuzmenka
"Laisvalaikis" nuotr.

Vakarėlių "Mosquito" gerbėjai Rytį Kuzmenką (32) pažįsta kaip diskžokėją Rikko el Gato. Nuo mokyklos laikų už pulto stovėjęs ir renginius vedęs kaunietis dar ir šiandien dega šia veikla. Jis yra vakarėlių organizavimo įmonės "Šou biznis" savininkas, įvairių renginių vedėjas, bušido renginių projektų vadovas, Lotynų Amerikos muzikos diskžokėjas ir vienas iš "Olialia party" kūrėjų. Neįprastai šiandien pozityvus, energingas ir stilingas Rytis sako, kad jam sekasi. Iki visiškos laimės, galbūt, trūksta tik moters, kuri toleruotų netipinį jo darbo grafiką.

- Rikko el Gato. Kodėl pasirinkai tokį sceninį diskžokėjo vardą?

- Jau seniai mano specializacija Lotynų Amerikos muzika, todėl ieškojau ispaniško skambesio vardo. Riko atsirado dar studijų laikais, kai dirbau JAV. Amerikiečiai neištardavo mano lietuviškojo "Rytis". Kadangi labai myliu katinus, pridėjau "el Gato" (ispaniškai - katinas, aut. past.).

- Gal turi kokių nors katiniškų savybių?

- Taip. Man, kaip ir katinams, patinka vaikščioti vienam. (Šypsosi.) Šiek tiek esu egoistas. Tiesa, anksčiau auginau katiną, bet dėl dažnų kelionių jį teko atiduoti mamai.

- Geras vakarėlis pagal tave?

- Kai susirenka daug žmonių ir jie skleidžia geras emocijas, dovanoja šypsenas.

- Didžiausia klaida, kurią daro vakarėlių organizatoriai?

- Šiandien Lietuvoje nepriviliosi daug žmonių, jei pasikviesi tik žinomą diskžokėją. Tie laikai praėjo. Mūsų klubuose viešėjo beveik visi garsiausi pasaulio diskžokėjai. Dabar publikai reikia renginio, vakarėlio idėjos, dekoracijų. Diskžokėjas turi būti tik kaip daugiasluoksnio renginio dalis.

- Ar lankaisi vakarėliuose laisvalaikiu?

- Retai ir tik tuose, kurie mane labai sudomina. Labiau mėgstu susitikti su draugais namie, nueiti pavakarieniauti, nuvažiuoti į Druskininkus. Tiesą sakant, to laisvalaikio ne tiek ir daug lieka. Savaitgaliais dirbu renginiuose, o darbo dienomis ruošiuosi kitiems. Esu darboholikas.

- Ar siaučiant krizei turi užsakymų rengti kalėdinius vakarėlius firmoms?

- Turiu. Gal tik užsakovai labiau taupo, nekviečia daug atlikėjų. Bet aš nesiskundžiu, pinigų pakanka. Tuo labiau kad mano poreikiai nėra dideli.

- Kur mėgsti leisti pinigus?

- Investuoju į naujus renginius, per metus tris keturis kartus išvažiuoju pailsėti. Pavyzdžiui, Egipte buvau gal aštuonis kartus.

- Kas ten tau patinka?

- Ilsiuosi viešbutyje "viskas įskaičiuota" ir tinginiauju. Tokio pobūdžio poilsį renkuosi, kai būnu pervargęs, tampu nervingas, net mėgstamas darbas nebedomina. Bet tai nereiškia, kad aš nemėgstu keliauti po užsienio šalis. Kitais metais su draugais planuojame pasivažinėti po JAV automobiliu.

- Ar turi kokių nors materialių silpnybių?

- Bent kartą per savaitę turiu įsigyti naują drabužį ar aksesuarą.

- Labai moteriška savybė.

- Galbūt... Tiesą sakant, mano namuose labai daug drabužių, todėl kas metus stengiuosi atlikti reorganizaciją spintoje ir dalį jų atiduoti vargingiau gyvenantiems.

- Koks tavo stilius?

- Klasikinis gatvės stilius su ryškiais aksesuarais. Labai patinka prekės ženklas "Energie".

- Tave galima pavadinti puošeiva?

- Manau, kad visi į sceną lipantys privalo rūpintis savo įvaizdžiu.

- Ar esi išrankus maistui?

- Ne. Gaminti nemėgstu, todėl valgau kavinėse, restoranuose arba pas mamą. Jei atvirai, net nežinau, kaip veikia mano orkaitė. (Juokiasi.)

- Ką šiandien rastume tavo šaldytuve?

- Ilgai negendančių produktų. Pavyzdžiui, jogurtų, sūrelių, vaisių, alkoholinių gėrimų. Stengiuosi pirkti tik tokį maistą, kurį suvalgysiu tą pačią dieną.

- Gyveni Kaune. Ar neplanuoji persikraustyti į Vilnių, pramogų pasaulio centrą?

- Aš myliu Kauną, ten gyvena mano geriausi draugai, o Vilniuje ir taip labai dažnai lankausi. Tik labai gaila, kad Kaunas, palyginti su sostine, merdi. Aš kalbu ne tik apie renginius, bet ir apie kavines, legendinę Laivės alėją. Labai tikiuosi, kad viskas po truputį atsigaus.

- Neatsisakai pabūti vestuvių vedėju. Kokia šios šventės vedimo specifika?

- Vengiu tradicinių vestuvių, todėl visada susitinku su jaunavedžiais ir išsiaiškinu, kokie jų lūkesčiai. Po pirmo susitikimo padarau sprendimą. Būti vestuvių vedėju didelė atsakomybė, nes tai nėra eilinis vakarėlis. Juk dauguma tikisi, kad tai vienintelis gyvenime toks renginys.

- Kokios vestuvės tau pačiam įsiminė?

- Lietuvio ir japonės. Buvo įdomu stebėti kultūrų ir tradicijų skirtumus. Pavyzdžiui, jaunosios tėvai pasipuošė kimono, o pagal japonų tradicijas jaunavedžiai negalėjo bučiuotis prie stalo.

- Kaip įsivaizduoji savo vestuves?

- Labai paprastas. Kai išeini iš bažnyčios, pakeli taurę su svečiais ir išvyksti į povestuvinę kelionę. Nematau prasmės investuoti krūvą pinigų. Juk prabangios vestuvės negarantuoja vedybinės laimės. Na, nebent esi milijonierius. (Šypsosi.) Beje, jau buvau sykį vedęs. Deja, santuokoje pragyvenome tik metus.

- Aš šiuo metu turi draugę?

- Ne. Tiesą sakant, net nelabai įsivaizduoju, kokia moteris galėtų būti šalia manęs.

- Kodėl?

- Iš patirties žinau, kad moterims sunku susitaikyti su tuo, kad jos mylimasis dirba savaitgaliais, per šventes ir dar naktimis. Paprastai jų tolerancija baigiasi po mėnesio, o į priekaištus dėl darbo, kurį vertinu, reaguoju jautriai.

- O kokios moterys tau patinka?

- Patrauklios. Visų pirma mane turi patraukti išvaizda. Visada atkreipsiu dėmesį į moters plaukus, akis, šypseną. Žaviuosi moterimis, kurios žino, ko nori gyvenime, yra veiklios, nepasipūtusios, komunikabilios, išsilavinusios. Dėl tokios moters gal net išdrįsčiau keisti gyvenimo būdą. (Šypsosi.)

- Kokius mokslus pats esi baigęs?

- Esu rinkodaros bakalauras ir tarptautinio verslo magistras.

- Ar būna momentų, kai trūksta mylimosios?

- Kartais. Ypač kai atšąla oras ir sėdi vienas namie. Kita vertus, negyvenu vienuolio gyvenimo. Turiu nemažai draugių, su kuriomis susitinku paplepėti ar pasižiūrėti kino filmo. Su beveik visomis buvusiomis mylimosiomis puikiai sutariu.

- Kaip tau pavyksta būti optimistu, kai aplinkui tiek daug nihilizmo?

- Man pasisekė. Dirbu darbą, kurį dievinu, daug keliauju. Apskritai esu linkęs su visais sutarti ir ieškoti pozityvumo. Taip pat rūpinuosi sveikata. Stengiuosi tvarkingai maitintis, sportuoti, nueiti pas masažuotoją.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
MERGYTE
2010-01-14 13:05:16
32 METAI IR DAR VIENAS, NEVEDES :) DJ'JAI NE MADOJ JAU SENIAI TARP PANELIU :P
kuzmenkau
2010-01-09 14:01:38
del bobos su dviem apvaliais ir vienu pailgu jis padarys viska