• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Donatas Montvydas: „Noriu, kad mano muzika skambėtų plačiai“

Autorius: Lietuvos Sveikata, TV3 nuotr.
2012-07-24 18:54:00

Donatas Montvydas laiko veltui nešvaisto
Panašu, kad Donatas Montvydas (24) laiko veltui nešvaisto. Fortūna jo neapleidžia, pramogų pasaulyje vis suteikdama progą suspindėti ne tik Lietuvos padangėje, bet ir pasaulinėje arenoje.

- Sakoma, kad svetur atlikėjams platesnės muzikinės perspektyvos, todėl jauni dainininkai svajoja apie karjerą svetur, o tu?

- Labai džiaugiuosi tuo, ką turiu dabar ir kad viskas mano gyvenime vyksta būtent dabar, kai esu pilnas entuziazmo, noro, jėgų. Niekada negali žinoti, kiek ir kam to gyvenimo liko gyventi, tačiau svajoju, kad mano muzika skambėtų pasaulyje, ne tik Lietuvoje. Norėčiau, kad ją žmonės klausytų taip, kaip aš klausau savo autoritetų muzikoje.

Šiuo metu neturiu konkrečių planų užsienyje, nesu pasirašęs jokių kontraktų su pasaulinėmis leidybinėmis firmomis. Pirmiausia noriu padaryti „maksimumą“ Lietuvoje. Nesu prisirišęs prie savo šalies, tačiau bet kokiu atveju žinau, kad čia gimiau ir niekada to nepamiršiu. Lietuvoje galimybės labai ribotos ir jeigu pasitaikytų galimybių važiuoti į Ameriką, be abejo, padaryčiau tą nedvejodamas. Neatsisakysiu progos „išplaukti“ į platesnę pramogų pasaulio rinką.

- Po Eurovizijos praėjo daugiau kaip mėnuo. Ar šis konkursas turės kokios nors reikšmės tavo karjerai?

- Visiems sakau, kad Eurovizija, pasiruošimas jai man buvo istorinis įvykis ir vienas kertinių, atraminių taškų mano, kaip atlikėjo, gyvenime. Reikšmė neabejotinai didelė. Šis konkursas yra ta afiša, kuria gali save reprezentuoti. Neneigsiu, kad šis įvykis man buvo psichologiškai sunkiausias iki šiol patirtas išbandymas. Nepaisant to, dalyvaučiau Eurovizijoje ir dar kartą. Juk pirmiausia ten atstovauju sau ir artimiesiems, kurie mane ir ruošia šiam gyvenimui.

- Tavo paties ir Lietuvoje likusių gerbėjų lūkesčiai tau išvykus į Azerbaidžaną buvo dideli – sakei, kad važiuoji nugalėti. Užėmei keturioliktą vietą. Nemanai, kad vis dėlto buvai vertas aukštesnio įvertinimo?


- Aš negalvoju apie vietas, nes važiavau nusiteikęs laimėti. Reikšmingiausia vieta yra pirma, visa kita - bandymai ją užimti. To padaryti nepavyko, todėl ar aš keturioliktas, ar būčiau buvęs keturiasdešimt antras, didelės reikšmės neturi. Man tai buvo neįkainojama patirtis. Tačiau suprantu ir jaučiu, kokia svarbi vieta žiūrovams ir Eurovizijos stebėtojams Lietuvoje, todėl džiaugiuosi už juos, kad dauguma liko patenkinti rezultatais.

- Populiarumo ir šlovės kaina – viešumas, nuolat į tave krypstantys žvilgsniai, gyvenimas tarytum po padidinamuoju stiklu. Ar toks dėmesys tavęs nevargina?

- Visa tai mane moko teisingai žiūrėti į pasaulį, žmones. Gyventi man tai netrukdo, nevargina. Aš pats viso to norėjau.

- Įtemptas darbas, koncertai per ilgą laiką išvargina. Ar neplanuoji atitrūkti ir išvykti atostogauti kur nors į svečią šalį?

– Man patinka keliauti, pamatyti naujas kultūras, praplėsti akiratį. Pernai buvau Vietname ir labai norėčiau pakartoti kelionę į kokią nors tolimą šalį. Noriu aplankyti pasaulį: pradedant Sibiru, baigiant Australija. Planuoju pailsėti, tik dar nežinau, ar tai bus vasarą, ar jau tik rudenį.

- Kartu su mylimąja Veronika praėjusį rudenį atidarėte šokių laboratoriją. Tai jūsų bendras verslas?

- Veronika jau penkiolika metų šoka, todėl ši veikla nėra nauja, be to, kryptys yra įvairios. Bendradarbiaujame su Niat-Nam kovų menų federacija, turime sveikatingumo programų, kurios padeda žmonėms lieknėti. Lieknėjimo programose užsiimama akrobatika, gimnastika, įvairiais pratimais ant batuto. Ateina nemažai žmonių, kreipiasi pagalbos norintys atsikratyti nereikalingų kilogramų, tačiau problema ta, kad žmonės, turintys antsvorio, neišdrįsta kreiptis.

- Bendra veikla – gera pradžia ir tai reiškia, kad atlikta pusė darbo bendros ateities planų link. Ar kita žingsnis bus vestuvės?

- Po bendro verslo būtinai turi būti vestuvės? Mes gyvenam kartu, vadinasi bendras gyvenimas jau prasidėjęs. Jau nuo pirmų pažinčių su vienas kito tėvais, su pirmais planais ir bendro gyvenimo tikslais, mudviejų kelionė įgyja pagreitį. Buvau auklėjamas greta tradicijų ir papročių, todėl vestuvių mes nesibaiminam. Aš net neabejoju, kad iki senatvės vestuvės bus. Ne kartą sakiau, kad regiu tolimą viziją, mus su Veronika kartu senstelėjus.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus