• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

E. Anusauskaitė: „Kompleksuoju dainuoti tėvams“

2009-04-17 00:00:00

E. Anusauskaitė: „Kompleksuoju dainuoti tėvams“
Laisvalaikis info.
Evelina Anusauskaitė (19) dainuoja nuo mažumės. Artimiausiu metu ją galėsite išvysti naujame muzikiniame projekte su Leonardu Pobedonoscevu. Žinomą aktorių Evelina vadina metų atradimu. Nors interviu metu ji dažnai minėjo Leonardo vardą, prisipažino, kad kaip vyras jis jos nedomina. Evelinai patinka stiprūs vyrai. Pavyzdžiui, Vladimiras Putinas. Be to, šiuo metu jos širdis užimta.


- Papasakok apie naują tavo ir Leonardo Pobedonoscevo muzikinį projektą?

- Mes jį vadiname veikalu "Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą". Jis bus šiek tiek trenktas, kaip ir mes patys. (Šypsosi.) Tai savotiškas muzikinis spektaklis su gyva muzika, šokių grupe, specialiai kurtais Ruslano Rybakovo kostiumais. Pažadu, kad nebus jokių depresinių nuotaikų. Į rimtas temas žvelgsime su ironija.

- Kodėl sutikai dainuoti su Leonardu, kuris yra aktorius, o ne dainininkas?
- Nes jis geriausias partneris. Leo mane išmokė laisvumo scenoje. Drąsiai galiu jį pavadinti praėjusių metų atradimu. Kai teko dainuoti poroje su profesionalais, man buvo liūdna ir neįdomu. O Leo labai žavingas. Mes gerai sutariame. Vienintelė erzinanti jo savybė - nuolatinis vėlavimas.

- Ko šiandien reikia norint Lietuvoje tapti garsia dainininke?
- Jeigu žmogus talentingas ir tikslingai dirba, jis anksčiau ar vėliau pasieks savo tikslą. Žinoma, jei nori tapti tik žinomas, Lietuvoje nesunku tai įgyvendinti. Pakanka sukurti keletą lėkštų skandalų.

- Ar tau priimtinas skandalais grįstas kelias į populiarumą?
- Galbūt... Bet skandalai turėtų būti labai profesionaliai sukurti ir man priimtini.

- Kokios Lietuvos dainininkės tau imponuoja?
- Neda Malūnavičiūtė.

- Kaip tu save vertini lietuviškos muzikos kontekste?
- Manau, atradau savo nišą. Niekada nenorėjau scenoje tik dainuoti. Man patinka sujungti dainavimą, šokį ir vaidybą. Tai mes su Leonardu ir darome.

- Ar tavęs nežeidžia, kad net pusės tavo muzikinio talento neturinčios dainininkės populiaresnės už tave?
- O kodėl turėtų žeisti? Jos daro tai, kas joms patinka. Žaviuosi Oksana Pikul. Ji ne tik graži, bet ir protinga, veikli.

- Tavo prodiuserė yra mama. Ar nesibaimini, kad spauda pradės klijuoti mamytės dukrelės etiketę?
- Jau klijuoja. (Juokiasi.) Aš dėl to nė kiek nesijaudinu. Savo asmeninį gyvenimą tvarkau, kaip noriu. Aš dirbu savo darbą, mama - savo. Jeigu jūs manote, kad yra paprasčiau, kai prodiuserė yra mama, klystate. Ji mane mato visą parą. Žino, su kuo bendrauju, ką valgau, kada grįžtu ir einu miegoti. Nebelieka ribos tarp darbinių ir šeiminių santykių.

- Ar nesinori kartais nutrūkti nuo pasaitėlio?
- Tai kad niekas už jo nelaiko. Aš savo asmeninį gyvenimą tvarkau, kaip noriu, niekas jo nekontroliuoja. Atvirkščiai - mano mama labai šiuolaikiška. Pavyzdžiui, sako: "Ar ne per ilgai namie užsisėdėjai? Imk pinigų ir marš į klubą". (Šypsosi.) Apskritai mes esame geros draugės. Va, vakar vėlai vakare visa šeima valgėme braškes su grietinėle ir gėrėme šampaną.

- Ką dar veiki, be muzikos?
- Muzika apima daug sričių. Tai ir judesys, ir vaidyba. Man patinka į tai gilintis. Dar lankau kovų menus. Jie mane ir atpalaiduoja, ir suteikia energijos. Va, pažiūrėkite, kokie apdaužyti mano krumpliai. (Juokiasi.)

- Galėtum gatvėje apsiginti?
- Nežinau, kaip elgčiausi, jei mane kas nors užpultų.

- Į tave pažiūrėjus atrodo, kad tau labiau patiktų lankyti grožio kursus, o ne kovos menus.
- Oi, aš baisiai nemėgstu visokių grožio salonų, manikiūrų ir panašiai. Vyriški užsiėmimai man daug įdomesni.

- Kaip galėtum save charakterizuoti?
- Dažnai būnu linksma. Kaip sako Leonardas: "Tu turbūt ir miegodama juokiesi". Be to, gyvenime, kitaip nei į sceną, galiu į gatvę išeiti be makiažo, su treningu. Dėl to ir žmonės retai mane atpažįsta. O jei ir atpažįsta, manęs tai nenervina. Nesuprantu tų, kuriuos dėmesys vargina. Kam tada į sceną lipa? Gana artimai bendravau su vienu Lietuvoje labai populiariu žmogumi. Buvau pašiurpusi. Kai nueidavome į kino teatrą, jis sėdėdavo paskutinėje eilėje ir laukdavo, kol visi išeis, vengdavo parduotuvių.

- Kokių turi kompleksų?
- Labai dažnai kompleksuoju dainuoti tėvams. Kur kas labiau nei tūkstantinei miniai. Kodėl? Galbūt todėl, kad jie yra muzikaliai išprusę ir pro jų ausis niekas nepraslysta.

- Kokie tau vyrai imponuoja?
- Stiprios asmenybės. Pavyzdžiui, Brado Pitto išvaizdos ir Vladimiro Putino vidaus. (Juokiasi.) O jei rimtai, išvaizda ne tiek svarbi, kiek asmenybė. Man tikrai labai imponuoja V.Putinas. Jis visada stiprus, ramus, charizmatiškas, jo visi klauso.

- Gal tau ir Hitleris imponuoja kaip asmenybė?

- Ne. (Juokiasi.) Dar kalbant apie vyrą labai svarbu, kad jis netaptų balastu ir nestabdytų manęs. Iš patirties žinau, kad neveikliam vyrui sunku suprasti, kad kartais per dieną turiu tik vieną laisvą valandą. Jis tai vadina darboholizmu, o aš - jaunyste. Nesu karjeristė. Man labai svarbi šeima. Žinau, kad neliksiu senmergė ir susilauksiu vaikų, kuriuos labai myliu.

 - Drąsiai sakai, kad neliksi senmerge. Kodėl tokia tikra?
- Todėl, kad žmogaus gyvenimo nelemia žvaigždės ar astrologė Palmira. Viskas priklauso nuo tavęs. Jeigu kryptingai sieki tikslo, jį pasieksi. Aš tikiu, kad atsiras žmogus, su kuriuo norėsiu kurti šeimą, nes gyventi vienai nėra prasmės. Kaip mes su Leonardu sakome, kiekvienam žmogui reikia ką nors turėti, ką nors mylėti.

- Dažnai mini Leonardo vardą. Susidaro įspūdis, kad tau jis labai patinka.

- Žinoma, kad patinka. Bet jei jūs turite galvoje, kad jis man patinka kaip vyras - turiu nuvilti. Nemanau, kad kada nors galėtume būti pora. Be to, ne tik jis turi draugę, aš taip pat nevieniša.

- Ko norėtum išmokti gyvenime?
- Užsienio kalbų. Moku tik anglų, rusų ir šiek tiek ispanų.

- Būdama maža dalyvavai "Mažosios mis" konkurse. Ar nenorėtum išbandyti savęs "Mis Lietuvos" rinkimuose?
- Labai realiai vertinu savo išvaizdą. Man trūksta ūgio ir figūra ne visai atitinka konkurso standartus.

- Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?
- Labai patinka vaikščioti į kino teatrus, tvarkytis namuose, puošti juos. Patinka ir ekstremalūs dalykai. Norėčiau šokti su parašiutu ir nugalėti aukščio baimę.

- Ar galėtum dėl ko nors nusikirpti savo ilgus plaukus?
- Šiais laikais norint pasikeisti to daryti nebūtina. Visada galima užsidėti peruką. O ilgi plaukai man patinka, be jų nelabai savęs įsivaizduoju.


Parengė Laima KaraliūtėRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus