• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

E. Daniūtė atskleidė "Vakaro žinių" kalendoriaus paslaptį

Autorius: Jurga Klimaitė-Riebling
2008-09-24 00:00:00

E. Daniūtė atskleidė
R. Adžgausko nuotr.
Viena garsiausių Lietuvos šokėjų Edita Daniūtė negali skųstis veiklos stoka: dukrelę auginanti jauna moteris užsimojo įkurti savo šokių studiją, pasidalyti patirtimi su kitais. Kad ji - šokėja, pasakysi iškart. Grakšti laikysena, tvirti raumenys. Edita tikrai papuoštų "Vakaro žinių" kalendorių!

Taip ir bus - ji viena 2009 metų kalendoriaus žvaigždžių. E.Daniūtė buvo fotografuojama skirtingose erdvėse. Kokia nuotrauka pateks į kalendorių - kol kas staigmena jai pačiai.

- Edita, sakyk, kaip jautiesi pakviesta pozuoti tokiam siaubingai populiariam leidiniui - "Vakaro žinių" kalendoriui?

- Net ir nežinau... (Droviai šypsosi.) Ilgai dvejojau, ar sutikti, bet jūsiškiai įkalbėjo. Nusprendžiau surizikuoti.

- Su vyru tareisi?


- Taip. Vyras pradžioje buvo labai prieš. Bet sakau - na, pagalvok: senatvėje mudu sėdėsime, aš būsiu visa susiraukšlėjusi, sena... Tada galėsime kartu pasižiūrėti šitas nuotraukas. Žinau, kad jūsų kalendorių kuria labai fainas fotografas, jo nuotraukos būna labai gražios. Kai ant piršto suksiu žilų plaukų sruogą, bus visai miela prisiminti,
kaip atrodžiau jaunystėje.

- Ir vyras galiausiai nusileido?

- Nežinau... Viena fotosesijos dalis jau vyko, bet nusprendėme, kad pirmosios nuotraukos buvo labai padorios. (Juokiasi.) Dabar derinsime, kaip dar mane nufotografuoti. Žiūriu, kad fantazijos nebūtų per daug drąsios.

- Fotografuojiesi, kad senatvėje būtų ką atsiminti. Nejau iš tikrųjų sau leisi senti? Leisi atsirasti raukšlei ir toms žiloms sruogoms?

- Tai ką jau čia padarysi. Nors niekada nesakyk niekada. Galbūt ir neleisiu savo kūnui senti. Vis tiek medicina šiais laikais jau pažengusi, gal užeis noras pasigražinti. Žiūriu laisvai į visas tas procedūras.

- Tu kada nors pati sau būni negraži?

- Visą laiką, nuolat.

- Kodėl?

- Manau, nėra moterų, kurios visiškai sau patiktų. Na, gal tik kokia Paris Hilton? (Juokiasi.) Kai žinai savo trūkumus, nelengva prieš juos užsimerkti. Tačiau bėgant metams išmoksti su tais trūkumais gyventi.

- Tavo figūra po gimdymo neįtikėtinai greitai grįžo į savo vėžes. Kaip pavyko to pasiekti?

- Čia jau sportui galiu būti dėkinga - už tai, kad viskas grįžo į savo vietas. Tiesa, krūtinė galėjo ir negrįžti - galėjo likti didesnė, bet ką jau padarysi. (Juokiasi.)

- Kiek valandų per savaitę praleidi sporto klube?

- Dabar, sukūrusi savo šokių studiją, sakiau - labai gerai, daugiau nebesportuosiu, jau užtektinai prisisportavau. Visokių krūvių gaunu per akis. Ir po gimdymo visai nedaug laiko praleidau sporto salėje. Dažniau krosiukus bėgiodavau.

- Akimirkomis tarp maitinimų?

- Taip, kiek nuo to laiko likdavo - tiek. (Juokiasi.) Paskui su mergyte tiek prisibėgioji, kad nieko nebereikia. O anksčiau į klubą nueidavau porą kartų per savaitę.

- Dabar pradedi naują veiklą - mokai mažuosius ir suaugusiuosius šokti. Savo studijoje dirbi viena?


- Kol kas viena mokytojauju. Pradžioje norėjau viską pasidaryti, susirikiuoti pati. Žia toks lyg ir verslas išeina. Manau, geriau jį pradėti mažiau rizikuojant. Plėstis visada suspėsi - niekada nevėlu augti. Bet jei iš pat pradžių per plačiai užsimosi, o paskui nesusitvarkysi - sugrįžti prie mažesnio biudžeto ir pajėgų būtų daug sunkiau.

- Kokių šokių mokai?

- Visų sportinių šokių. Į suaugusiųjų grupės programą vėliau planuoju įtraukti ir pilvo šokį, hiphopą. Kol kas mokomės šokti salsą ir kitų populiarių šokių.

- Daug turi mokinių?

- Maniau, kad suaugusiųjų bus gerokai mažiau. Bet įsitikinau, kad dabar šokti iš tikrųjų labai populiaru. Labai daug žmonių atėjo. Pašoka, smagiai praleidžia laisvalaikį.

- Dabar šokiai - ant bangos. Tam, ko gero, turėjo įtakos ir televizijos projektai, šokančios žvaigždės. Ką pasakytum vaikams, kurie lyg ir nori šokti, lyg ir dvejoja?

- Berniukams pasakyčiau, kad eitų šokti, nes šiandien jie mano, kad tai - labai ne vyriška sporto šaka, bet kai reikės savo paneles ar žmonas šokdinti klubuose, tai bus jau net labai vyriška. (Juokiasi.) Berniukams taip pat verta išmokti šokti. Be to, tai gana atletiška, ir fizinio krūvio reikalaujanti sporto šaka. Manau, ji tikrai vyriška.

- Ko gero, sportiniai šokiai reikalauja ne tik fizinės ištvermės, bet ir finansų - reikia juk drabužius siūdintis ir visa kita?

- Pradėti šokti visai nebrangu. Tai kainuoja tiek pat kaip bet kuris kitas būrelis ar paprasta vaikų vasaros stovykla. Išlaidos minimalios. Ko reikia? Vadinamųjų "čežkučių" ir kokių nors patogių rūbelių. Konkursuose dalyvaujant - balti marškinukai, juodos kelnytės arba sijonukas su tom pačiom "čežkutėm". Nereikia labai daug finansų. Na, o paskui, jeigu porai sekasi, - yra rėmėjai. Jie pasirūpina ir šokio drabužiais, ir batais, ir visais kitais dalykais.

- Dar sapnuoji savo didžiuosius konkursus?

- Dabar visai neturiu laiko sapnams (Juokiasi.) Pavargstu užtektinai, kad krisčiau ir miegočiau nesapnuodama... Matyt, tas užimtumas jau mano kraujyje buvo. Jaučiuosi aktyvi. Pervargstu, bet užtat depresijomis sirgti ar ašarą braukti laiko nelieka.
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus