• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

E. Krungolco vestuvės – be pompastikos

Autorius: Gintarė Šatkauskaitė
2008-09-08 00:00:00

E. Krungolco vestuvės – be pompastikos
"News Bridgepix" nuotr.

Klaidino paparacus

Sportininkas savo vestuvėse bandė išvengti žiniasklaidos dėmesio.  E.Krungolco treneris Jurijus Moskvičiovas sutuoktuvių vieta nurodė Šv.Onos bažnyčią, jaunojo mama Aldona - tikslų laiką - 9.30 val., tačiau visai kitą - Šv.Jonų bažnyčią. Sklandė ir tokios kalbos, kad vestuvės vyks Nidoje.

Deja, ankstų rytą nei vienoje, nei kitoje bažnyčioje niekas nesituokė.  Šeštadieninis rytinis Vilnius dar tik budinosi po penktadienio nakties linksmybių.

Tačiau po geros valandos buvo aišku - vestuvės tikrai įvyks tądien, tik kiek vėliau, nei kalbėta. Jaunųjų artimieji prieš 11 val. tyliai rinkosi autentiškame Vilniaus universiteto kiemelyje šalia Šv.Jonų bažnyčios - vestuvių nuslėpti nebebuvo įmanoma.

Mamos nerimas

Dešimt minučių po 11 kiemelis jau buvo pilnas Edvino ir Vestos sveikintojų. Tarp jų ir rašytojas Marius Ivaškevičius su drauge Gražina.  Subtilios moterų suknelės, originalūs saulėgrąžų, hortenzijų žiedai - dar ceremonijai neprasidėjusi lauke tvyrojo skoninga atmosfera.

Kol jaunųjų artimieji linksmai klegėjo ir pamažu rinkosi į bažnyčią, E.Krungolco mama nerimastingai vaikščiojo, bandydama nuslėpti jaudulį.  Galiausiai neiškentusi ir paėjusi į šoną surinko Edvino mobilųjį telefono numerį. „Edvinėli, važiuoji jau? Kunigas, visi jau laukia“, - motiniškai paklausė penkiakovininko gimdytoja.

Jaunieji kaip ir priklauso - vėlavo. 11.30 val. Šv.Jonų bažnyčioje jų dar nebuvo.

Emocijomis nesidalijo

Ir štai - šampano spalvos BMW markės kabrioletas, vairuojamas E.Krungolco, įvažiuoja į Vilniaus universiteto teritoriją.  Fotografų blykstės, pirmieji sveikinimai... Iš automobilio išlipa jaunoji su sūnumi Luku iš pirmosios santuokos ir laimingas jaunikis.

Į Vilniaus universiteto kiemelį Edvinas ir Vesta įžengė susikibę už rankų. Tuščiažodžiauti nemėgstantis penkiakovininkas slėpdamasis po akiniais nuo saulės nuo žurnalistų klausimų atsitvėrė tylos siena, tačiau tvirtai laikydamas mylimąją už rankos šalia bažnyčios įėjimo mandagiai keletą minučių papozavo gausiai susirinkusiam fotografui būriui.

Jaudulio neišvengė

Persimetę su kunigu pora žodžių sužadėtiniai kukliai šypsodamiesi, tačiau spindinčiomis akimis į baltomis rožėmis išpuoštą bažnyčią įžengė kartu.

Jaunoji buvo pasipuošusi pastelinių spalvų smulkiomis rausvomis rožėmis išmarginta suknele atvira nugara ir perlų apyranke. Jaunasis vilkėjo tamsiai pilkos spalvos kostiumą, kaklaraištis buvo priderintas prie sužadėtinės suknelės spalvos.
Santuokos liudininkais tapo Vestos sesuo Sandra ir Edvino brolis Darius.

Sužadėtinių artimieji skaitė ištraukas iš Šventojo Rašto.

Kai tardamas priesaikos žodžius sportininkas iš jaudulio kelis kartus padarė pauzes, sužadėtinė Vesta drąsino jį šiltai žiūrėdama į akis.  Pati moteris priesaiką ištarė ramiai ir be jaudulio.

Šventė Nidoje

„Kad ir kokių gerų rezultatų pasiekei, viskas dar priešaky - tai tavo ir tavo šeimos laimė“, - kalbėjo Šv.Jonų bažnyčioje jaunuosius sutuokęs kunigas. O mylimieji vienas kitam prisiekė: „Dedu tave kaip antspaudą ant savo širdies“.

Po ceremonijos vestuvių dalyviai vaišinosi šampanu ir užkandžiais universiteto kiemelyje, o vėliau išvyko švęsti santuokos į Nidą.


 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus