• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

E.Mildažytės vasara skirta meilei  3 

2008-07-21 00:00:00

E.Mildažytės vasara skirta meilei
"Vakaro žinių" nuotr.

Populiarioji "Bėdų turgaus" vedėja Edita Mildažytė, pastūmėjusi į šalį visus darbus, mėgaujasi vasaros šiluma savo sodyboje ir lepina artimuosius bei dažnai ten užklystančius draugus natūraliais kaimiškais skanėstais.


Lepinasi natūraliu maistu


"Esu užsispyrusi, o kai nusprendžiu tris mėnesius nedirbti, tai ir nedirbu, - sako televizijos žvaigždė. - Na, kartą per savaitę vis dėlto važiuoju į miestą, bet jis kaip pelkė - įsiurbia tau net nespėjus susivokti. Anądien nuvažiavau 10 val. ryto vieno reikalo sutvarkyti, tai prabuvau iki 7-ių vakaro nė karto neprisėdusi ir nevalgiusi..."


Ramaus buvimo sodyboje ji nekeistų į jokias atrakcijas. "Žinau paprastą dalyką: žmogus žmogui gali suteikti džiaugsmo paruošdamas skanaus maisto, dovanodamas nuostabų bendravimą, kūno šilumą, meilę, draugystę.  Daugiau nieko. Tai aš dėl nieko ir nesijaudinu, - tvirtina E.Mildažytė. - Turiu visą vasarą tam, kad mylėčiau visus ir jiems patarnaučiau".


Žinomos žurnalistės šeima ir draugai atostogų mėnesiais įpratę būti jos lepinami. Tądien, kai "Respublika" kabėjosi su Edita, pietums ji gamino gardžią avieną su šviežiais svogūnais, česnakais, morkomis, bulvėmis ir kaimiška grietine. Iš Australijos atvykusiam bičiuliui, nesuvokiančiam, kas per daiktas ta naminė varškė, ji pademonstravo visą varškės gamybos technologiją. Televizijos žvaigždei nieko nereiškia ir tikro sviesto mikseriu susiplakti.


"Į senatvę galbūt įveisiu sodyboje fermą, auginsiu avis ir pardavinėsiu ekologišką maistą", - svajoja E.Mildažytė. Sukdama žemuoges su medumi, moteris mąsto apie tai, kad tie 9 litrai uogų yra sveikata jos vaikams. Kasmet kibirėliuose prisišaldžiusi mėlynių, ji priberia jų tarsi akmenukų į sausus pusryčius. Cukraus šeima beveik nenaudoja, nes sūnelis Mykolas serga pirmo tipo cukriniu diabetu ir saldumynų privalo vengti. Saldainius jam dažniausiai atstoja įvairios uogos, greipfrutai, nektarinai ir kiti neįmantrūs vaisiai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Dana
2008-07-23 23:30:10
gal ji ir nieko zmona,mama,bet išgerti irgi gerai megsta.labai negraziai pasirode žagareje vesdama vyšniu festivali.prisigere kaip...galetu savo ydu ir neparodyti,kad ir tokiame mažame miestelyje,negražu ir pikta.kažin ar dar noretusi ja pamatyti.
joa
2008-07-23 19:53:18
..man irgi....
Julija
2008-07-22 10:23:00
Oj..kaip ji man nepatinka