• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Europos masažo čempionatą stebėjęs Žilvinas Grigaitis: „To dar nebuvau matęs“

Autorius: Eli.lt, Liudos Taparauskienės nuotr.
2016-05-21 11:00:00

Europos masažo čempionatą stebėjęs Žilvinas Grigaitis: „To dar nebuvau matęs“
Į dvi dienas Palangoje, „Vanagupės“ viešbutyje vykstantį atvirą Europos masažo čempionatą užsukęs verslo konsultantas Žilvinas Grigaitis sakė renginyje išvydęs tai, ko niekuomet anksčiau nebuvo rėgėjęs.

„Savitos taisyklės, skirtingos profesionalų pasirinktos technikos, būdai užmegzti ryšį su klientu... Niekuomet neįsivaizdavau, kad viskas taip sudėtinga“, - su šypsena sakė Ž. Grigaitis.

Jam itin buvo įdomu stebėti, kuo skiriasi lietuvių ir užsienio meistrų atliekami masažai, mat pirmą kartą Lietuvoje rengiamame Europos čempionate dalyvavo net septynių šalių atstovai.

Ž.Grigaitis pastebėjo, jog būtent mūsų valstybės delegatai labiau įgudę atlikti klasikinį masažą. Pašnekovas įsitikinęs, kad procedūros užsakovas pirmiausia turi žinoti, ko iš tiesų tikisi sulaukti jos metu. Jei reikalingas medicininis požiūris į fizinę būklę bei gilesnių audinių „mankšta“, Ž. Grigaitis rekomenduoja pasikliauti klasikinėmis masažo technikomis.

Jei žmogus tikisi atsipalaiduoti, tuomet jam patartina rinktis SPA procedūras, dažniausiai besivadovaujančias Rytų kraštų tradicijomis.

Ž.Grigaitis neabejoja, kad kompetetinga tarptautinė Europos masažo čempionato komisija iš dvidešimt penkių kandidatų išrinks tą, kuris šiuo momentu yra tinkamiausiai įvaldęs techniką bei savo žiniomis pranašesnis už kitus.

Iki šiol tik per televiziją panašias varžytuves stebėjęs pašnekovas sakė, jog jį labai nustebino renginio taisyklės. Šiandien masažo meistrai demonstravo teorines žinias ir sprendė keblias situacijas, o rytoj pristatys savo parengtą laisvąją programą.

„Kiekvienas masažuotojas burtu keliu išsirinko sau klientą. Visi jie, pasak čempionato rengėjų, ne itin „patogūs“, todėl specialistai turėjo ne tik pasirinkti teisingą procedūros metodiką, bet ir specialiai tam parengti darbo vietą“, - stebėjosi Ž. Grigaitis. Daugybę tarptautinių renginių stebėjęs pašnekovas patikino – vykstantis Palangoje atitinka europinius reikalavimus.

Ž.Grigaitis sakė, kas jį labiausiai sudomino galimybė vienoje vietoje pamatyti skirtingų valstybių meistrus.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus