• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eva: apie burtus ir indaplovę

2009-03-30 00:00:00

Eva: apie burtus ir indaplovę
vakarozinios.lt info.

Dainininkė Eva su savo draugu garso režisieriumi Danieliumi per naktis namie įrašinėjo albumą "Jausmai". Mylimasis per tuos darbus net pamiršo, ką žadėjęs: kai miegamajame išsiskleis tingioji orchidėja - jis Evai pasipirš. Gėlė žydi, o sužadėtuvių žiedo nematyti! Dainininkei kol kas gerai ir be jo, bet ateity - juokiasi - imsis burtų. Šiandien Eva - apie gerus, geresnius ir geriausius dalykus, - rašo "Geras!".

- Kokių žinai gerų meilės burtų?

- Tai kad nežinau! Visokius mur mur, miau miau mes (moterys) ir taip mokame. Bet jei to nebeužteks, o man jau labai reikės ištekėti, tai kreipsiuosi į raganas, nepraleisiu progos pasitobulinti. (Juokiasi.)

- Geriau kelti dideles vestuves su visais šakočiais ar susituokti tyliai ir pinigus skirti medaus mėnesiui?

- Sudėtingas klausimas. Todėl, matyt, ir nekeliame vestuvių. (Juokiasi.) Tų man svarbių žmonių yra labai daug ir visų reikia, tai išeitų labai didelės vestuvės. Bet kartu norėtųsi ir ko nors egzotiško, gražaus. Iškiltų labai didelė dilema. Aš dvynys, man sunku apsispręsti. Nors jei jau apsispręsčiau - to siekčiau mirtinai, iki galo. (Juokiasi.)

- Geriausia diena yra ta, kai nereikia...

- Irgi sudėtinga atsakyti! Jeigu pervargstu nuo darbo, lėkimo, dar pasitaiko tėvų susirinkimai, tada norisi tik gulėti lovoje apsikrovus skaniais patiekalais, kokteiliukais arba pasilepinti perlinėje vonioje. O sunkmečiu atvirkščiai: geriausia diena yra aktyvi, kai norisi visur eiti, būti su draugais, deginti laužus...

- Kokią esi gavusi geriausią dovaną kalbant apie materialius dalykus?

- Tai buvo butas, kurį tėvai man padėjo įsigyti. Nereali dovana! Labai svarbu ir labai gera turėti savo namus.

- Geriau 100 litų ar 100 draugų?

- 100 draugų, nes visi bet kokiu atveju galės tau "sumesti" nors po litą. Aš turiu labai daug draugų ir jie dabar vis plinta per pasaulį, bet mes neprarandame ryšio. Bendrauju ir su buvusiais klasės, kurso, "Lietuvos dainų dešimtuko" draugais. Man jų be galo reikia. Gal toks poreikis paveldimas? Mano tėvai taip pat turi galybę draugų ir balius rengia net dažniau nei mes! (Juokiasi.)

- Geriausias išradimas, palengvinęs šeimos moters, mamos buitį?

- Žinau! Indaplovė. Mano namuose tai gana naujas pirkinys. Papasakosiu, kaip įsigijome. Būdavo po pusryčių ar pietų visi pakyla nuo stalo ir eina - kas prie televizoriaus, kas prie kompo, o aš prie indų. Kartą plaunu juos ir galvoju: rankų oda negraži, nagų nėra, ot tai žvaigždė! Tada ėmiausi plano. Pavalgome - aš dingstu, o indus palieku draugui. Taip buvo vieną dieną, antrą, trečią - skambutis: "Klausyk, man čia pinigėlių nukrito. Gal važiuojam ir nusiperkam indaplovę?" Pamaniau - štai kokia aš gudri! (Juokiasi.)

- Su savo sūnumis dalyvavai televizijos projekte, kuriame šeimos santykius stebi profesionali auklė ir vėliau pamoko, kaip vaikus įpratinti prie disciplinos. Kokį gavai geriausią patarimą?

- Ta auklė - labai protinga moteris, supranta, ką kalba. Labai gerai, kad susitikome. Pagrindinė pamoka, kurią išmokau - nepradėti klykti kiekvienoje situacijoje, kaip jau buvo mūsų namuose. Reikia bandyti į situaciją pažvelgti su humoru.

- Kas geriau: didkepsnis ar šokoladinis varškės sūrelis?

- Kepsnys! Mes visi mėsėdžiai. Tiesa, aš esu laikiusis įvairiausių dietų, išgyvenau ir be mėsos. Kai labai reikėjo numesti svorio, metus kone kava gyva buvau... Bet dabar mėsa - šventas reikalas.

- Išleidai dainų albumą. Kada jo geriausia klausytis?

- Kai apskritai norisi klausytis muzikos. Tik aš visąlaik nervinuos, gėdijuos, jei pati esu šalia žmonių, kurie klausosi mano muzikos. Jaučiuosi kaip per egzaminą, todėl prašau jų to nedaryti. Bet jei bičiuliai paskambina ir sako "klausomės dabar tavo dainų ir mašinoje, ir namie, iš ryto prie kavos", būna labai gera.

- Kas lemia geras atostogas?

- Pirmiausia gera nuotaika. Ir vėlgi - žmonės, atostogaujantys kartu. Kitas dalykas - finansai. Jei turi daugiau pinigų, gali pabėgti į užsienį, prabangiai ilsėtis prie jūros, daugiau sau leisti. Jei pinigų mažiau - galima sėsti į automobilį ir taip pat šauniai pakeliauti po artimą užsienį, tai mes su šeima dažnai darome, pastarąjį kartą buvome Slovakijoje. O jei pinigėlių dar mažiau - gali nors ir prie ežero nuvažiuoti, kempinge pasistatyti palapinę ir gerai pailsėti. Svarbu, kas šalia. Tada net ir į savo kiemą išėjus galima labai linksmai išsikepti dešrą.
 
 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus